Baltic junior cup relay
POL, ?, 1994-10-08

Tulemused

Klass X

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Poland POL2:57:45 1Czapla Tomasz54:41 (18)54:41 (18)
2Jabłońska Aneta44:59 (  8)44:59 (  8)
3Stankiewicz Małgorzata32:44 (  3)1:27:25 (  7)
4Bartkowiak Tomasz34:47 (  3)1:19:46 (  7)
5Zielony Małgorzata43:56 (  3)2:11:21 (  2)
6Domagała Przemysław46:24 (  9)2:57:45 (  1)
2
Denmark 3 DEN2:57:49 1Munch Martin47:54 (11)47:54 (11)
2Grøndahl Malene42:26 (  2)42:26 (  2)
3Hansen Marianne33:35 (  4)1:21:29 (  4)
4Linde Tore35:32 (  8)1:17:58 (  3)
5Iversen Line46:53 (  8)2:08:22 (  1)
6Hansen Martin49:27 (16)2:57:49 (  2)
3
Poland 2 POL3:00:31 1Nowak Jacek42:01 (  1)42:01 (  1)
2Dziczkaniec Adrianna44:07 (  4)44:07 (  4)
3Baranowska Aleksandra36:53 (  9)1:18:54 (  3)
4Kolasiński Łukasz33:14 (  1)1:17:21 (  1)
5Gronostaj Jolanta57:00 (15)2:15:54 (  4)
6Stenka Krystian44:37 (  3)3:00:31 (  3)
4
Denmark DEN3:03:02 1Damgaard Jesper52:37 (14)52:37 (14)
2Husen Pernille42:27 (  3)42:27 (  3)
3Skammelsen Stinne43:21 (16)1:35:58 (13)
4Nielsen Christian35:27 (  7)1:17:54 (  2)
5Vous Pernille44:54 (  5)2:20:52 (  9)
6Nielsen Troels42:10 (  1)3:03:02 (  4)
5
Skåne 5 SWE3:05:42 1Johansson Aron46:12 (  7)46:12 (  7)
2Bulow Eva47:40 (14)47:40 (14)
3Bondesson Anna Karin30:59 (  1)1:17:11 (  2)
4Persson Mikael40:41 (14)1:28:21 (11)
5Jurgen Stina48:59 (  9)2:17:20 (  5)
6Petersson Ola48:22 (12)3:05:42 (  5)
6
Skåne 4 SWE3:07:39 1Persson Mattias46:21 (  8)46:21 (  8)
2Hultgren Linda47:32 (13)47:32 (13)
3Svensson Marie35:30 (  6)1:21:51 (  5)
4Lorentzon Marcus40:31 (13)1:28:03 (  9)
5Bengtsson Eva Lotta50:23 (12)2:18:26 (  7)
6Scholin Roine49:13 (14)3:07:39 (  6)
7
Denmark 5 DEN3:07:43 1Bloch Claus Hallingdal53:43 (16)53:43 (16)
2Ploug Mette45:05 (  9)45:05 (  9)
3Petersen Didde42:27 (15)1:36:10 (15)
4Lassen Troels34:39 (  2)1:19:44 (  6)
5Pedersen Line44:34 (  4)2:20:44 (  8)
6Hollingbery Julian46:59 (11)3:07:43 (  7)
  Lithuania LTU3:08:15 1Mažulis Marius49:19 (12)49:19 (12)
2Malaiškaitė Aistė46:56 (10)46:56 (10)
3Kireilytė Viktorija35:59 (  7)1:25:18 (  6)
4Kireilis Tadas45:59 (19)1:32:55 (14)
5Užkurėlytė Dalia44:56 (  6)2:17:51 (  6)
6Drazdauskas Laimis50:24 (17)3:08:15 (  8)
8
Latvia LAT3:08:52 1Kalniņš Reinis54:37 (17)54:37 (17)
2Katlapa Linda44:22 (  5)44:22 (  5)
3Klempere Agita41:38 (13)1:36:15 (16)
4Mateičs Viktors35:15 (  4)1:19:37 (  5)
5Krūmiņa Dina46:50 (  7)2:23:05 (10)
6Mankus Ainars45:47 (  7)3:08:52 (  9)
9
Skåne 2 SWE3:11:02 1Brorsson Roger44:53 (  5)44:53 (  5)
2Linden Emma55:57 (19)55:57 (18)
3Ferm Linda31:54 (  2)1:16:47 (  1)
4Granqvist Martin35:35 (  9)1:31:32 (12)
5Kristensson Maria42:35 (  2)2:14:07 (  3)
6Ljungkvist Lars56:55 (21)3:11:02 (10)
10
Denmark 2 DEN3:12:59 1Sommer Michael47:21 (10)47:21 (10)
2Hausner Helene47:30 (12)47:30 (12)
3Husen Marianne48:46 (20)1:36:07 (14)
4Hansen Jakob40:41 (14)1:28:11 (10)
5Jacobsen Charlotte50:12 (11)2:26:19 (12)
6Olsen Søren46:40 (10)3:12:59 (11)
11
Poland 3 POL3:17:48 1Pona Robert46:51 (  9)46:51 (  9)
2Lichwa Monika44:54 (  6)44:54 (  6)
3Dąsal Natalia41:26 (12)1:28:17 (  9)
4Ciecwierz Sławomir35:39 (10)1:20:33 (  8)
5Koztowska Honorata1:04:31 (19)2:32:48 (13)
6Borkowski Krzysztof45:00 (  4)3:17:48 (12)
12
Latvia 2 LAT3:18:58 1Kokins Aigars44:18 (  4)44:18 (  4)
2Dubrovska Līga41:20 (  1)41:20 (  1)
3Bara Ilze49:32 (21)1:33:50 (10)
4Birums Ingus36:41 (11)1:18:01 (  4)
5Johansone Ieva49:56 (10)2:23:46 (11)
6Dzenītis Juris55:12 (20)3:18:58 (13)
13
Latvia 3 LAT3:26:00 1Dzērve Gatis56:26 (20)56:26 (20)
2Užule Agnese47:12 (11)47:12 (11)
3Kauķe Lolita37:42 (10)1:34:08 (12)
4Krastiņš Jurģis52:57 (21)1:40:09 (17)
5Kauķe Inese1:00:30 (17)2:40:39 (15)
6Rudzitis Rolands45:21 (  6)3:26:00 (14)
  Lithuania 2 LTU3:26:11 1Jarošius Tadas45:09 (  6)45:09 (  6)
2Ulevičiūtė Rūta49:35 (16)49:35 (15)
3Andrulytė Danutė48:44 (19)1:33:53 (11)
4Baginskas Marius44:06 (18)1:33:41 (15)
5Kazlauskaitė Inga1:00:39 (18)2:34:32 (14)
6Bilevičius Liutauras51:39 (18)3:26:11 (15)
14
Poland 4 POL3:30:29 1Makarski Tomasz49:21 (13)49:21 (13)
2Księžopolska Izabella55:22 (18)55:22 (17)
3Patejko Kinga38:43 (11)1:28:04 (  8)
4Bobowski Michał37:12 (12)1:32:34 (13)
5Laszczkowska Anna1:08:31 (21)2:41:05 (16)
6Zaworonek Rafał49:24 (15)3:30:29 (16)
15
Latvia 5 LAT3:47:22 1Voitenko Uldis54:43 (19)54:43 (19)
2Kreicberga Liene1:01:52 (20)1:01:52 (19)
3Balode Liene41:49 (14)1:36:32 (18)
4Štebels Davids43:11 (17)1:45:03 (18)
5Mārdega Ieva1:00:04 (16)2:45:07 (17)
6Kalinka Aigars1:02:15 (22)3:47:22 (17)
16
Latvia 4 LAT3:48:16 1Kleins Jānis59:20 (21)59:20 (21)
2Jurčenko Ilze53:38 (17)53:38 (16)
3Kalniņa Madara1:02:45 (22)2:02:05 (19)
4Sauka Jānis41:37 (16)1:35:15 (16)
5Pikšena Ieva51:03 (14)2:53:08 (18)
6Gritāns Gints55:08 (19)3:48:16 (18)
  Skåne SWEdsq 1Tryggesson Henrik42:54 (  3)42:54 (  3)
2Nilsson Carolinadsqdsq
3Scholin Chrissie36:32 (  8)dsq
4Gunnarsson Rikard35:15 (  4)dsq
5Olsson Pia40:08 (  1)dsq
6Modig Henrik43:20 (  2)dsq
  Denmark 4 DENdsq 1Jensen Jacob52:42 (15)52:42 (15)
2Bigum Merete44:55 (  7)44:55 (  7)
3Sjøberg Betina43:37 (17)1:36:19 (17)
4Nielsen Asgerdsqdsq
5Skovlyst Dorthe50:43 (13)dsq
6Pedersen Lasse Brun46:06 (  8)dsq
  Poland 5 POLdsq 1Gołąb Robertdsqdsq
2Marciniak Agnieszka48:21 (15)dsq
3Smolinska Monika44:47 (18)dsq
4Nowak Marcin47:30 (20)dsq
5Karolczak Anna1:05:34 (20)dsq
6Krafczyk Rafał45:12 (  5)dsq
  Skåne 3 SWEdsq 1Modig Johan42:09 (  2)42:09 (  2)
2Svensson Camilladsqdsq
3Svensson Annelie35:11 (  5)dsq
4Ferm Andreas35:26 (  6)dsq
5Pettersson Sofiedsqdsq
6Ottosson Martin48:59 (13)dsq