JWOC classic + short
SVK, Skalka + Strebske Pleso, 1996-02-07

Tulemused

Klass M20

Raja 6.0 km

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Hakkarainen Mika FINFinland 20:56 3:29
2
Keskinarkaus Matti FINFinland 21:00 3:30
3
Vodražka Jakub CZECzech Republic 21:20 3:33
4
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 21:41 3:37
5
Sorokin Egor RUSRussia 22:06 3:41
6
Pikkarainen Toni FINFinland 22:08 3:41
7
Roste Arne NORNorway 22:27 3:45
8
Alin Hans SWESweden 22:40 3:47
9
Marklund David SWESweden 22:43 3:47
10
Håmås Johan SWESweden 22:56 3:49
11
Rotach Andreas SUISwitzerland 22:57 3:50
12
Hohl Christian SUISwitzerland 23:04 3:51
13
Shchipov Alexei RUSRussia 23:05 3:51
14
Patraš Igor SVKSlovakia 23:09 3:52
15
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 23:18 3:53
16
Hognestad Stian NORNorway 23:25 3:54
17
Köngäs Teemu FINFinland 23:39 3:57
18
Värton Canter ESTEstonia 23:46 3:58
19
Prinda Lukaš CZECzech Republic 23:58 4:00
20
Lefsaker Erling NORNorway 23:59 4:00
21
Ojandu Ander ESTEstonia 24:05 4:01
22
Elgesjö Andreas SWESweden 24:15 4:03
23
Kvaka Martin SVKSlovakia 24:40 4:07
24
Melek Michal SVKSlovakia 24:54 4:09
25
Vaher Vallo ESTEstonia 25:23 4:14
26
Gimranov Ilshat RUSRussia 25:26 4:14
27
Jeanpierre Yan FRAFrance 25:28 4:15
28
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 25:56 4:19
29
Hermansen Trygve NORNorway 26:01 4:20
30
Dechavanne Franck FRAFrance 26:21 4:24
31
Breitschädel Felix AUTAustria 26:48 4:28
32
Valkov Nikolai BULBulgaria 28:13 4:42
33
Koudela Martin SVKSlovakia 28:20 4:43
34
Zete Radu Nicolae ROURomania 28:58 4:50
35
Mukhidinov Viacheslav UKRUkraine 29:28 4:55
36
Höller Gerald AUTAustria 29:45 4:58
37
Chetalin Denis RUSRussia 30:19 5:03
38
Naryshkin Mihail BLRBelarus 31:29 5:15
39
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 31:45 5:18
40
Kalniev Manol BULBulgaria 32:27 5:25
41
Jeanneret Philippe SUISwitzerland 33:25 5:34
42
Böhm Martin AUTAustria 33:55 5:39
43
Vajda Kolos HUNHungary 35:00 5:50
44
Domonyik Gabor HUNHungary 35:51 5:59
45
Prokopec Volodymyr UKRUkraine 37:59 6:20
46
Keri Peter HUNHungary 40:32 6:45
47
Pop Andrei ROURomania 42:30 7:05
48
Gigon Christian AUTAustria 43:07 7:11
49
Bazhanski Ruslan BLRBelarus 47:16 7:53
50
Trif Mihai ROURomania 48:12 8:02
51
Tusinski Anatoli UKRUkraine 1:08:13 11:22