login
CISM individual → Tulemused

RUS, St. Petersburg, 1996-08-09

Klass M

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Mattinen Reijo FINFinland 1:16:34  
2
Alexeev Vladimir RUSRussia 1:16:57  
3
Bührer Thomas SUISwitzerland 1:18:40  
4
Kozlov Vladimir RUSRussia 1:19:42  
5
Prokeš Tomaš CZECzech Republic 1:19:43  
6
Fadeev Evgeni RUSRussia 1:20:34  
7
Gorbatenkov Igor RUSRussia 1:21:17  
8
Mamleev Mikhail RUSRussia 1:22:09  
9
Jensen Thomas Greve DENDenmark 1:23:32  
10
Tolonen Antti FINFinland 1:24:05  
11
Haag Dominic SUISwitzerland 1:25:39  
12
Zridkavesely Libor CZECzech Republic 1:26:50  
13
Humbel Dominik SUISwitzerland 1:27:10  
14
Kittilsen Pal NORNorway 1:27:22  
15
Ropek Rudolf CZECzech Republic 1:28:14  
16
Novikov Valentin RUSRussia 1:28:26  
17
Mikhailov Oleksandr UKRUkraine 1:28:42  
18
Sibilev Sergei RUSRussia 1:28:46  
19
Corona Pierpaolo ITAItaly 1:28:51  
20
Sacchet Daniele ITAItaly 1:29:12  
21
Pedersen Rolf Mauritz NORNorway 1:29:23  
22
Pospišil Vit CZECzech Republic 1:29:28  
23
Storhov Jens Even NORNorway 1:29:30  
24
Hölsö Mikko FINFinland 1:29:44  
25
Koski Harri FINFinland 1:29:56  
26
Schmid Kurt SUISwitzerland 1:31:08  
27
Torpo Lasse FINFinland 1:32:23  
28
Trøan Hans NORNorway 1:32:26  
29
Vass Tibor HUNHungary 1:32:38  
30
Tkachenko Vasyl UKRUkraine 1:33:09  
31
Bilevičius Liutauras LTULithuania 1:33:29  
32
Banach Robert POLPoland 1:33:34  
33
Šimanskas Ramūnas LTULithuania 1:34:16  
34
Doroch Iouri FRAFrance 1:35:38  
34
Page Philippe FRAFrance 1:35:38  
36
Nowak Remigiusz POLPoland 1:35:55  
37
Kivlenieks Andris LATLatvia 1:36:20  
38
Brantner Martin AUTAustria 1:36:23  
38
Dāvidsons Ilmārs LATLatvia 1:36:23  
40
Waldhäusl Wolfgang AUTAustria 1:37:47  
41
Simoni Cristiano ITAItaly 1:38:03  
42
Šemelis Harijs LATLatvia 1:38:27  
43
Kvedaravičius Mindaugas LTULithuania 1:39:30  
44
Boranek Petr CZECzech Republic 1:40:03  
45
Gilgien Matthias SUISwitzerland 1:40:30  
46
Helminger Norbert AUTAustria 1:41:18  
47
Hoffmann Bjarne DENDenmark 1:41:35  
48
Stanev Orlin BULBulgaria 1:41:49  
49
Benetis Vytenis LTULithuania 1:42:40  
50
Salopek Tihomir CROCroatia 1:44:06  
51
Petit Hugues BELBelgium 1:44:44  
52
Dalla Santa Dennis ITAItaly 1:45:34  
53
Bakun Sergey UKRUkraine 1:46:51  
54
Kwiatkowski André GERGermany 1:47:16  
55
Wils Stefan BELBelgium 1:48:01  
56
Eefting Erik NEDNetherlands 1:50:32  
57
Matton Stephane FRAFrance 1:54:40  
58
Billet Frederic FRAFrance 1:54:51  
59
Aller Pelaez Antonio ESPSpain 1:56:16  
60
Svržnjak Jože SLOSlovenia 2:04:03  
  Egger Jürgen AUTAustria dsq  
  Porzycz Janusz POLPoland dsq  
  Kokins Juris LATLatvia dsq  
  Degerluno Jelgen SWESweden dsq