JWOC short qualification
BUL, Varna, 1999-07-08

Tulemused

Klass M3

Raja 5.3 km 15 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Bentz Felix SUISwitzerland 28:43 5:25
2
Jørgensen Henrik DENDenmark 30:43 5:47
3
Detkov Sergei RUSRussia 30:45 5:48
4
De Haas Troy AUSAustralia 32:17 6:05
5
Studer Beat SUISwitzerland 32:34 6:08
5
Öberg Peter SWESweden 32:34 6:08
7
Paužas Henrikas LTULithuania 32:54 6:12
8
Kazda Jiri CZECzech Republic 33:08 6:15
9
Bala Radoslaw POLPoland 33:10 6:15
10
Dittmann Robert GERGermany 33:56 6:24
11
Roberts Ben GBRGreat Britain 34:10 6:26
12
Durkin Dmytro UKRUkraine 34:14 6:27
13
Amblie Hans Olof NORNorway 34:17 6:28
14
Losman Petr CZECzech Republic 34:18 6:28
15
Mihalkin Dmitri BLRBelarus 35:08 6:37
16
Nowicki Krzysztof POLPoland 35:38 6:43
17
Sychev Dimitri RUSRussia 35:47 6:45
18
Saarinen Timo FINFinland 36:03 6:48
19
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 36:12 6:49
20
Abadzhiev Andrei BULBulgaria 36:44 6:55
21
Troeng Jan SWESweden 36:52 6:57
22
Renard Damien FRAFrance 37:26 7:03
23
Poopuu Priit ESTEstonia 37:28 7:04
24
Dovzhenko Mykola UKRUkraine 37:40 7:06
25
Nilsson Svante FINFinland 37:48 7:07
26
Albert Arti ESTEstonia 37:56 7:09
27
Girsch Nicolas FRAFrance 38:57 7:20
28
Popa Vasile Ciprian ROURomania 39:11 7:23
29
Prince Aaron NZLNew Zealand 39:17 7:24
30
Hristov Stefan BULBulgaria 39:37 7:28
31
Hohenwarter Michael AUTAustria 40:02 7:33
32
Hain Nick AUSAustralia 41:05 7:45
33
Szasz Bence HUNHungary 41:15 7:46
34
Parry Clive GBRGreat Britain 41:27 7:49
35
Gloncak Peter SVKSlovakia 41:31 7:50
36
Tas Maté HUNHungary 41:37 7:51
37
Hendrickx Pieter BELBelgium 41:46 7:52
38
Gilot Jan BELBelgium 42:29 8:00
39
Grønnegaard Jacob DENDenmark 42:34 8:01
40
Isella Francesco ITAItaly 42:39 8:02
41
Lopez Lopez Antonio ESPSpain 43:38 8:13
42
Backler Matthew NZLNew Zealand 44:55 8:28
43
Miklavčič Simon SLOSlovenia 46:48 8:49
44
Oshima Masakane JPNJapan 46:52 8:50
45
Rigbi Liron ISRIsrael 53:21 10:03
46
Mirceski Martin MKDMKD 55:15 10:25
47
Leonard Shawn USAUnited States 56:29 10:39
48
Pinto Avelino PORPortugal 58:47 11:05
49
Antunović Dragan CROCroatia 59:25 11:12
50
Kanazawa Takuya JPNJapan 1:00:42 11:27
51
Scheck Adam CANCanada 1:03:16 11:56
52
Tasic Andrej YUGYugoslavia 1:04:54 12:14