JWOC WC
BUL, Jundola, 1999-03-04

Tulemused

Klass M

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Norway NOR2:20:42 1Ulven Kjetil49:02 (  3)49:02 (  3)
2Hauge Anders45:24 (  1)1:34:26 (  2)
3Lystad Lars46:16 (  1)2:20:42 (  1)
2
Sweden SWE2:21:08 1Turesson Claes46:57 (  1)46:57 (  1)
2Lans Björn47:19 (  2)1:34:16 (  1)
3Nordqvist Bertil46:52 (  2)2:21:08 (  2)
3
Finland FIN2:27:12 1Varis Pekka49:47 (  6)49:47 (  6)
2Lanki Jukka49:03 (  5)1:38:50 (  4)
3Keskinarkaus Matti48:22 (  4)2:27:12 (  3)
4
Russia RUS2:32:09 1Korchagin Victor49:55 (  7)49:55 (  7)
2Kormshchikov Vladislav47:26 (  3)1:37:21 (  3)
3Khrennikov Eduard54:48 (  9)2:32:09 (  4)
  Norway 2 NOR2:32:22 1Edvardsen Andreas Melsom52:13 (  9)52:13 (  9)
2Eliassen Morten53:07 (  7)1:45:20 (  6)
3Tonna Eivind Luhr47:02 (  3)2:32:22 (  5)
  Finland 2 FIN2:35:12 1Junnikkala Kalle49:28 (  5)49:28 (  5)
2Sillman Jari56:22 (  9)1:45:50 (  8)
3Tervala Mika49:22 (  5)2:35:12 (  6)
5
Switzerland SUI2:36:34 1Béguin Jan53:02 (11)53:02 (11)
2Stoffel Lukas52:37 (  6)1:45:39 (  7)
3Mosimann Peter50:55 (  6)2:36:34 (  7)
6
Bulgaria BUL2:42:25 1Kalniev Todor Nikolov48:32 (  2)48:32 (  2)
2Petkov Ivo56:28 (10)1:45:00 (  5)
3Mitkov Kostadin57:25 (10)2:42:25 (  8)
7
Italy ITA2:45:47 1Seber Walter1:04:05 (16)1:04:05 (16)
2Corradini Nicolo48:55 (  4)1:53:00 (11)
3Faoro Christian52:47 (  7)2:45:47 (  9)
  Switzerland 2 SUI2:46:34 1Hohl Christian52:33 (10)52:33 (10)
2Jeanneret Philippe59:19 (11)1:51:52 (10)
3Lauenstein Stefan54:42 (  8)2:46:34 (10)
8
Czech Republic CZE3:04:45 1Pecka Jan50:29 (  8)50:29 (  8)
2Stascik Kamil1:12:40 (16)2:03:09 (14)
3Kunc Radovan1:01:36 (11)3:04:45 (11)
9
Austria AUT3:15:05 1Buchtele Markus59:56 (12)59:56 (12)
2Kugler Johann1:02:48 (13)2:02:44 (13)
3Zweimüller Wolfgang1:12:21 (15)3:15:05 (12)
10
Germany GER3:23:07 1Kohlschmidt Bernd1:07:38 (17)1:07:38 (17)
2Bruns Thilo1:10:30 (14)2:18:08 (15)
3Männel Harald1:04:59 (12)3:23:07 (13)
11
Ukraine UKR3:31:20 1Yarmoshko Oleksii1:00:32 (14)1:00:32 (14)
2Tuz Andriy1:20:57 (17)2:21:29 (16)
3Shtelmakh Oleksii1:09:51 (14)3:31:20 (14)
  RUS-ROU-ROU ___3:34:01 1Gimranov Ilshat1:14:13 (18)1:14:13 (18)
2Handro Cristian1:12:10 (15)2:26:23 (18)
3Stupu Vasile Petru1:07:38 (13)3:34:01 (15)
  Bulgaria 2 BUL3:48:34 1Dimitrov Nikolai1:01:33 (15)1:01:33 (15)
2Kalniev Manol1:22:34 (18)2:24:07 (17)
3Mihailov Mihail1:24:27 (16)3:48:34 (16)
  Lithuania LTUdsq 1Šulčys Nerijus49:27 (  4)49:27 (  4)
2Trus Sergejus1:00:29 (12)1:49:56 (  9)
  USA-SWE ___dsq 1Pleban Scott1:00:27 (13)1:00:27 (13)
2Löfgren Tomas53:18 (  8)1:53:45 (12)