login
CISM individual → Tulemused

CRO, Zagreb, 1999-08-12

Klass M

Raja 1 d. 11.4 km 23 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1
Novikov Valentin RUSRussia 2:14:32 56:26 (  1) 1:18:06 (  3)
2
Jedlička Michal CZECzech Republic 2:14:34 58:36 (  9) 1:15:58 (  1)
3
Ambrazas Svajūnas LTULithuania 2:14:50 57:46 (  5) 1:17:04 (  2)
4
Ropek Rudolf CZECzech Republic 2:16:29 58:19 (  7) 1:18:10 (  4)
5
Fadeev Evgeni RUSRussia 2:17:07 56:46 (  2) 1:20:21 (  7)
6
Mamleev Mikhail RUSRussia 2:17:09 57:02 (  3) 1:20:07 (  6)
7
Håkansson Johan SWESweden 2:17:52 58:56 (11) 1:18:56 (  5)
8
Banach Robert POLPoland 2:18:25 57:18 (  4) 1:21:07 (  9)
9
Tavernaro Michele ITAItaly 2:20:36 59:55 (18) 1:20:41 (  8)
10
Zridkavesely Libor CZECzech Republic 2:20:47 58:48 (10) 1:21:59 (10)
11
Berger Alain SUISwitzerland 2:22:32 58:35 (  8) 1:23:57 (15)
12
Kristiansen Øystein NORNorway 2:23:18 59:30 (16) 1:23:48 (13)
13
Porzycz Janusz POLPoland 2:23:51 1:00:03 (19) 1:23:48 (13)
14
Mažulis Marius LTULithuania 2:24:15 1:01:47 (35) 1:22:28 (11)
15
Pospišil Vit CZECzech Republic 2:24:19 1:00:03 (19) 1:24:16 (16)
16
Alexeev Vladimir RUSRussia 2:24:56 1:01:13 (30) 1:23:43 (12)
17
Lakanen Jonne FINFinland 2:26:22 57:49 (  6) 1:28:33 (24)
18
Tveite Håvard NORNorway 2:26:49 59:22 (14) 1:27:27 (20)
19
Prokeš Tomaš CZECzech Republic 2:27:01 59:30 (16) 1:27:31 (21)
20
Mattinen Reijo FINFinland 2:27:11 1:01:12 (29) 1:25:59 (17)
21
Turtinen Raimo FINFinland 2:28:10 1:01:52 (36) 1:26:18 (18)
22
Efimov Roman RUSRussia 2:28:14 1:00:22 (22) 1:27:52 (22)
23
Bjørnsgaard Bernt NORNorway 2:29:08 59:17 (13) 1:29:51 (32)
24
Zērnis Oskars LATLatvia 2:29:20 1:02:31 (41) 1:26:49 (19)
25
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 2:29:59 1:01:09 (28) 1:28:50 (26)
26
Gilgien Matthias SUISwitzerland 2:30:41 1:00:13 (21) 1:30:28 (33)
27
Jensen Thomas Greve DENDenmark 2:30:58 59:13 (12) 1:31:45 (36)
28
Liniņš Ģirts LATLatvia 2:31:01 1:01:40 (34) 1:29:21 (28)
29
Gorbatenkov Igor RUSRussia 2:31:04 1:01:20 (31) 1:29:44 (31)
30
Schnyder Donatus SUISwitzerland 2:31:10 1:03:09 (47) 1:28:01 (23)
31
Torpo Lasse FINFinland 2:31:15 1:02:21 (40) 1:28:54 (27)
32
Woźniak Sławomir POLPoland 2:31:19 1:00:25 (24) 1:30:54 (34)
33
Mougin Sylvain FRAFrance 2:32:08 1:03:35 (48) 1:28:33 (24)
34
Caluori Corsin SUISwitzerland 2:32:22 1:03:01 (45) 1:29:21 (28)
35
Veģeris Ģirts LATLatvia 2:33:28 1:01:25 (32) 1:32:03 (37)
36
Mikhailov Oleksandr UKRUkraine 2:33:35 59:28 (15) 1:34:07 (41)
37
Ingvardsen Mads DENDenmark 2:33:50 1:00:23 (23) 1:33:27 (39)
38
Billet Frederic FRAFrance 2:34:39 1:05:16 (60) 1:29:23 (30)
39
Heikkinen Jari FINFinland 2:34:47 1:00:42 (26) 1:34:05 (40)
40
Sild Sixten ESTEstonia 2:35:12 1:02:41 (44) 1:32:31 (38)
41
Tkachenko Vasyl UKRUkraine 2:35:19 1:03:44 (49) 1:31:35 (35)
42
Schilter Christoph SUISwitzerland 2:36:47 1:02:19 (38) 1:34:28 (42)
43
Trukhan Igor UKRUkraine 2:38:01 1:01:01 (27) 1:37:00 (45)
44
Aibast Erik ESTEstonia 2:40:17 1:05:16 (60) 1:35:01 (43)
45
Corona Pierpaolo ITAItaly 2:41:50 1:05:16 (60) 1:36:34 (44)
46
Ottesson Rene ESTEstonia 2:42:23 1:01:27 (33) 1:40:56 (49)
47
Kaniški Tomislav CROCroatia 2:42:33 1:04:00 (50) 1:38:33 (46)
48
Klimov Igor RUSRussia 2:43:23 1:04:07 (53) 1:39:16 (47)
49
Zakouril Vaclav CZECzech Republic 2:45:09 1:04:16 (55) 1:40:53 (48)
50
Salopek Tihomir CROCroatia 2:46:24 1:04:09 (54) 1:42:15 (50)
51
Hölsö Mikko FINFinland 2:47:07 1:02:31 (41) 1:44:36 (51)
52
Krafczyk Rafał POLPoland 2:50:26 1:04:54 (59) 1:45:32 (52)
53
Launiainen Samuli FINFinland 2:50:27 1:02:19 (38) 1:48:08 (54)
54
Tomanek Daniel CZECzech Republic 2:51:28 1:04:31 (57) 1:46:57 (53)
55
Karlsson Andreas SWESweden 2:53:06 1:04:06 (52) 1:49:00 (55)
56
Sousa Joaquim PORPortugal 2:54:25 1:04:35 (58) 1:49:50 (56)
57
Hanssen Gjermund Alfon NORNorway 2:56:42 1:00:41 (25) 1:56:01 (58)
58
Steinemann Denis SUISwitzerland 2:57:15 1:04:17 (56) 1:52:58 (57)
59
Pölzl Andreas AUTAustria 2:58:35 1:02:01 (37) 1:56:34 (59)
60
Egger Jürgen AUTAustria 3:06:46 1:04:02 (51) 2:02:44 (61)
61
Bezzi Giuseppe ITAItaly 3:11:08 1:03:08 (46) 2:08:00 (63)
62
Eefting Erik NEDNetherlands 3:11:57 1:10:35 (63) 2:01:22 (60)
63
Gonzalez Talavero Ramiro ESPSpain 3:20:47 1:17:02 (65) 2:03:45 (62)
64
Karaca Ferhan TURTurkey 3:46:16 1:19:27 (66) 2:26:49 (65)
65
Mitro Zoltan HUNHungary 3:48:34 1:25:37 (67) 2:22:57 (64)
66
Gorjup Jože SLOSlovenia 4:18:57 1:37:17 (68) 2:41:40 (66)
  Miketinac Peter SWESweden 1:02:33 1:02:33 (43) dsq
  Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 1:16:20 1:16:20 (64) dsq