Lietuvos taurė
LTU, Giruliai + Kairiai, Klaipėda, 2000-10-07

Tulemused

Klass H18

Raja 1 d. 8.7 km 16 KP, 2 d. 7.9 km 15 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1
Jovaišas Kęstutis LTUDainava OK, Alytus 1:34:1952:30 (  3)41:49 (  1)
2
Lečmanis Raivis LATVidzeme OK 1:39:3053:20 (  4)46:10 (  3)
3
Freimanis Māris LATAuseklis IK 1:39:4552:26 (  2)47:19 (  7)
4
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 1:40:1648:59 (  1)51:17 (11)
5
Čiapas Agnius LTUKopa OK, Klaipėda 1:42:2055:54 (10)46:26 (  4)
6
Novičenko Eduard LTUZarasų SM, Zarasai 1:43:5857:20 (14)46:38 (  5)
7
Gimbutas Rolandas LTUPlungės SM, Plungė 1:44:4656:28 (12)48:18 (  8)
8
Sproģis Jevgēņijs LATSaldus OK 1:46:0054:01 (  6)51:59 (14)
9
Lukauskas Mindaugas LTUPlungės SM, Plungė 1:47:0156:34 (13)50:27 (10)
10
Mackonis Adolfas LTUSietyno SM, Vilnius 1:47:2755:11 (  8)52:16 (15)
11
Sventnickas Donatas LTUDainava OK, Alytus 1:47:4258:17 (15)49:25 (  9)
12
Petrulis Vitalijus LTUVėtra OK, Telšiai 1:47:4653:28 (  5)54:18 (17)
13
Pilybas Egidijus LTUKopa OK, Klaipėda 1:51:5454:09 (  7)57:45 (25)
14
Ubartas Egidijus LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 1:53:351:06:19 (24)47:16 (  6)
15
Andrašiūnas Petras LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 1:54:221:02:58 (20)51:24 (13)
16
Šakalys Tomas LTULėvuo OK, Panevėžys 1:54:5658:52 (17)56:04 (20)
17
Einpaul Jürgen ESTTammed SK 1:55:2558:51 (16)56:34 (22)
18
Freimanis Rūdolfs LATAuseklis IK 1:56:4156:15 (11)1:00:26 (29)
19
Vitkauskas Vytautas LTUDainava OK, Alytus 1:59:561:01:01 (19)58:55 (27)
20
Baliutis Almantas LTUKopa OK, Klaipėda 1:59:5855:34 (  9)1:04:24 (35)
21
Liiv Erkki ESTTammed SK 2:03:111:06:01 (23)57:10 (23)
22
Kudriavcevas Paulius LTUPlungės SM, Plungė 2:03:271:07:07 (25)56:20 (21)
23
Linde Kārlis LATAuseklis IK 2:05:271:07:22 (26)58:05 (26)
24
Ereminas Donatas LTUVėtra OK, Telšiai 2:07:411:05:51 (22)1:01:50 (31)
25
Šumskas Ugnius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:08:111:13:11 (30)55:00 (18)
26
Banys Robertas LTULėvuo OK, Panevėžys 2:08:541:13:14 (31)55:40 (19)
27
Vaškys Linas LTUKauno OSM, Kaunas 2:09:211:03:50 (21)1:05:31 (36)
28
Sakne Toms LATAuseklis IK 2:11:331:09:27 (27)1:02:06 (32)
29
Šampinš Kaspars LATAuseklis IK 2:12:511:21:28 (37)51:23 (12)
30
Malikėnas Karolis LTUSietyno SM, Vilnius 2:15:271:12:54 (29)1:02:33 (33)
31
Valatka Donatas LTUKauno OSM, Kaunas 2:15:331:16:26 (33)59:07 (28)
32
Ozols Agris LATSaldus OK 2:15:371:00:33 (18)1:15:04 (39)
33
Kavaliauskas Regimantas LTUVėtra OK, Telšiai 2:22:311:14:18 (32)1:08:13 (38)
34
Kardokas Dominykas LTUKauno OSM, Kaunas 2:23:451:17:02 (34)1:06:43 (37)
35
Drūlia Mantas LTUKauno OSM, Kaunas 2:24:151:26:53 (40)57:22 (24)
36
Balčiūnas Giedrius LTUSietyno SM, Vilnius 2:31:051:36:49 (44)54:16 (16)
37
Jarukas Žygimantas LTUTrakų JTC, Trakai 2:34:591:10:26 (28)1:24:33 (44)
38
Kraučenkovas Mantas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 2:35:201:18:39 (36)1:16:41 (41)
39
Aukštuolis Algirdas LTUKauno OSM, Kaunas 2:42:441:18:24 (35)1:24:20 (43)
40
Bliūdžius Vytautas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 2:43:501:28:10 (42)1:15:40 (40)
41
Zdanavičius Tomas LTUDainava OK, Alytus 2:46:011:27:44 (41)1:18:17 (42)
42
Genys Eimantas LTUJurbarko SM, Jurbarkas 2:50:001:22:14 (38)1:27:46 (47)
43
Platačius Marius LTUTrakų JTC, Trakai 2:58:031:32:20 (43)1:25:43 (45)
44
Gaupšas Mantas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:21:211:25:54 (39)1:55:27 (48)
  Kamarūnas Vytautas LTUPrienų SM, Prienai 45:49dsq45:49 (  2)
  Gedminas Algirdas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 1:01:34dsq1:01:34 (30)
  Sadeckas Domas LTUSietyno SM, Vilnius 1:04:18dsq1:04:18 (34)
  Grinbergs Maris LATVidzeme OK 1:26:12dsq1:26:12 (46)