EOC short
UKR, Truskavets, 2000-07-04

Tulemused

Klass M

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Novikov Valentin RUSRussia 26:58  
2
Omeltchenko Yuri UKRUkraine 28:01  
3
Sandvik Tore NORNorway 28:11  
4
Banach Robert POLPoland 28:17  
4
Mogensen Allan DENDenmark 28:17  
6
Rostrup Jørgen NORNorway 28:46  
7
Hott Johansen Holger NORNorway 28:49  
8
Bührer Thomas SUISwitzerland 29:00  
9
Lakanen Jani FINFinland 29:06  
10
Boström Mikael FINFinland 29:10  
11
Davidik Marian SVKSlovakia 29:31  
12
Bjørseth Carl Henrik NORNorway 29:48  
13
Porzycz Janusz POLPoland 29:59  
14
Mažulis Marius LTULithuania 30:15  
15
Wingstedt Emil SWESweden 30:27  
16
Jørgensen Carsten DENDenmark 30:28  
17
Eriksson Håkan SWESweden 30:33  
18
Voveris Edgaras LTULithuania 30:42  
19
Mamleev Mikhail RUSRussia 30:44  
20
Mironov Dmitri BLRBelarus 30:47  
21
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 30:50  
22
Ambrazas Svajūnas LTULithuania 30:52  
23
Duncan Jon GBRGreat Britain 31:00  
24
Mikhailov Oleksandr UKRUkraine 31:10  
25
Horaček Michal CZECzech Republic 31:12  
26
Kristiansen Øystein NORNorway 31:13  
27
Virtanen Janne FINFinland 31:21  
28
Mukhidinov Viacheslav UKRUkraine 31:30  
29
Huovila Jarkko FINFinland 31:32  
30
Stevenson Jamie GBRGreat Britain 31:34  
31
Schilter Christoph SUISwitzerland 31:35  
32
Petrov Ivaylo BULBulgaria 31:54  
33
Čech Radovan CZECzech Republic 32:20  
34
Plattner Christoph SUISwitzerland 32:23  
35
Salmi Janne FINFinland 32:33  
36
Libant František SVKSlovakia 32:35  
37
Ozoliņš Jānis LATLatvia 32:54  
38
Krejci Thomas AUTAustria 32:56  
39
Jonasson Niclas SWESweden 33:04  
40
Lund Mikkel DENDenmark 33:10  
41
Gueorgiou Thierry FRAFrance 33:17  
41
Niggli Matthias SUISwitzerland 33:17  
43
Valstad Bjørnar NORNorway 33:20  
44
Altorfer Urs SUISwitzerland 33:25  
45
Helminger Norbert AUTAustria 33:31  
46
Pavilainen Alexei RUSRussia 33:32  
47
Lévai Ferenc HUNHungary 33:40  
48
Karppinen Timo FINFinland 33:56  
49
Jensen Thomas DENDenmark 34:19  
50
Müller Urs SUISwitzerland 34:47  
51
Johnson Oli GBRGreat Britain 34:49  
52
Ropek Rudolf CZECzech Republic 34:50  
53
Rigoni Carlo ITAItaly 34:53  
54
Tavernaro Michele ITAItaly 35:29  
55
Jedlička Michal CZECzech Republic 35:35  
56
Aibast Erik ESTEstonia 35:58  
57
Šulčys Nerijus LTULithuania 35:59  
58
Peers Wim BELBelgium 36:55  
59
Kitchin Andy GBRGreat Britain 36:58  
60
Alexeev Vladimir RUSRussia 38:02  
61
Löwegren Fredrik SWESweden 39:35  
62
Gonon Francois FRAFrance 39:46  
63
Domonyik Gabor HUNHungary 41:40