JWOC WC classic + short
SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Tulemused

Klass M20

Raja 12.5 km 11 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Kiiskinen Petri FINFinland 48:38 3:53
2
Lauenstein Marc SUISwitzerland 50:58 4:04
3
Sillman Jari FINFinland 51:04 4:05
4
Kiiskinen Pasi FINFinland 51:06 4:05
5
Fischer Remo SUISwitzerland 51:39 4:07
6
Glukharev Vasili RUSRussia 52:53 4:13
7
Andersson David SWESweden 52:55 4:14
8
Hagelia Olav Bakken NORNorway 53:03 4:14
9
Protasevich Anton RUSRussia 53:15 4:15
10
Parkkinen Jarno FINFinland 53:18 4:15
11
Arnesson Peter SWESweden 53:29 4:16
12
Myhre Mattis NORNorway 54:00 4:19
13
Tomson Tarmo ESTEstonia 54:02 4:19
14
Engvall Erik SWESweden 54:04 4:19
15
Ceol Roberto ITAItaly 54:11 4:20
16
Paakkonen Ilkka FINFinland 54:30 4:21
17
Koriushev Alexandr RUSRussia 55:01 4:24
18
Patraš Andrej SVKSlovakia 55:14 4:25
19
Fischer Boris SUISwitzerland 55:29 4:26
20
Simoni Mauro ITAItaly 55:36 4:26
21
Hora Zbynek CZECzech Republic 55:42 4:27
22
Malyshev Valeri RUSRussia 56:06 4:29
23
Hallmans Mikael SWESweden 58:23 4:40
24
Eyer Thomas SUISwitzerland 58:48 4:42
25
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 58:56 4:42
26
Redlich Tomaš CZECzech Republic 59:10 4:44
27
Valouiski Alexei RUSRussia 59:22 4:44
28
Johansson Jörgen SWESweden 59:28 4:45
29
Külaase Kalev ESTEstonia 59:43 4:46
30
Mrazek Jan CZECzech Republic 59:57 4:47
31
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 1:00:15 4:49
32
Borys Andrii UKRUkraine 1:00:27 4:50
33
Morgan Nicholas GBRGreat Britain 1:00:42 4:51
34
Zhuravel Arsen UKRUkraine 1:00:56 4:52
35
Bogdan Mircea ROURomania 1:01:04 4:53
36
Zete Vasile ROURomania 1:01:40 4:56
37
Danila Florin ROURomania 1:01:54 4:57
38
Mestanski Plamen BULBulgaria 1:02:48 5:01
39
Bouchal Jiri CZECzech Republic 1:03:59 5:07
40
Grigaitis Tomas LTULithuania 1:04:23 5:09
41
Sonnenberg Andrej GERGermany 1:04:45 5:10
41
Mukhidinov Sergii UKRUkraine 1:04:45 5:10
43
Pettersen Øystein NORNorway 1:04:49 5:11
44
Parak Peter SVKSlovakia 1:04:55 5:11
45
Bradna Vaclav CZECzech Republic 1:04:57 5:11
46
Handro Cristian ROURomania 1:06:38 5:19
47
Nimchuk Ivan UKRUkraine 1:07:32 5:24
48
Meizer Felix AUTAustria 1:07:59 5:26
49
Todorov Hristo BULBulgaria 1:08:29 5:28
50
Pascu Paul ROURomania 1:08:33 5:29
51
Messikommer Pascal SUISwitzerland 1:09:28 5:33
52
Kubin Andrii UKRUkraine 1:09:52 5:35
53
Malchev Naiden BULBulgaria 1:10:32 5:38
54
Harchenko Andrii UKRUkraine 1:10:44 5:39
55
Peer Andrea ITAItaly 1:11:22 5:42
56
Ilkov Ilian BULBulgaria 1:11:39 5:43
57
Novičenko Eduard LTULithuania 1:11:45 5:44
58
Krähenbühl Andreas SUISwitzerland 1:11:56 5:45
59
Siimsaare Tarmo ESTEstonia 1:15:00 6:00
60
Antoniol Matteo ITAItaly 1:15:22 6:01
61
Bikulč Artūras LTULithuania 1:16:13 6:05
62
Tröße Thomas GERGermany 1:17:30 6:12
63
Grec Iuliu ROURomania 1:29:13 7:08
64
Labanovski Aliaksandr BLRBelarus 1:30:26 7:14
65
Zhukov Aliaksei BLRBelarus 1:34:42 7:34
66
Ichev Hristo BULBulgaria 1:38:05 7:50
  Chizh Mihail BLRBelarus dsq  
  Todorov Ilian BULBulgaria dsq  
  Sorokin Mikhail RUSRussia dsq  
  Engstrom Patrik SWESweden dsq