JWOC WC classic + short
SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Tulemused

Klass M

Raja 15.5 km 14 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:00:50 3:55
2
Lans Björn SWESweden 1:02:24 4:01
3
Lystad Lars NORNorway 1:02:26 4:01
4
Varis Pekka FINFinland 1:03:09 4:04
5
Lilja Arto FINFinland 1:03:14 4:04
6
Keskinarkaus Matti FINFinland 1:03:25 4:05
7
Nordqvist Bertil SWESweden 1:03:36 4:06
8
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:04:10 4:08
9
Köngäs Teemu FINFinland 1:05:20 4:12
10
Löfgren Tomas SWESweden 1:05:42 4:14
11
Corradini Nicolo ITAItaly 1:05:54 4:15
12
Olsen Tommy NORNorway 1:06:02 4:15
13
Urpalainen Jarkko FINFinland 1:06:27 4:17
14
Tonna Eivind Luhr NORNorway 1:06:30 4:17
15
Turesson Claes SWESweden 1:06:31 4:17
16
Gritsan Ruslan RUSRussia 1:06:42 4:18
17
Vodražka Jakub CZECzech Republic 1:06:43 4:18
18
Bondar Nikolai RUSRussia 1:06:50 4:18
19
Lanki Jukka FINFinland 1:07:00 4:19
20
Hauge Anders NORNorway 1:07:51 4:22
21
Kormshchikov Vladislav RUSRussia 1:07:53 4:22
22
Korchagin Victor RUSRussia 1:08:21 4:24
23
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 1:08:33 4:25
24
Åslund Tobias SWESweden 1:08:54 4:26
25
Lauenstein Stefan SUISwitzerland 1:09:13 4:27
26
Kolstad Helge NORNorway 1:10:08 4:31
27
Ojandu Ander ESTEstonia 1:10:18 4:32
28
Lauerman Jan CZECzech Republic 1:11:15 4:35
28
Leandersson Bengt SWESweden 1:11:15 4:35
30
Kugler Johann AUTAustria 1:12:02 4:38
31
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 1:12:34 4:40
32
Venhoda Milan CZECzech Republic 1:12:42 4:41
33
Männel Harald GERGermany 1:16:11 4:54
34
Seber Walter ITAItaly 1:16:20 4:55
35
Racz Štefan SVKSlovakia 1:17:22 4:59
36
Šurgan Štefan SVKSlovakia 1:17:57 5:01
37
Buchtele Markus AUTAustria 1:18:10 5:02
38
Giacomuzzi Cristian ITAItaly 1:18:35 5:04
39
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 1:19:23 5:07
40
Razek Ales CZECzech Republic 1:20:02 5:09
41
Kohlschmidt Bernd GERGermany 1:21:08 5:14
42
Studeli Thomas SUISwitzerland 1:21:09 5:14
43
Pleban Scott USAUnited States 1:22:25 5:19
44
Mihailov Mihail BULBulgaria 1:22:32 5:19
45
Bruns Eike GERGermany 1:23:37 5:23
46
Dudra Milan SVKSlovakia 1:23:50 5:24
47
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 1:25:16 5:30
48
Bruns Thilo GERGermany 1:26:01 5:32
49
Meidinger Gebhart AUTAustria 1:26:22 5:34
50
Sonnenberg Sergej GERGermany 1:28:55 5:44
51
Csucs Andras ROURomania 1:31:01 5:52
52
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 1:31:32 5:54
53
Yarmoshko Oleksii UKRUkraine 1:32:47 5:59
54
Zweimüller Wolfgang AUTAustria 1:37:38 6:17
55
Oprsal Alan USAUnited States 1:37:55 6:19
  Avdeev Alexandr BLRBelarus dsq  
  Faoro Christian ITAItaly dsq  
  Malacarne Jonni ITAItaly dsq  
  Stupu Vasile Petru ROURomania dsq  
  Zete Radu Nicolae ROURomania dsq  
  Shtelmakh Oleksii UKRUkraine dsq