JWOC WC classic + short
SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Tulemused

Klass M

Raja 4.1 km 13 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Khrennikov Eduard RUSRussia 21:18 5:11
2
Gruzdev Andrey RUSRussia 21:50 5:19
3
Lystad Lars NORNorway 21:51 5:19
4
Olsen Tommy NORNorway 22:19 5:26
5
Lilja Arto FINFinland 22:28 5:28
6
Lanki Jukka FINFinland 22:30 5:29
7
Varis Pekka FINFinland 22:35 5:30
8
Corradini Nicolo ITAItaly 22:36 5:30
9
Korchagin Victor RUSRussia 22:38 5:31
10
Keskinarkaus Matti FINFinland 22:46 5:33
10
Urpalainen Jarkko FINFinland 22:46 5:33
12
Seber Walter ITAItaly 22:49 5:33
13
Köngäs Teemu FINFinland 22:55 5:35
14
Turesson Claes SWESweden 22:58 5:36
15
Kolstad Helge NORNorway 23:11 5:39
16
Vodražka Jakub CZECzech Republic 23:18 5:40
17
Bondar Nikolai RUSRussia 23:22 5:41
18
Hauge Anders NORNorway 23:30 5:43
19
Gritsan Ruslan RUSRussia 23:39 5:46
20
Tonna Eivind Luhr NORNorway 23:43 5:47
21
Kormshchikov Vladislav RUSRussia 23:46 5:47
22
Nordqvist Bertil SWESweden 23:54 5:49
23
Åslund Tobias SWESweden 24:00 5:51
24
Lans Björn SWESweden 24:09 5:53
25
Lauerman Jan CZECzech Republic 24:16 5:55
26
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 24:26 5:57
27
Venhoda Milan CZECzech Republic 24:39 6:00
28
Ojandu Ander ESTEstonia 24:57 6:05
29
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 25:00 6:05
30
Lauenstein Stefan SUISwitzerland 25:02 6:06
31
Kugler Johann AUTAustria 25:36 6:14
32
Šurgan Štefan SVKSlovakia 25:52 6:18
33
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 26:01 6:20
34
Studeli Thomas SUISwitzerland 26:33 6:28
35
Villar Olivier SUISwitzerland 26:53 6:33
36
Männel Harald GERGermany 26:57 6:34
37
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 26:58 6:34
38
Buchtele Markus AUTAustria 27:17 6:39
39
Mihailov Mihail BULBulgaria 27:26 6:41
40
Kohlschmidt Bernd GERGermany 27:38 6:44
41
Leandersson Bengt SWESweden 28:50 7:01
42
Razek Ales CZECzech Republic 29:06 7:05
43
Faoro Christian ITAItaly 29:29 7:11
44
Racz Štefan SVKSlovakia 29:48 7:16
45
Giacomuzzi Cristian ITAItaly 30:10 7:21
46
Bruns Thilo GERGermany 30:17 7:23
47
Malacarne Jonni ITAItaly 30:40 7:28
48
Bruns Eike GERGermany 30:48 7:30
49
Yarmoshko Oleksii UKRUkraine 30:57 7:32
50
Stupu Vasile Petru ROURomania 31:06 7:35
51
Csucs Andras ROURomania 31:37 7:42
52
Zete Radu Nicolae ROURomania 31:46 7:44
53
Meidinger Gebhart AUTAustria 31:48 7:45
54
Sonnenberg Sergej GERGermany 32:50 8:00
55
Zweimüller Wolfgang AUTAustria 32:54 8:01
56
Pleban Scott USAUnited States 32:59 8:02
57
Shtelmakh Oleksii UKRUkraine 33:22 8:08
58
Varga Stephan AUTAustria 33:43 8:13
59
Dudra Milan SVKSlovakia 34:03 8:18
60
Oprsal Alan USAUnited States 35:47 8:43
61
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 37:03 9:02
62
Avdeev Alexandr BLRBelarus 45:52 11:11
  Löfgren Tomas SWESweden dsq