JWOC WC classic + short
SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Tulemused

Klass W20

Raja 3.2 km 12 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Hirvi Aino Maria FINFinland 19:42 6:09
2
Chizhikova Ekaterina RUSRussia 21:04 6:35
3
Lehto Salla FINFinland 21:35 6:44
4
Lund Marie SWESweden 21:44 6:47
5
Vanhalakka Kirsi FINFinland 22:41 7:05
6
Bergkvist Maria SWESweden 22:57 7:10
7
Shvetsova Svetlana RUSRussia 23:09 7:14
8
Partanen Hanna FINFinland 23:18 7:16
9
Lye Tone Ellefsen NORNorway 23:21 7:17
10
Ustinova Anna RUSRussia 24:55 7:47
11
Kjellman Karin SWESweden 25:16 7:53
12
Reenaas Kjersti NORNorway 25:23 7:55
13
Stehnova Zuzana CZECzech Republic 25:51 8:04
14
Malcheva Teodora BULBulgaria 26:16 8:12
15
Fritschy Martina SUISwitzerland 26:18 8:13
16
Dattelova Iva CZECzech Republic 26:19 8:13
17
Woxlin Elin SWESweden 27:23 8:33
18
Moskovskich Elena RUSRussia 27:26 8:34
19
Raudsepp Anni ESTEstonia 27:27 8:34
20
Rustad Anne Marthine NORNorway 27:35 8:37
21
Ondrejkova Lenka SVKSlovakia 28:38 8:56
22
Oswald Jeanine SUISwitzerland 28:54 9:01
23
Mäeots Tuuli ESTEstonia 28:57 9:02
24
Eliasson Lena SWESweden 29:00 9:03
25
Belomazheva Stefania BULBulgaria 29:01 9:04
26
Eriskina Nadezhda RUSRussia 29:11 9:07
27
Dimitrova Kristina BULBulgaria 29:13 9:07
28
Iring Andreea ROURomania 29:37 9:15
29
Merova Tatiana BULBulgaria 29:57 9:21
30
Hermansson Lena SWESweden 30:12 9:26
31
Horynova Martina CZECzech Republic 30:13 9:26
32
Varga Ursula AUTAustria 30:36 9:33
33
Wyder Manuela SUISwitzerland 30:43 9:35
34
Kirchlectner Kristine ITAItaly 30:50 9:38
35
Parm Signe ESTEstonia 31:08 9:43
36
Heckel Anne GERGermany 31:42 9:54
37
Mehtala Katri FINFinland 31:44 9:55
38
Zlesakova Daniela CZECzech Republic 31:58 9:59
39
Kostiuk Olga UKRUkraine 32:41 10:12
40
Nifakina Elena RUSRussia 33:10 10:21
41
Lacigova Michaela CZECzech Republic 33:55 10:35
42
Vasilevskaia Ekaterina BLRBelarus 34:29 10:46
43
Pahn Ede ESTEstonia 35:09 10:59
44
Valt Romina ITAItaly 35:19 11:02
45
Murer Johanna ITAItaly 35:30 11:05
46
Tröße Christiane GERGermany 36:56 11:32
47
Neshchymna Lyubov UKRUkraine 39:03 12:12
48
Shaposhnyk Yulia UKRUkraine 39:30 12:20
49
Bors Anca ROURomania 41:57 13:06
50
Stancheva Stefka BULBulgaria 43:30 13:35
51
Nagy Isabela ROURomania 44:47 13:59
52
Tokareva Valentyna UKRUkraine 45:24 14:11
53
Kuzmanova Radoslava BULBulgaria 45:49 14:19
54
Nazarova Olena UKRUkraine 46:41 14:35
55
Hohenwarter Elisabeth AUTAustria 51:10 15:59
56
Bilobzhytska Ganna UKRUkraine 55:16 17:16
  Moe Lene Jorunn NORNorway dsq  
  Prochazkova Alena SVKSlovakia dsq