Nida Cup
LTU, Nida, Neringa, 2001-06-30

Tulemused

Klass M50

Raja 6.8 km 22 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Marti Pekka SUIOLG Bern, Langenthal 49:49 7:22
2
Turunen Erkki FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 51:05 7:34
3
Kutka Rimvydas LTUMedeina OK, Kaunas 55:00 8:08
4
Hämäläinen Seppo FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 55:06 8:09
5
Radler Ulf SWEJarfalla OK, Everod 56:00 8:17
6
Paasma Koit ESTOK Lehola, Tallinn 58:18 8:38
7
Elliot Mike GBRMV, Aberdeenshire 58:22 8:38
8
Tasa Johannes ESTOK Ton, Tallinn 59:10 8:45
9
Kopeikine Vladimir RUSMysl, Moscow 1:00:25 8:57
10
Rix John GBRBristol OK, Newport 1:00:36 8:58
11
Johnsen Keld DENTisvilde Hegn, Hilleroed 1:00:44 8:59
12
Loeland Trygve NORBirkenes, Vikersund 1:00:59 9:02
13
Olsen Klaus DENTisvilde Hegn, Skaevinge 1:01:06 9:03
14
Grue Sorensen Gunnar DENTisvilde Hegn OK, Roskilde 1:01:26 9:06
15
Hanstein Rein ESTOK Okas, Tallinn 1:01:46 9:09
16
Izokaitis Ričardas LTUTakas OK, Kaunas 1:02:04 9:11
17
Pape Heinz Friedrich GERTG Lage, Bad Salzuflen 1:02:19 9:13
18
Janušauskas Kazys LTUTakas OK, Kaunas 1:03:22 9:23
18
Asberg Jan SWEHaverodal, Everod 1:03:22 9:23
20
Banikov Genadi RUSMos.Com., Moscow 1:03:47 9:26
21
Koc Zdenek CZEMeteor Kacerov, Praha 1:04:31 9:33
22
Svensk Lars Åke SWEOK Hällen, Eslöv 1:04:56 9:37
23
Ishmuhametov Insaf RUSQUICK, Ufa, 450083 1:05:11 9:39
24
Kallemets Mati ESTOK Okas, Tallinn 1:05:55 9:45
25
Andersson Sture SWEUlricehamns OK, Eslöv 1:06:39 9:52
26
Prokhorov Alexandr RUSMysl, Moscow 1:07:50 10:02
27
Kirjanen Ilmar ESTTA OK, Tallinn 1:07:58 10:04
28
Nelk Kalle ESTOK Orion, Tallinn 1:08:27 10:08
29
Karlsson Rolf SWEOK Hällen, Eslöv 1:08:34 10:09
30
Wåhlberg Kenneth SWEOK Kåre, Falun 1:09:01 10:13
31
Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 1:09:13 10:15
32
Cicėnas Rimantas LTUKadagys OK, Vilnius 1:09:17 10:15
32
Staedelin Hans Peter SUIOLY Langenthal, Langenthal 1:09:17 10:15
34
Bumelis Vidimantas LTUKadagys OK, Vilnius 1:10:10 10:23
35
Klemetsaune Jon Arne NORTrollelg, Vikersund 1:10:18 10:24
36
Wikström Torbjörn SWEOK Nackhe, Göteborg 1:10:35 10:27
37
Pačkauskas Laimutis LTULabirintas OK, Vilnius 1:11:31 10:35
38
Salomonsson Bengt SWEOK Silva, Bjärred 1:12:41 10:46
39
Slepov Viatcheslav RUSMysl, Moscow 1:12:42 10:46
40
Wollenberg Bernd GERWWOPG, Berlin 1:12:50 10:47
41
Olsson Gert SWEOK Silva, S-26023 Kågeröd 1:14:06 10:58
42
Jankauskas Pijus LTUKadagys OK, Vilnius 1:14:12 10:59
42
Carlsson Christer SWEUlricehamns OK, Eslöv 1:14:12 10:59
44
Švec Zdenek CZESKOB Slany, Peruc 1:14:36 11:03
45
Ferguson Paul GBRSROC, Lancaster 1:15:20 11:09
46
Cenovsky Jiri CZEMeteor Kacerov, Praha 1:16:08 11:16
46
Libersky Mirko CZEMeteor Kacerov, Praha 1:16:08 11:16
48
Bakke Harald NORGjo-Vard, Vikersund 1:16:55 11:23
49
Hawthorne Greg AUSWROC 1:17:51 11:32
50
Aug Paul ESTOK Orvand, Tallinn 1:18:15 11:35
51
Brathen Ole Johnny NORLierbygda O-Lag, LIER 1:18:50 11:40
52
Gaižauskas Eugenijus LTULabirintas OK, Vilnius 1:19:05 11:42
53
Kondratas Romualdas LTUDevyni OK, Vilnius 1:20:39 11:56
54
Carlsson Roger SWEUlricehamns OK, Eslöv 1:22:12 12:10
55
Lauglo Harald NORTrollelg, Vikersund 1:22:28 12:13
56
Moore Hugh AUSRed Roos ACT Austral, ACT 1:23:40 12:23
57
Oberg Hans SWEOK Hällen, Eslöv 1:24:50 12:34
58
Zaugg Hannes SUIOLG Saeliliamt, Langenthal 1:25:44 12:42
59
Naelapaa Toomas ESTKEK RSK, Tallinn 1:28:04 13:02
60
Ilan Jacob ISRGalil, Alon-Hagalil 1:30:06 13:20
61
Ryynanen Jorma FINMegaFit, Piispanristi 1:31:20 13:31
62
Novak Pavel CZEMeteor Kacerov, Praha 1:33:55 13:54
63
Rueegg Urs SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 1:34:40 14:01
64
Paspirgėlis Algimantas LTUDainava OK, Alytus 1:36:03 14:13
65
Granath Sten SWETjällmo-Godegårds OK, Motala 1:40:02 14:49
66
Samėnas Donatas LTUKaunas 1:44:09 15:25
67
Sudiukov Genadi RUSChuvashia, Cheboksary 1:51:26 16:30
  Post Henry AUSBayside Kangaroos Vi, SUNBURY dsq  
  Buvik Jan Gaute NORKorgen, Vikersund dsq  
  Kovacs Attila HUNZSC, Miskolc dsq  

Vaheajad