Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ir trumpa
LTU, Prienai, Giraitiškės ir Naravai, 2001-06-26

Tulemused

Klass V18

Raja 4.3 km 15 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Krėpšta Simonas LTUKauno OSM, Kaunas 29:14 6:47
2
Novičenko Eduard LTUZarasų SM, Zarasai 31:40 7:21
3
Kudriavcevas Paulius LTUPlungės SM, Plungė 32:05 7:27
4
Kamarūnas Vytautas LTUPrienų SM, Prienai 32:58 7:40
5
Stulgys Donatas LTUAlytaus SM, Alytus 33:34 7:48
6
Pogorelovas Ruslanas LTUSietyno SM, Vilnius 34:12 7:57
7
Liubinskas Justinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 37:03 8:36
8
Gentvilas Simonas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 37:51 8:48
9
Petrulis Vitalijus LTUTelšių SM, Telšiai 38:02 8:50
10
Gedminas Algirdas LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 38:44 9:00
11
Juozulevičius Mantas LTUKauno OSM, Kaunas 38:53 9:02
12
Banys Robertas LTUOlimpo SM, Panevėžys 40:16 9:21
13
Streikus Tomas LTUAlytaus SM, Alytus 41:00 9:32
14
Valiukevičius Tomas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 41:18 9:36
15
Antanavičius Kęstutis LTUTelšių SM, Telšiai 42:02 9:46
16
Poberžinas Rokas LTUSietyno SM, Vilnius 42:03 9:46
17
Žalgevičius Eismantas LTUPrienų SM, Prienai 44:11 10:16
18
Čėsna Mantas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 44:27 10:20
19
Lukauskas Mindaugas LTUPlungės SM, Plungė 44:37 10:22
20
Andrašiūnas Petras LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 44:42 10:23
21
Čiapas Agnius LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 45:27 10:34
22
Sakalauskas Simonas LTUSietyno SM, Vilnius 45:59 10:41
23
Grigonis Matas LTUKauno OSM, Kaunas 46:20 10:46
24
Jezerskas Deividas LTULJTC, Vilnius 46:45 10:52
25
Aukštuolis Algirdas LTUKauno OSM, Kaunas 47:41 11:05
26
Šilinskis Marius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 48:08 11:11
27
Jemeljanenko Andrejus LTUKauno OSM, Kaunas 48:37 11:18
28
Orlovas Renatas LTUKauno OSM, Kaunas 48:42 11:19
29
Vaškys Linas LTUKauno OSM, Kaunas 49:03 11:24
30
Laurinaitis Raimondas LTUPlungės SM, Plungė 51:34 11:59
31
Gavėnavičius Marius LTUOlimpo SM, Panevėžys 53:29 12:26
32
Astrauskas Marius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 54:39 12:42
33
Vitkauskas Vytautas LTUAlytaus SM, Alytus 55:02 12:47
34
Sereika Darius LTUOlimpo SM, Panevėžys 55:57 13:00
35
Šumskas Gytis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 56:27 13:07
36
Buožys Egidijus LTUTelšių SM, Telšiai 56:36 13:09
37
Pajaujis Svajūnas LTUŠaltinėlis OK, Jonava 56:50 13:13
38
Drūlia Mantas LTUKauno OSM, Kaunas 56:59 13:15
39
Marcinkevičius Vidmantas LTUPrienų SM, Prienai 1:02:25 14:30
40
Kontautas Donatas LTUTelšių SM, Telšiai 1:02:48 14:36