login
EYOC relay → Tulemused

CZE, Pardubice, 2001-06-24

Klass M16

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Czech republic CZE 2:24:45
1Rajnošek Zdenek51:45 (  6)51:45 (  6)
2Polašek Jan46:22 (  1)1:38:07 (  2)
3Palas Jan46:38 (  2)2:24:45 (  1)
2Russia RUS 2:28:03
1Lamov Andrey48:01 (  1)48:01 (  1)
2Glazunov Denis52:23 (  7)1:40:24 (  4)
3Elichev Vadim47:39 (  3)2:28:03 (  2)
3Hungary HUN 2:29:11
1Ralovich Kristof49:24 (  2)49:24 (  2)
2Gösswein Csaba53:50 (10)1:43:14 (  7)
3Zsebehazy Istvan45:57 (  1)2:29:11 (  3)
4Estonia EST 2:30:52
1Vaher Sander51:42 (  5)51:42 (  5)
2Puusepp Markus48:57 (  4)1:40:39 (  5)
3Taba Riho50:13 (  5)2:30:52 (  4)
5Switzerland SUI 2:32:09
1Sauter Markus50:26 (  4)50:26 (  4)
2Rechsteiner Sandro47:34 (  2)1:38:00 (  1)
3Rüedlinger Andreas54:09 (  7)2:32:09 (  5)
6Czech republic 2 CZE 2:33:37
1Holas Ondrej49:47 (  3)49:47 (  3)
2Skyva Jan49:18 (  5)1:39:05 (  3)
3Bolech Filip54:32 (10)2:33:37 (  6)
7Latvia LAT 2:37:05
1Peilāns Jānis53:54 (10)53:54 (10)
2Rešķis Atis48:51 (  3)1:42:45 (  6)
3Lebedoks Ēriks54:20 (  8)2:37:05 (  7)
8Poland POL 2:39:55
1Wojtowicz Jacek59:56 (16)59:56 (16)
2Weber Michał51:28 (  6)1:51:24 (10)
3Marcinkiewicz Grzegorz48:31 (  4)2:39:55 (  8)
9France FRA 2:45:53
1Leroy Simon54:37 (14)54:37 (14)
2Dalberto Alban56:52 (11)1:51:29 (11)
3Meyer Corentin54:24 (  9)2:45:53 (  9)
10Lithuania LTU 2:48:56
1Stupelis Romualdas52:43 (  8)52:43 (  8)
2Leliašius Egidijus52:24 (  8)1:45:07 (  8)
3Romančikas Gediminas1:03:49 (13)2:48:56 (10)
11Bulgaria BUL 2:51:09
1Kamenarov Ivaylo54:04 (13)54:04 (13)
2Dimitrov Ivan58:31 (12)1:52:35 (12)
3Taralov Zdravko58:34 (12)2:51:09 (11)
12Ukraine UKR 2:51:15
1Marchenko Oleksiy52:35 (  7)52:35 (  7)
2Tumak Yuri52:59 (  9)1:45:34 (  9)
3Kovalenko Yuriy1:05:41 (15)2:51:15 (12)
13Germany GER 2:57:40
1Hofmeister Patrick52:50 (  9)52:50 (  9)
2Kundisch Wieland1:11:10 (17)2:04:00 (15)
3Doetsch Franz53:40 (  6)2:57:40 (13)
14Slovakia SVK 2:57:48
1Krajčik Michal53:58 (11)53:58 (11)
2Mazur Martin1:08:20 (16)2:02:18 (14)
3Drenčak Tomaš55:30 (11)2:57:48 (14)
15Belarus BLR 3:01:12
1Sokal Yehor53:59 (12)53:59 (12)
2Voitsehovich Ruslan1:03:16 (13)1:57:15 (13)
3Ryzhkov Sergei1:03:57 (14)3:01:12 (15)
16Austria AUT 3:15:25
1Wiesberger Philipp58:31 (15)58:31 (15)
2Benedek Gustav1:07:01 (15)2:05:32 (16)
3Wiesberger Manuel1:09:53 (16)3:15:25 (16)
 Italy ITA dsq
1Baui Diego59:56 (16)59:56 (16)
2Widmann Thomas1:05:55 (14)2:05:51 (17)
3Salvadori Giuseppedsqdsq
 Spain ESP dsq
1Antoli Climent Hector1:21:43 (19)1:21:43 (19)
2Poblete Alberto Luna1:41:38 (18)3:03:21 (18)
3Rodriguez Santos Dariodsqdsq
 SUI-ESP ___ dsq
1Hertner Fabian1:00:02 (18)1:00:02 (18)
2Gil Sanchez Eva2:07:13 (19)3:07:15 (19)