login
JWOC short + classic → Tulemused

ITA, Trentino, 2001-02-14

Klass M20

Raja 10.8 km

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Veselov Kirill RUSRussia 45:03 4:11
2
Fischer Remo SUISwitzerland 46:35 4:20
3
Sorokin Mikhail RUSRussia 46:42 4:20
4
Andersson David SWESweden 48:36 4:31
5
Engvall Erik SWESweden 48:47 4:32
6
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 49:27 4:36
7
Smirnov Anton RUSRussia 49:28 4:36
8
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 49:33 4:36
9
Patraš Andrej SVKSlovakia 49:43 4:37
10
Tunis Staffan FINFinland 50:13 4:40
11
Zete Vasile ROURomania 50:19 4:40
12
Hagelia Olav Bakken NORNorway 50:27 4:41
13
Henriksson Anders SWESweden 50:34 4:42
14
Mrazek Jan CZECzech Republic 51:19 4:46
15
Sagberg Torbjørn NORNorway 51:56 4:49
16
Jokinen Pasi FINFinland 52:18 4:51
17
Valousek Tomas CZECzech Republic 52:31 4:53
18
Redlich Tomaš CZECzech Republic 53:17 4:57
19
Vaisanen Tapani FINFinland 54:04 5:01
20
Schupbach Simon SUISwitzerland 54:10 5:02
21
Hammarberg Martin SWESweden 54:25 5:03
22
Parkkinen Jarno FINFinland 54:35 5:04
23
Tomson Tarmo ESTEstonia 54:37 5:04
24
Valouiski Alexei RUSRussia 55:31 5:09
25
Morgan Nicholas GBRGreat Britain 55:33 5:10
26
Eyer Thomas SUISwitzerland 56:19 5:14
27
Bouchal Jiri CZECzech Republic 56:29 5:15
28
Rauch Stanislav CZECzech Republic 57:17 5:19
29
Meizer Felix AUTAustria 57:35 5:21
29
Lehto Jonne FINFinland 57:35 5:21
31
Ackenhausen Marius NORNorway 57:50 5:22
32
Antoniol Matteo ITAItaly 58:20 5:25
33
Peer Andrea ITAItaly 58:33 5:26
34
Siimsaare Tarmo ESTEstonia 59:36 5:32
35
Erm Tõnis ESTEstonia 59:58 5:34
36
Krähenbühl Georg SUISwitzerland 1:00:08 5:35
37
Roth Beat SUISwitzerland 1:00:30 5:37
38
Wagnild Jan Egil GBRGreat Britain 1:00:50 5:39
39
Hechl David AUTAustria 1:02:41 5:49
40
Bortnik Alexei RUSRussia 1:03:30 5:54
41
Negrello Matteo ITAItaly 1:03:55 5:56
42
Andersson Markus SWESweden 1:04:24 5:59
43
Labanovski Aliaksandr BLRBelarus 1:04:44 6:01
44
Sonnenberg Andrej GERGermany 1:04:50 6:01
45
Mackrill Brendan GBRGreat Britain 1:04:56 6:02
46
Brabiescu Calinescu Paul Marius ROURomania 1:05:52 6:07
47
Parak Peter SVKSlovakia 1:06:15 6:09
48
Meidinger Volkmar AUTAustria 1:06:17 6:09
49
Filip Ionut ROURomania 1:06:32 6:11
50
Bobek Jan CZECzech Republic 1:07:35 6:17
51
Pradel Nicola ITAItaly 1:08:16 6:21
52
Jabas Rémy SUISwitzerland 1:08:25 6:21
53
Corona Emiliano ITAItaly 1:08:40 6:23
54
Leybyuk Mykhaylo UKRUkraine 1:10:45 6:34
55
Bolekhivskyy Nazar UKRUkraine 1:13:39 6:51
56
Murer Martin ITAItaly 1:14:00 6:53
57
Evsikov Andrei BLRBelarus 1:15:06 6:59
58
Csucs Klaus ROURomania 1:21:14 7:33
59
Holdyschuk Olexandr UKRUkraine 1:26:04 8:00
60
Harkusha Kostyantyn UKRUkraine 1:27:36 8:08
61
Horie Morihiro JPNJapan 1:33:35 8:42
62
Ufimtsev Oleksii UKRUkraine 1:34:33 8:47
63
Hrekav Artsiom BLRBelarus 1:39:09 9:13
  Saarinen Juho FINFinland dsq  
  Tröße Thomas GERGermany dsq