EOC sprint + short + classic
RUS, Vologda, 2001-03-13

Tulemused

Klass M

Raja 5.7 km 17 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Keskinarkaus Matti FINFinland 28:09 4:58
2
Lanki Jukka FINFinland 28:23 5:01
3
Tonna Eivind Luhr NORNorway 28:31 5:02
4
Khrennikov Eduard RUSRussia 28:41 5:04
5
Nordqvist Bertil SWESweden 28:42 5:04
6
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 28:55 5:07
7
Lilja Arto FINFinland 29:28 5:12
7
Glukharev Vasili RUSRussia 29:28 5:12
9
Köngäs Teemu FINFinland 29:44 5:15
10
Turesson Claes SWESweden 29:45 5:15
11
Dahlberg Peter SWESweden 29:51 5:16
12
Löfgren Tomas SWESweden 29:56 5:17
13
Gimranov Ilshat RUSRussia 30:01 5:18
14
Pesu Raino FINFinland 30:02 5:18
15
Korchagin Victor RUSRussia 30:13 5:20
16
Bondar Nikolai RUSRussia 30:14 5:21
17
Gruzdev Andrey RUSRussia 30:17 5:21
18
Hauge Anders NORNorway 30:25 5:23
19
Gritsan Ruslan RUSRussia 30:27 5:23
20
Vodražka Jakub CZECzech Republic 30:45 5:26
21
Åslund Tobias SWESweden 31:04 5:29
22
Urpalainen Jarkko FINFinland 31:33 5:35
23
Myhre Mattis NORNorway 31:40 5:36
24
Seber Walter ITAItaly 31:45 5:37
25
Khomchenko Vitali RUSRussia 31:50 5:38
26
Olsen Tommy NORNorway 32:02 5:40
27
Ojandu Ander ESTEstonia 32:18 5:43
28
Hohl Christian SUISwitzerland 32:40 5:46
29
Suomalainen Topi FINFinland 32:46 5:47
30
Fischer Boris SUISwitzerland 32:57 5:49
31
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 33:27 5:55
32
Zvontsov Igor BLRBelarus 33:32 5:56
33
Buchtele Markus AUTAustria 34:02 6:01
34
Kudre Raul ESTEstonia 34:09 6:02
35
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 34:12 6:03
36
Lauerman Jan CZECzech Republic 34:22 6:04
37
Ødegård Geir NORNorway 34:29 6:06
38
Mestanski Plamen BULBulgaria 34:30 6:06
38
Hallik Margus ESTEstonia 34:30 6:06
40
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 34:34 6:07
41
Valuisky Alexei RUSRussia 34:35 6:07
42
Hagelia Olav Bakken NORNorway 34:49 6:09
43
Razek Ales CZECzech Republic 35:24 6:15
44
Ceol Roberto ITAItaly 35:28 6:16
45
Dechavanne Franck FRAFrance 36:09 6:23
46
Borys Andrii UKRUkraine 36:28 6:27
47
Boguška Dalius LTULithuania 36:47 6:30
48
Usmanov Yuri BLRBelarus 36:54 6:31
49
Stoffel Lukas SUISwitzerland 37:06 6:33
50
Tomson Tarmo ESTEstonia 37:29 6:38
51
Chorni Pavel BLRBelarus 37:42 6:40
52
Zhuravel Arsen UKRUkraine 38:03 6:44
53
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 38:54 6:53
54
Bernard Pierre FRAFrance 39:33 7:00
55
Béguin Jan SUISwitzerland 39:38 7:00
56
Simoni Mauro ITAItaly 39:42 7:01
57
Kohlschmidt Bernd GERGermany 39:52 7:03
58
Jeanneret Thierry SUISwitzerland 40:13 7:07
59
Arlauskas Remigijus LTULithuania 40:42 7:12
60
Beketov Vladislav UKRUkraine 41:06 7:16
61
Todorov Hristo BULBulgaria 41:08 7:16
62
Mihailov Mihail BULBulgaria 41:28 7:20
63
Kubin Andrii UKRUkraine 42:08 7:27
64
Zaitsev Igor BLRBelarus 43:06 7:37
65
Nimchuk Ivan UKRUkraine 43:38 7:43
66
Cullell Christophe FRAFrance 43:54 7:46
67
Grigaitis Tomas LTULithuania 44:09 7:48
68
Drazdauskas Laimis LTULithuania 45:13 8:00
69
Chizh Mihail BLRBelarus 45:20 8:01
70
Messikommer Pascal SUISwitzerland 46:58 8:18
71
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 47:31 8:24
72
Kholod Alexander BLRBelarus 48:29 8:34
73
Monschein Robert FRAFrance 49:13 8:42
74
Naryshkin Mihail BLRBelarus 51:32 9:07
  Mosimann Peter SUISwitzerland dsq