EOC sprint + short + classic
RUS, Vologda, 2001-03-13

Tulemused

Klass M

Raja 19.8 km 21 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Lanki Jukka FINFinland 1:34:25 4:46
2
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 1:36:00 4:50
3
Keskinarkaus Matti FINFinland 1:37:05 4:54
4
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:37:23 4:55
5
Korchagin Victor RUSRussia 1:38:52 4:59
6
Bondar Nikolai RUSRussia 1:39:04 5:00
7
Seber Walter ITAItaly 1:40:48 5:05
8
Ojandu Ander ESTEstonia 1:41:01 5:06
9
Tonna Eivind Luhr NORNorway 1:41:05 5:06
10
Mosimann Peter SUISwitzerland 1:41:25 5:07
11
Hohl Christian SUISwitzerland 1:41:31 5:07
12
Dahlberg Peter SWESweden 1:41:55 5:08
13
Gimranov Ilshat RUSRussia 1:43:07 5:12
14
Lilja Arto FINFinland 1:43:19 5:13
15
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:43:28 5:13
16
Kudre Raul ESTEstonia 1:44:10 5:15
17
Hauge Anders NORNorway 1:44:16 5:15
18
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 1:45:00 5:18
19
Turesson Claes SWESweden 1:45:20 5:19
20
Zvontsov Igor BLRBelarus 1:45:27 5:19
21
Fischer Boris SUISwitzerland 1:45:49 5:20
22
Lauerman Jan CZECzech Republic 1:46:29 5:22
23
Hallik Margus ESTEstonia 1:47:00 5:24
24
Urpalainen Jarkko FINFinland 1:47:21 5:25
25
Glukharev Vasili RUSRussia 1:49:09 5:30
26
Stoffel Lukas SUISwitzerland 1:49:18 5:31
27
Löfgren Tomas SWESweden 1:49:54 5:33
28
Zhuravel Arsen UKRUkraine 1:50:26 5:34
29
Köngäs Teemu FINFinland 1:51:34 5:38
30
Otinov Alexander RUSRussia 1:51:42 5:38
31
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 1:52:30 5:40
32
Mestanski Plamen BULBulgaria 1:54:06 5:45
33
Khomchenko Vitali RUSRussia 1:54:17 5:46
34
Vodražka Jakub CZECzech Republic 1:54:54 5:48
35
Hagelia Olav Bakken NORNorway 1:55:11 5:49
36
Suomalainen Topi FINFinland 1:55:20 5:49
37
Ceol Roberto ITAItaly 1:56:13 5:52
38
Myhre Mattis NORNorway 1:56:20 5:52
39
Valuisky Alexei RUSRussia 1:57:52 5:57
40
Mihailov Mihail BULBulgaria 1:59:09 6:01
41
Ødegård Geir NORNorway 2:00:21 6:04
42
Jeanneret Thierry SUISwitzerland 2:02:22 6:10
43
Borys Andrii UKRUkraine 2:02:56 6:12
44
Bernard Pierre FRAFrance 2:04:37 6:17
45
Shtelmakh Maksym UKRUkraine 2:07:00 6:24
46
Kohlschmidt Bernd GERGermany 2:08:42 6:30
47
Simoni Mauro ITAItaly 2:11:20 6:37
48
Razek Ales CZECzech Republic 2:12:18 6:40
49
Tomson Tarmo ESTEstonia 2:13:27 6:44
50
Béguin Jan SUISwitzerland 2:15:26 6:50
51
Arlauskas Remigijus LTULithuania 2:15:29 6:50
52
Chorni Pavel BLRBelarus 2:18:28 6:59
53
Chizh Mihail BLRBelarus 2:21:58 7:10
54
Boguška Dalius LTULithuania 2:23:40 7:15
55
Usmanov Yuri BLRBelarus 2:28:03 7:28
56
Naryshkin Mihail BLRBelarus 2:29:51 7:34
57
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 2:31:13 7:38
58
Todorov Hristo BULBulgaria 2:32:32 7:42
59
Cullell Christophe FRAFrance 2:33:36 7:45
60
Messikommer Pascal SUISwitzerland 2:37:22 7:56
61
Nimchuk Ivan UKRUkraine 2:42:52 8:13
62
Ovechkin Alexander BLRBelarus 2:45:05 8:20
  Buchtele Markus AUTAustria dsq  
  Kholod Alexander BLRBelarus dsq  
  Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria dsq  
  Pesu Raino FINFinland dsq  
  Dechavanne Franck FRAFrance dsq  
  Monschein Robert FRAFrance dsq  
  Grigaitis Tomas LTULithuania dsq  
  Olsen Tommy NORNorway dsq  
  Åslund Tobias SWESweden dsq  
  Nordqvist Bertil SWESweden dsq  
  Beketov Vladislav UKRUkraine dsq  
  Kubin Andrii UKRUkraine dsq