Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Palūšė, 2002-01-20

Tulemused

Klass H

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
  Stiga OK LAT2:00:00 1Ļeščovs Viktors37:55 (  2)37:55 (  2)
2Blohins Andrejs44:05 (  7)1:22:00 (  1)
3Andrejevs Dmitrijs38:00 (  3)2:00:00 (  1)
1
Lėvuo OK, Panevėžys LTU2:01:42 1Černiavskis Miroslavas45:13 (  5)45:13 (  5)
2Boguška Dalius40:30 (  4)1:25:43 (  2)
3Drazdauskas Laimis35:59 (  2)2:01:42 (  2)
2
Perkūnas OK, Vilnius LTU2:02:17 1Petrulis Vitalijus41:55 (  3)41:55 (  3)
2Raudeliūnas Laimis46:52 (  8)1:28:47 (  6)
3Šulčys Nerijus33:30 (  1)2:02:17 (  3)
3
Būdakalnis OK, Ignalina LTU2:06:37 1Žilinskas Tautvydas37:47 (  1)37:47 (  1)
2Zaliauskas Vincas48:28 (11)1:26:15 (  3)
3Arlauskas Remigijus40:22 (  6)2:06:37 (  4)
4
Kopa OK, Klaipėda LTU2:07:49 1Baliutis Almantas47:35 (  9)47:35 (  9)
2Grigaitis Tomas41:50 (  5)1:29:25 (  8)
3Pilybas Egidijus38:24 (  4)2:07:49 (  5)
  Up OK LAT2:11:10 1Dāvidsons Ilmārs45:32 (  7)45:32 (  7)
2Grīnbergs Artūrs43:05 (  6)1:28:37 (  5)
3Grende Ants42:33 (  7)2:11:10 (  6)
5
Sakas OK, Šiauliai LTU2:17:38 1Visockas Artūras1:00:32 (16)1:00:32 (16)
2Ambrazas Svajūnas37:58 (  1)1:38:30 (11)
3Kazimieraitis Romualdas39:08 (  5)2:17:38 (  7)
  Purva Bridejs OK LAT2:19:06 1Vegeris Ainars49:41 (13)49:41 (13)
2Veits Toms39:11 (  3)1:28:52 (  7)
3Sparāns Edgars50:14 (11)2:19:06 (  8)
6
Lėvuo OK 2, Panevėžys LTU2:24:08 1Kvedaravičius Mindaugas43:16 (  4)43:16 (  4)
2Banys Robertas47:36 (  9)1:30:52 (  9)
3Misiūnaitė Renata53:16 (13)2:24:08 (  9)
7
Dainava OK, Alytus LTU2:25:22 1Stulgys Donatas47:44 (10)47:44 (10)
2Sventnickas Donatas53:16 (14)1:41:00 (12)
3Paužas Henrikas44:22 (  8)2:25:22 (10)
8
Zarasų SM, Zarasai LTU2:26:00 1Novičenko Eduard45:27 (  6)45:27 (  6)
2Bikulč Artūras47:47 (10)1:33:14 (10)
3Šiškovas Jurijus52:46 (12)2:26:00 (11)
9
Fortūna OK, Vilnius LTU2:27:56 1Jadenkus Evaldas50:50 (14)50:50 (14)
2Zaicevas Giedrius50:56 (12)1:41:46 (13)
3Bačkys Rolandas46:10 (  9)2:27:56 (12)
10
Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda LTU2:54:02 1Gedminas Algirdas1:11:25 (21)1:11:25 (21)
2Andrašiūnas Petras52:48 (13)2:04:13 (15)
3Tėvelis Ričardas49:49 (10)2:54:02 (13)
11
Sakas OK 2, Šiauliai LTU2:54:09 1Saunorius Dainoras1:00:46 (17)1:00:46 (17)
2Galinauskas Artūras58:58 (15)1:59:44 (14)
3Gapšys Artūras54:25 (14)2:54:09 (14)
12
Sakas OK 3, Šiauliai LTU3:13:33 1Bacys Vidmantas1:08:22 (19)1:08:22 (19)
2Jurgaitis Vaidas1:03:02 (17)2:11:24 (18)
3Milašauskas Darius1:02:09 (15)3:13:33 (15)
13
Takas OK, Kaunas LTU3:24:22 1Valatka Donatas1:04:41 (18)1:04:41 (18)
2Mačiulis Dainius1:06:48 (18)2:11:29 (19)
3Balčiūnaitė Lina1:12:53 (16)3:24:22 (16)
14
Sakas OK 4, Šiauliai LTU3:28:59 1Katarskis Aidas1:10:48 (20)1:10:48 (20)
2Kudaba Domas59:49 (16)2:10:37 (17)
3Pasternackis Raimondas1:18:22 (17)3:28:59 (17)
15
Devyni OK, Vilnius LTU4:07:12 1Puišys Algirdas49:01 (12)49:01 (12)
2Leškevičius Andrius1:35:01 (20)2:24:02 (20)
3Šcekocichinas Igoris1:43:10 (19)4:07:12 (18)
  Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius LTUdsq 1Mackonis Adolfas48:17 (11)48:17 (11)
2Kavaliauskas Regimantas39:02 (  2)1:27:19 (  4)
  Kopa OK 2, Klaipėda LTUdsq 1Čiapas Agnius47:34 (  8)47:34 (  8)
2Pilybaitė Indrė1:19:01 (19)2:06:35 (16)
  Dainava OK 2, Alytus LTUdsq 1Šimeliauskas Robertasdsqdsq
2Paužaitė Sandra2:20:09 (21)dsq
3Kavaliauskas Saulius1:41:49 (18)dsq
  UWKS WAT POLdsq 1Cegiełka Jan57:25 (15)57:25 (15)
2Wrzesiński Jacekdsqdsq