EYOC sprint + middle
POL, Wyniki, Gdynia, 2002-06-21

Tulemused

Klass M16

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Polašek Jan CZECzech Republic 32:59  
2
Leontyev Alexander RUSRussia 33:16  
3
Pribyl Bronislav CZECzech Republic 33:47  
4
Puusepp Markus ESTEstonia 33:59  
5
Beneš Jan CZECzech Republic 35:04  
6
Kütt Veiko ESTEstonia 35:19  
7
Negoita Iulian ROURomania 35:48  
8
Aleshin Konstantin RUSRussia 36:11  
9
Glazunov Denis RUSRussia 36:25  
10
Szabó Rastislav SVKSlovakia 36:52  
11
Kamenarov Zlatko BULBulgaria 36:59  
11
Voitsehovich Ruslan BLRBelarus 36:59  
13
Lenkei Zsolt HUNHungary 37:05  
14
Kerényi Maté Kristóf HUNHungary 37:13  
15
Krajčik Michal SVKSlovakia 37:36  
16
Kovacs Adam HUNHungary 38:04  
17
Schnyder Gion SUISwitzerland 38:08  
18
Tarasovs Anatolijs LATLatvia 38:37  
19
Gribanov Ilia RUSRussia 38:41  
20
Roze Renārs LATLatvia 38:57  
21
Kietis Marģers LATLatvia 39:04  
22
Järveoja Mihkel ESTEstonia 39:09  
23
Mazurek Filip POLPoland 39:22  
24
Marian Ciprian Alin ROURomania 39:24  
25
Mazur Martin SVKSlovakia 39:42  
26
Horvath Zoltan HUNHungary 39:57  
26
Matisāns Mārcis LATLatvia 39:57  
28
Stupelis Romualdas LTULithuania 40:02  
29
Leideck Karsten GERGermany 40:21  
30
Schulte Zurhausen Kolja GERGermany 40:39  
31
Kopczyński Adrian POLPoland 41:22  
32
Voveris Eiminas LTULithuania 41:27  
33
Henych Martin CZECzech Republic 41:56  
34
Palagniuk Igor UKRUkraine 42:44  
35
Urdea Radu ROURomania 43:11  
36
Sauter Simon SUISwitzerland 44:10  
37
Bogya Tamas ROURomania 45:19  
38
Doganov Georgi BULBulgaria 45:25  
39
Pancerowicz Tomasz POLPoland 45:33  
40
Zabaev Denys UKRUkraine 45:47  
41
Hägler Sebastian SUISwitzerland 46:12  
42
Zazeka Oleksandr UKRUkraine 46:14  
43
Wiesberger Philipp AUTAustria 47:09  
44
Boiadzhiev Ivan BULBulgaria 47:12  
45
Blumenstein Andreas GERGermany 48:10  
46
Mathys Christian SUISwitzerland 48:19  
47
Bosina Ernst AUTAustria 49:41  
48
Kurek Jarosław POLPoland 50:07  
49
Wiesberger Manuel AUTAustria 50:58  
50
Uska Tomas LTULithuania 51:23  
51
Dalla Costa Thomas FRAFrance 52:32  
52
Poirson Pierre FRAFrance 53:05  
53
Lytovchenko Serhiy UKRUkraine 56:20  
54
Friessnig Johannes AUTAustria 57:30  
55
Boichut Charly FRAFrance 58:42  
56
Danailov Ivaylo BULBulgaria 1:03:12  
  Gaedtke Max GERGermany dsq