EOC long qualification
HUN, Sümeg, 2002-09-29

Tulemused

Klass M1

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Omdal Hans Gunnar NORNorway 58:02  
2
Valstad Bjørnar NORNorway 58:11  
3
Porzycz Janusz POLPoland 59:12  
4
Voveris Edgaras LTULithuania 59:24  
5
Asp Thomas SWESweden 59:41  
6
Mažulis Marius LTULithuania 59:53  
7
Wingstedt Emil SWESweden 59:54  
8
Salopek Tihomir CROCroatia 59:58  
9
Bührer Thomas SUISwitzerland 1:00:07  
10
Lévai Ferenc HUNHungary 1:00:16  
11
Švihovsky Jaromir CZECzech Republic 1:00:36  
12
Romppanen Harri FINFinland 1:00:40  
13
Haldin Mats FINFinland 1:00:47  
14
Löwegren Fredrik SWESweden 1:00:50  
15
Duncan Jon GBRGreat Britain 1:01:05  
16
Zhuravlev Andrei BLRBelarus 1:01:10  
17
Johnson Oli GBRGreat Britain 1:01:37  
18
Smola Michal CZECzech Republic 1:01:38  
19
Davidik Marian SVKSlovakia 1:01:46  
20
Lund Mikkel DENDenmark 1:03:29  
21
Bartak Lukaš SVKSlovakia 1:03:41  
22
Herremans Tom BELBelgium 1:04:16  
23
Čech Radovan CZECzech Republic 1:04:23  
24
Jensen Thomas Greve DENDenmark 1:04:37  
25
Omeltchenko Yuri UKRUkraine 1:04:40  
26
Avaste Tarvo ESTEstonia 1:04:56  
27
Woźniak Sławomir POLPoland 1:05:21  
28
Salmi Janne FINFinland 1:05:23  
29
Mamleev Mikhail RUSRussia 1:05:33  
30
Shcherbakov Alexandr RUSRussia 1:06:06  
31
Müller Urs SUISwitzerland 1:06:44  
32
Zērnis Oskars LATLatvia 1:07:31  
33
Krūmiņš Jānis LATLatvia 1:07:40  
34
Helminger Norbert AUTAustria 1:08:30  
35
Brickhill Jones David AUSAustralia 1:08:35  
36
Novikov Leonid RUSRussia 1:09:17  
37
Girsch Nicolas FRAFrance 1:09:38  
38
Prolingheuer Markus GERGermany 1:10:10  
39
Bezzi Marco ITAItaly 1:10:29  
40
Ločmelis Artis LATLatvia 1:10:43  
41
Lauenstein Marc SUISwitzerland 1:10:50  
42
Negrello Manuel ITAItaly 1:10:51  
43
Sprok Bence HUNHungary 1:11:22  
44
Kraas Andreas ESTEstonia 1:11:42  
45
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 1:11:56  
46
Kandybei Evgen UKRUkraine 1:12:18  
47
Yakimechko Mykola UKRUkraine 1:14:06  
48
Aamodt Bent Olav NORNorway 1:14:33  
49
Dwojak Wojciech POLPoland 1:14:57  
50
Zazgornik Jan AUTAustria 1:15:05  
51
Waldhäusl Wolfgang AUTAustria 1:16:15  
52
Less Aron HUNHungary 1:17:24  
53
Rothery Colm IRLIreland 1:17:39  
54
Legac Lino CROCroatia 1:18:05  
55
Matsuzawa Toshiyuki JPNJapan 1:18:28  
56
Lenton Tim GBRGreat Britain 1:19:12  
57
Pasión Rodriguez Pedro ESPSpain 1:22:38  
58
Alekseyonok Aleksandr BLRBelarus 1:23:01  
59
Pijak Martin SVKSlovakia 1:25:46  
60
Sakarov Milko BULBulgaria 1:26:48  
61
Ferrer Ferrer Lluis ESPSpain 1:28:57  
62
Reader Syd USAUnited States 1:30:04  
63
Avramovic Dejan YUGYugoslavia 1:30:37  
64
Barry Alan IRLIreland 1:36:34  
65
Freitas Sidónio PORPortugal 1:39:02  
66
Okumura Michiya JPNJapan 1:52:05  
  Lubina Alexander GERGermany dsq  
  Bonev Dian Ivanov BULBulgaria dsq  
  Jørgensen Carsten DENDenmark dsq  
  Dittmann Robert GERGermany dsq