EOC sprint final
HUN, Sümeg, 2002-09-28

Tulemused

Klass W

Raja 2.9 km 11 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
König Salmi Vroni SUISwitzerland 13:53.1 W214:10.7 (  2) 4:52
2
Ingvaldsen Elisabeth NORNorway 14:02.7 W114:46.0 (  6) 4:56
3
Hausken Anne Margrethe NORNorway 14:11.3 W214:05.7 (  1) 4:59
4
Monro Heather GBRGreat Britain 14:20.0 W114:16.1 (  2) 5:02
5
Hellman Karin SWESweden 14:22.9 W214:31.1 (  7) 5:03
5
Böhm Lucie AUTAustria 14:22.9 W314:20.9 (  4) 5:03
7
Allberg Katarina SWESweden 14:24.5 W214:21.6 (  4) 5:03
8
Wolf Brigitte SUISwitzerland 14:32.0 W314:04.8 (  2) 5:06
9
Staff Hanne NORNorway 14:36.3 W113:54.2 (  1) 5:07
10
Luder Simone SUISwitzerland 14:51.4 W313:32.0 (  1) 5:13
11
Svärd Gunilla SWESweden 14:52.8 W114:34.6 (  4) 5:13
12
Husebye Nordahl Birgitte NORNorway 14:56.2 W315:28.6 (14) 5:14
13
Holmström Bodil FINFinland 14:59.6 W214:41.0 (10) 5:16
14
Rakayova Martina SVKSlovakia 15:07.5 W115:14.1 (14) 5:18
15
Engstrand Emma SWESweden 15:13.5 W314:05.7 (  3) 5:21
16
Depta Monika POLPoland 15:13.7 W214:32.4 (  9) 5:21
17
Rollins Sarah GBRGreat Britain 15:16.9 W214:31.8 (  8) 5:22
18
Gemperle Sara SUISwitzerland 15:18.4 W214:26.4 (  6) 5:22
19
Gunell Yvonne FINFinland 15:20.5 W215:25.3 (16) 5:23
20
Dresen Elisa GERGermany 15:28.3 W214:41.6 (11) 5:26
21
Antonsen Linda NORNorway 15:28.7 W314:58.6 (11) 5:26
22
Jukkola Heli FINFinland 15:35.1 W314:55.3 (10) 5:28
23
Grüniger Brigitte SUISwitzerland 15:36.3 W114:49.7 (  7) 5:29
24
Miklušova Jana SVKSlovakia 15:36.6 W214:23.4 (  5) 5:29
25
Andersen Marianne NORNorway 15:46.4 W214:20.9 (  3) 5:32
26
Garin Folkegard Anna ESPSpain 15:47.6 W214:57.2 (13) 5:32
27
Fialova Pavla CZECzech Republic 15:53.4 W215:12.6 (15) 5:35
28
Johansson Jenny SWESweden 15:58.0 W114:34.6 (  4) 5:36
29
Vesalainen Satu FINFinland 15:58.2 W115:13.8 (13) 5:36
30
Annus Anu ESTEstonia 15:58.8 W114:54.5 (10) 5:36
31
Macuchova Zuzana CZECzech Republic 16:03.7 W115:16.0 (15) 5:38
32
Soulard Juliette FRAFrance 16:04.0 W315:24.3 (13) 5:38
33
Bridle Helen GBRGreat Britain 16:05.2 W314:41.4 (  7) 5:39
34
Anttila Liisa FINFinland 16:08.0 W314:25.6 (  5) 5:40
35
Høyer Maria Modler DENDenmark 16:09.3 W115:29.1 (17) 5:40
36
Sargautytė Ieva LTULithuania 16:12.0 W114:57.5 (11) 5:41
37
Schmalfeld Karin GERGermany 16:15.0 W114:53.5 (  9) 5:42
38
Fey Zsuzsa ROURomania 16:19.0 W115:16.9 (16) 5:44
39
Kärger Luise GERGermany 16:26.6 W315:39.9 (15) 5:46
40
Hausner Helene DENDenmark 16:29.3 W314:42.4 (  8) 5:47
41
Wootton Hannah GBRGreat Britain 16:33.7 W214:55.3 (12) 5:49
42
Olesen Anne Konring DENDenmark 16:52.4 W315:47.6 (16) 5:55
43
Rudzenskaitė Vilma LTULithuania 16:54.1 W314:38.8 (  6) 5:56
44
Dambe Inga LATLatvia 17:14.1 W115:10.4 (12) 6:03
45
Valaitė Indrė LTULithuania 17:20.0 W215:39.3 (17) 6:05
46
Brožkova Dana CZECzech Republic 17:34.0 W314:54.4 (  9) 6:10
47
Haapakoski Paula FINFinland 17:35.9 W114:29.6 (  3) 6:10
48
Voverienė Giedrė LTULithuania 17:38.8 W315:03.5 (12) 6:12
49
Simon Agnes ROURomania 17:48.4 W316:02.0 (17) 6:15
50
Bączek Barbara POLPoland 18:00.2 W114:53.2 (  8) 6:19
51
Sitdikova Alia RUSRussia 19:10.7 W215:07.4 (14) 6:44