CISM individual
LTU, Pabradė, Vilnius, 2003-08-20

Tulemused

Klass M

Raja 1 d. 11.8 km 25 KP, 2 d. 14.1 km 23 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1
Novikov Valentin RUSRussia 2:17:151:00:08 (  1)1:17:07 (  2)
2
Valstad Bjørnar NORNorway 2:18:231:02:28 (  2)1:15:55 (  1)
3
Šulčys Nerijus LTULithuania 2:22:191:02:38 (  3)1:19:41 (  5)
4
Ambrazas Svajūnas LTULithuania 2:23:061:04:19 (  8)1:18:47 (  3)
5
Banach Robert POLPoland 2:25:171:03:03 (  4)1:22:14 (10)
6
Fadeev Evgeni RUSRussia 2:25:531:05:39 (12)1:20:14 (  6)
7
Sirmais Mārtiņš LATLatvia 2:26:241:04:33 (  9)1:21:51 (  9)
8
Efimov Roman RUSRussia 2:27:281:03:12 (  5)1:24:16 (15)
9
Merz Matthias SUISwitzerland 2:28:231:09:08 (30)1:19:15 (  4)
10
Skogedal Pål NORNorway 2:28:431:07:34 (21)1:21:09 (  7)
11
Omdal Hans Gunnar NORNorway 2:29:101:06:50 (16)1:22:20 (11)
12
Khramov Andrey RUSRussia 2:29:421:04:57 (10)1:24:45 (19)
13
Håkansson Johan SWESweden 2:30:141:07:53 (25)1:22:21 (12)
14
Porzycz Janusz POLPoland 2:30:501:04:14 (  7)1:26:36 (27)
15
Rigoni Carlo ITAItaly 2:30:511:09:14 (31)1:21:37 (  8)
16
Veģeris Ģirts LATLatvia 2:30:541:03:46 (  6)1:27:08 (29)
17
Kristiansen Øystein NORNorway 2:31:041:07:47 (23)1:23:17 (13)
18
Mukhidinov Viacheslav UKRUkraine 2:31:341:07:44 (22)1:23:50 (14)
19
Ropek Rudolf CZECzech Republic 2:31:401:05:29 (11)1:26:11 (25)
20
Sadeckas Darius LTULithuania 2:32:321:07:48 (24)1:24:44 (18)
20
Jensen Thomas Greve DENDenmark 2:32:321:07:03 (17)1:25:29 (22)
22
Torpo Lasse FINFinland 2:33:461:08:22 (27)1:25:24 (20)
22
Svärd Oskar SWESweden 2:33:461:07:57 (26)1:25:49 (24)
24
Müller Matthias SUISwitzerland 2:34:141:09:56 (35)1:24:18 (16)
25
Andrėkus Saulius LTULithuania 2:34:251:06:01 (13)1:28:24 (35)
26
Ingvardsen Mads DENDenmark 2:34:311:09:01 (29)1:25:30 (23)
27
Liniņš Ģirts LATLatvia 2:35:181:07:12 (19)1:28:06 (34)
28
Zērnis Oskars LATLatvia 2:35:431:09:20 (32)1:26:23 (26)
29
Repo Ville FINFinland 2:36:101:06:31 (14)1:29:39 (37)
30
Steinemann Denis SUISwitzerland 2:36:361:11:08 (40)1:25:28 (21)
31
Myllärinen Jani FINFinland 2:36:511:08:55 (28)1:27:56 (32)
32
Hubmann Daniel SUISwitzerland 2:37:161:12:55 (51)1:24:21 (17)
33
Turtinen Raimo FINFinland 2:37:231:10:04 (36)1:27:19 (30)
34
Boström Mårten B FINFinland 2:38:431:10:42 (39)1:28:01 (33)
35
Woźniak Sławomir POLPoland 2:40:211:06:35 (15)1:33:46 (45)
36
Detkov Sergei RUSRussia 2:40:341:10:20 (37)1:30:14 (39)
37
Mateju Luboš CZECzech Republic 2:41:111:13:27 (53)1:27:44 (31)
38
Zamovskis Jānis LATLatvia 2:41:191:14:18 (55)1:27:01 (28)
39
Kempas Janne FINFinland 2:41:261:12:50 (50)1:28:36 (36)
40
Avaste Tarvo ESTEstonia 2:42:181:07:32 (20)1:34:46 (46)
41
Davidov Maxim RUSRussia 2:42:191:12:39 (47)1:29:40 (38)
42
Ott Christian SUISwitzerland 2:42:281:12:12 (45)1:30:16 (40)
43
Müller Urs SUISwitzerland 2:42:331:11:15 (41)1:31:18 (42)
44
Zridkavesely Libor CZECzech Republic 2:44:121:11:32 (43)1:32:40 (44)
45
Stulgys Donatas LTULithuania 2:46:111:14:23 (56)1:31:48 (43)
46
Pietilä Eero FINFinland 2:46:201:15:37 (60)1:30:43 (41)
47
Page Philippe FRAFrance 2:48:101:12:23 (46)1:35:47 (47)
48
Pihel Mikael Orjan SWESweden 2:52:581:14:08 (54)1:38:50 (49)
49
Šimanskas Ramūnas LTULithuania 2:54:031:12:43 (49)1:41:20 (51)
50
Eriksen Bjørn NORNorway 2:54:221:15:15 (59)1:39:07 (50)
51
Póvoa Marco PORPortugal 2:55:281:09:24 (33)1:46:04 (53)
52
Aamodt Bent Olav NORNorway 2:57:241:14:31 (58)1:42:53 (52)
53
Demirel Süleyman TURTurkey 3:00:061:22:03 (62)1:38:03 (48)
54
Breitschädel Felix AUTAustria 3:01:051:11:52 (44)1:49:13 (54)
55
Smulders Marco NEDNetherlands 3:12:551:21:02 (61)1:51:53 (55)
56
Tichaček Radek CZECzech Republic 3:26:571:14:28 (57)2:12:29 (57)
57
Delić Petar CROCroatia 3:30:351:27:01 (63)2:03:34 (56)
  Jedlička Michal CZECzech Republic 1:07:101:07:10 (18)dns
  Shtelmakh Maksym UKRUkraine 1:09:381:09:38 (34)dsq
  Hiie Armo ESTEstonia 1:10:321:10:32 (38)dsq
  Ottesson Rene ESTEstonia 1:11:311:11:31 (42)dsq
  Mikhailov Oleksandr UKRUkraine 1:12:411:12:41 (48)dsq
  Kerschbaumer Gernot AUTAustria 1:12:591:12:59 (52)dsq