CISM individual
LTU, Pabradė, Vilnius, 2003-08-20

Tulemused

Klass W

Raja 1 d. 6.8 km 13 KP, 2 d. 7.2 km 16 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev
1
Sargautytė Ieva LTULithuania 1:31:1243:34 (  1)47:38 (  1)
2
Riabkina Tatyana RUSRussia 1:33:4644:48 (  2)48:58 (  2)
3
Skrastiņa Aija LATLatvia 1:42:5346:19 (  3)56:34 (  6)
4
Yaksanova Tatiana RUSRussia 1:43:3149:41 (  8)53:50 (  5)
5
Rebane Kirti ESTEstonia 1:44:2346:31 (  4)57:52 (10)
6
Moe Lene Jorunn NORNorway 1:45:0652:05 (13)53:01 (  3)
7
Forslund Rose Marie SWESweden 1:45:3247:54 (  6)57:38 (  8)
8
Scaravonati Laura ITAItaly 1:47:1950:18 (  9)57:01 (  7)
9
Potopalska Natalia UKRUkraine 1:48:2149:02 (  7)59:19 (14)
10
Alšauskaitė Dainora LTULithuania 1:48:5055:46 (17)53:04 (  4)
11
Sitdikova Alia RUSRussia 1:50:0947:31 (  5)1:02:38 (20)
12
Rudzenskaitė Vilma LTULithuania 1:51:5754:09 (15)57:48 (  9)
13
Misiūnaitė Asta LTULithuania 1:54:0656:12 (18)57:54 (11)
14
Ābola Alīda LATLatvia 1:54:1854:58 (16)59:20 (15)
15
Harstad Trude NORNorway 1:56:3151:51 (12)1:04:40 (21)
16
Zabrodska Olena UKRUkraine 1:56:3454:04 (14)1:02:30 (19)
17
Fristad Gøril NORNorway 1:57:4550:56 (10)1:06:49 (22)
18
Klempere Aija LATLatvia 1:58:1659:31 (22)58:45 (13)
19
Šusta Ieva LATLatvia 1:58:4357:30 (20)1:01:13 (16)
20
Vaher Ruth ESTEstonia 1:59:581:01:26 (26)58:32 (12)
21
Spasiuk Maria UKRUkraine 2:02:371:00:55 (23)1:01:42 (18)
22
Granefelt Stina Ingrid SWESweden 2:06:0157:27 (19)1:08:34 (24)
23
Overby Grethe Barbro NORNorway 2:08:061:06:31 (27)1:01:35 (17)
24
Madalik Edith ESTEstonia 2:08:101:01:19 (25)1:06:51 (23)
25
Bertoldi Helga ITAItaly 2:09:3659:29 (21)1:10:07 (25)
26
Elffors Anna SWESweden 2:12:201:00:56 (24)1:11:24 (26)
27
Westling Helena SWESweden 2:31:291:10:26 (29)1:21:03 (30)
28
Haarup Tina DENDenmark 2:31:341:11:15 (30)1:20:19 (29)
29
Bodelet Julie FRAFrance 2:35:141:09:41 (28)1:25:33 (33)
30
Mirouze Elisabeth FRAFrance 2:36:351:13:01 (31)1:23:34 (32)
31
Mari y Marin Maria Angeles ESPSpain 2:45:511:26:15 (33)1:19:36 (28)
32
Sweertman Petra NEDNetherlands 2:49:551:26:40 (35)1:23:15 (31)
33
Groeneveld Mietta NEDNetherlands 2:56:221:39:51 (39)1:16:31 (27)
34
Marinas Rojo Montserrat ESPSpain 3:02:111:30:49 (38)1:31:22 (34)
35
Gobec Neda CROCroatia 3:10:181:26:31 (34)1:43:47 (35)
36
De Cock Chantal NEDNetherlands 3:24:161:20:31 (32)2:03:45 (40)
37
Peharda Irena CROCroatia 3:43:521:40:12 (40)2:03:40 (39)
38
Detot Sonia FRAFrance 3:46:121:59:53 (42)1:46:19 (36)
39
Lawlor Bridget IRLIreland 3:47:051:28:10 (36)2:18:55 (44)
40
Gonzalez Munoz Maria Angeles ESPSpain 3:47:271:30:42 (37)2:16:45 (42)
41
Jennings Orla IRLIreland 4:03:261:51:00 (41)2:12:26 (41)
42
Burke Denise IRLIreland 4:21:112:02:41 (43)2:18:30 (43)
43
Arias Lima Sonia Maria ESPSpain 4:40:172:48:48 (44)1:51:29 (37)
  Novikova Yulia RUSRussia 51:0851:08 (11)dsq
  Giraudon Delphpine FRAFrance 1:57:43dsq1:57:43 (38)
  Buckley Danielle IRLIreland 2:25:09dsq2:25:09 (45)