EYOC sprint + long
SVK, Pezinok, 2003-06-20

Tulemused

Klass W18

Raja 6.3 km 16 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Punkte Aeg min/km
1
Suhner Maianne SUISwitzerland 70 47:31 7:33
2
Karwatka Agata POLPoland 63 48:36 7:43
3
Goffre Anais FRAFrance 58 49:38 7:53
4
Martusevičiūtė Edita LTULithuania 55 50:52 8:04
5
Ostrikova Evgenia RUSRussia 53 51:57 8:15
6
Trygubiak Yaroslava UKRUkraine 51 52:04 8:16
7
Duchova Iveta CZECzech Republic 49 52:31 8:20
8
Kynčlova Martina CZECzech Republic 48 52:34 8:21
9
Tiazhkorob Anastasia RUSRussia 47 52:44 8:22
10
Lazarova Stanka BULBulgaria 46 53:04 8:25
11
Tolkushkina Olga RUSRussia 45 53:17 8:27
12
Grigorova Antoniya BULBulgaria 44 53:25 8:29
13
Hruškova Lenka CZECzech Republic 43 53:49 8:33
14
Bērziņa Una LATLatvia 42 53:56 8:34
15
Macinska Jana SVKSlovakia 41 54:02 8:35
16
Rybakovaitė Kristina LTULithuania 40 54:32 8:39
17
Rat Andrada ROURomania 39 55:02 8:44
18
Vercellotti Capucine FRAFrance 38 55:11 8:46
19
Beržinska Sona SVKSlovakia 37 55:19 8:47
20
Krafkova Lucie CZECzech Republic 36 55:40 8:50
21
Hommen Britta GERGermany 35 55:50 8:52
22
Puriņa Ieva LATLatvia 34 55:52 8:52
23
Szerencsi Ildikó HUNHungary 33 56:31 8:58
24
Polzer Ursula AUTAustria 32 57:02 9:03
25
Lüscher Sara SUISwitzerland 31 57:07 9:04
26
Banakiewicz Anna POLPoland 30 58:31 9:17
27
Stucki Fabienne SUISwitzerland 29 58:38 9:18
28
Traum Marta POLPoland 28 58:51 9:20
29
Vavrova Veronika SVKSlovakia 27 59:04 9:23
30
Žemaitytė Neringa LTULithuania 26 59:12 9:24
30
Péley Dorottya HUNHungary 26 59:12 9:24
32
Priedīte Inga LATLatvia 24 59:16 9:24
33
Serban Diana ROURomania 23 1:00:28 9:36
34
Uiboupin Kadri ESTEstonia 22 1:00:50 9:39
35
Zsigmond Szava HUNHungary 21 1:01:04 9:42
36
Vachova Veronika SVKSlovakia 20 1:01:19 9:44
37
Novikova Olga RUSRussia 19 1:02:15 9:53
38
Dimitrova Denitza BULBulgaria 18 1:02:46 9:58
39
Samper Sanz Rosa Ana ESPSpain 17 1:03:15 10:02
40
Mahler Henriette GERGermany 16 1:03:38 10:06
41
Hodan Tatiana BLRBelarus 15 1:03:57 10:09
42
Hunina Olha UKRUkraine 14 1:04:29 10:14
42
Sluta Olga UKRUkraine 14 1:04:29 10:14
44
Heinrihsone Marta LATLatvia 12 1:04:44 10:17
45
Rasnita Anca ROURomania 11 1:04:58 10:19
46
Plamenova Teodora BULBulgaria 10 1:05:35 10:25
47
Sakalova Anastasiya BLRBelarus 9 1:05:47 10:27
48
Padjen Dragana SCGSerbia and Montenegro 8 1:06:28 10:33
49
Hoke Angela GERGermany 7 1:06:59 10:38
50
Kosińska Maria POLPoland 6 1:08:48 10:55
51
Bouchet Charlotte FRAFrance 5 1:09:11 10:59
52
Kerényi Krisztina HUNHungary 4 1:13:30 11:40
53
Sidaravičiūtė Skaistė LTULithuania 3 1:15:58 12:03
54
Titova Inna BLRBelarus 2 1:17:11 12:15
55
Gil de la Vega Paula ESPSpain 1 1:17:34 12:19
56
Simic Sonja SCGSerbia and Montenegro 1 1:21:19 12:54
57
Sulg Merliis ESTEstonia 1 1:22:24 13:05
58
Leontenko Tais ESTEstonia 1 1:22:34 13:06
59
Galvan Tortosa Laura ESPSpain 1 1:25:58 13:39
60
Patras Ancuta ROURomania 1 1:36:15 15:17
  Flühmann Myriam SUISwitzerland   dsq  
  Ryzhenko Oksana UKRUkraine   dsq  

Vaheajad