NOC sprint + classic + short
SWE, Hosjöbadet, Harpsund, Dunker, 2003-05-01

Tulemused

Klass M21

Raja 2.8 km

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Wingstedt Emil SWESweden 12:31 4:28
2
Stevenson Jamie GBRGreat Britain 12:46 4:33
3
Näsman Johan SWESweden 12:54 4:36
4
Terkelsen Chris DENDenmark 12:58 4:37
5
De Haas Troy AUSAustralia 13:01 4:38
6
Lakanen Jani FINFinland 13:07 4:41
6
Brickhill Jones David AUSAustralia 13:07 4:41
6
Omeltchenko Yuri UKRUkranie 13:07 4:41
9
Muukkonen Petteri FINFinland 13:08 4:41
10
Mamleev Mikhail RUSRussia 13:09 4:41
11
Lakanen Jonne FINFinland 13:12 4:42
11
Haldin Mats FINFinland 13:12 4:42
13
Sandvik Tore NORNorway 13:16 4:44
14
Fagerudd Kim FINFinland 13:20 4:45
14
Ikonen Pasi FINFinland 13:20 4:45
16
Altorfer Urs SUISwitzerland 13:21 4:46
17
Rokkjær René DENDenmark 13:22 4:46
18
Marston Daniel GBRGreat Britain 13:23 4:46
18
Schnyder Donatus SUISwitzerland 13:23 4:46
20
Domonyik Gabor HUNHungary 13:24 4:47
20
Bluett Grant AUSAustralia 13:24 4:47
20
Petersson Håkan SWESweden 13:24 4:47
23
Peltola Juha FINFinland 13:26 4:47
24
Gavrilov Evgeni RUSRussia 13:27 4:48
24
Mård Hans SWESweden 13:27 4:48
24
Lund Mikkel DENDenmark 13:27 4:48
27
Grønnegaard Jacob DENDenmark 13:28 4:48
28
Nash Ed GBRGreat Britain 13:32 4:50
28
Detkov Sergei RUSRussia 13:32 4:50
28
Müller Urs SUISwitzerland 13:32 4:50
31
Jensen Thomas Greve DENDenmark 13:35 4:51
32
Schilter Christoph SUISwitzerland 13:36 4:51
32
Horst Ingo GERGermany 13:36 4:51
34
Sirmais Mārtiņš LATLatvia 13:41 4:53
34
Wren Richard GBRGreat Britain 13:41 4:53
36
Nielsen Christian DENDenmark 13:43 4:53
37
Zazgornik Jan AUTAustria 13:45 4:54
38
Saarinen Timo FINFinland 13:47 4:55
39
Niggli Matthias SUISwitzerland 13:50 4:56
40
Mihalkin Dmitri BLRBelarus 13:53 4:57
41
Jedlička Michal CZECzech Republic 14:01 5:00
42
Davidov Maxim RUSRussia 14:04 5:01
43
Johnson Oli GBRGreat Britain 14:07 5:02
44
Nielsen Troels DENDenmark 14:08 5:02
45
Kostylev Egor RUSRussia 14:11 5:03
46
Kowalski Wojciech POLPoland 14:14 5:05
47
Grabowski Maciej POLPoland 14:20 5:07
48
Avaste Tarvo ESTEstonia 14:24 5:08
49
Andrėkus Saulius LTULithuania 14:31 5:11
50
Bilevičius Liutauras LTULithuania 14:32 5:11
51
Steinemann Denis SUISwitzerland 14:35 5:12
52
Kraas Andreas ESTEstonia 14:41 5:14
53
Pospišil Vit SVKSlovakia 14:44 5:15
54
Seeböck Stephan AUTAustria 14:46 5:16
55
Helminger Norbert AUTAustria 14:47 5:16
56
Breitschädel Felix AUTAustria 14:59 5:21
57
Mohn Christian AUTAustria 15:20 5:28
58
Takahashi Yoshinori JPNJapan 15:21 5:28
59
Zērnis Oskars LATLatvia 15:33 5:33
60
Kagaya Hirobumi JPNJapan 15:36 5:34
61
Armalis Vidas LTULithuania 15:38 5:35
62
Popov Dimitri RUSRussia 15:55 5:41
63
Afanasiev Ivan BLRBelarus 16:08 5:45
64
Alekseyonok Aleksandr BLRBelarus 16:54 6:02
65
Gathercole Richard RSASouth Africa 17:04 6:05
  Bernaciak Aleksander POLPoland dsq  
  Švihovsky Jaromir CZECzech Republic dsq  
  Terry Martin RSASouth Africa dsq