NOC sprint + classic + short
SWE, Hosjöbadet, Harpsund, Dunker, 2003-05-01

Tulemused

Klass W21

Raja 2.5 km

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Romanens Marie Luce SUISwitzerland 11:30 4:38
2
Arewång Karolina SWESweden 11:49 4:45
3
Jukkola Heli FINFinland 12:00 4:50
4
Johansson Jenny SWESweden 12:09 4:53
5
König Salmi Vroni SUISwitzerland 12:12 4:55
6
Monro Heather GBRGreat Britain 12:16 4:56
7
Luder Simone SUISwitzerland 12:19 4:57
8
Hausken Anne Margrethe NORNorway 12:21 4:58
9
Kauppi Minna FINFinland 12:22 4:59
10
Engstrand Emma SWESweden 12:23 4:59
11
Rantala Maria FINFinland 12:30 5:02
12
Olesen Anne Konring DENDenmark 12:34 5:04
12
Andersen Marianne NORNorway 12:34 5:04
14
Dahlstedt Elin SWESweden 12:39 5:06
15
Holmström Bodil FINFinland 12:43 5:07
15
Svärd Gunilla SWESweden 12:43 5:07
17
Voverienė Giedrė LTULithuania 12:50 5:10
17
Bäckström Lina SWESweden 12:50 5:10
19
Bączek Barbara POLPoland 12:54 5:12
19
Smith Katarina SWESweden 12:54 5:12
21
Wolf Brigitte SUISwitzerland 12:55 5:12
22
Haapakoski Paula FINFinland 12:59 5:14
23
Billstam Annika SWESweden 13:00 5:14
24
Gemperle Sara SUISwitzerland 13:02 5:15
25
Vesalainen Satu FINFinland 13:04 5:16
26
Grüniger Brigitte SUISwitzerland 13:05 5:16
26
Antonsen Linda NORNorway 13:05 5:16
28
Rollins Sarah GBRGreat Britain 13:07 5:17
29
Fey Zsuzsa ROURomania 13:10 5:18
30
Whitehead Jenny GBRGreat Britain 13:12 5:19
31
Górnicka Antonowicz Anna POLPoland 13:13 5:19
32
Annus Anu ESTEstonia 13:17 5:21
33
Kazlauskaitė Inga LTULithuania 13:23 5:23
33
Šterbova Marta CZECzech Republic 13:23 5:23
35
Andersen Ragnhild Bente NORNorway 13:24 5:24
36
Wootton Hannah GBRGreat Britain 13:28 5:25
36
Schmalfeld Karin GERGermany 13:28 5:25
38
Fauner Renate ITAItaly 13:32 5:27
39
Mikkola Marika FINFinland 13:36 5:29
40
Alšauskaitė Dainora LTULithuania 13:38 5:29
41
Stevenson Jo GBRGreat Britain 13:40 5:30
42
Hott Johansen Sandy CANCanada 13:43 5:31
43
Liljeström Heidi FINFinland 13:46 5:33
44
Fjordside Yvonne DENDenmark 13:50 5:34
45
Skrastiņa Aija LATLatvia 13:52 5:35
45
Xylander Anke GERGermany 13:52 5:35
47
Fei Natalia RUSRussia 13:53 5:35
48
Rebane Kirti ESTEstonia 14:06 5:41
49
Kärger Luise GERGermany 14:07 5:41
50
Mårsell Anna SWESweden 14:14 5:44
50
Hauge Karianne NORNorway 14:14 5:44
52
Dresen Elisa GERGermany 14:17 5:45
53
Slørdal Conradi Hilde NORNorway 14:23 5:47
54
Winskill Helen GBRGreat Britain 14:25 5:48
55
Jäger Meike GERGermany 14:38 5:54
56
Vosyliūtė Diana LTULithuania 14:48 5:58
57
Gathercole Christine AUTAustria 15:07 6:05
57
Florkowska Marta POLPoland 15:07 6:05
59
Hejjas Agota AUTAustria 15:32 6:15
60
Depta Monika POLPoland 15:41 6:19
61
Husebye Nordahl Birgitte NORNorway 15:46 6:21
62
Pundure Mārīte LATLatvia 16:19 6:34
63
Kinnami Yuka JPNJapan 16:45 6:45
64
Shimura Naoko JPNJapan 17:39 7:07
  Macuchova Zuzana CZECzech Republic dsq