NOC sprint + classic + short
SWE, Hosjöbadet, Harpsund, Dunker, 2003-05-01

Tulemused

Klass W21

Raja 9.9 km

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Staff Hanne NORNorway 1:03:26 6:23
2
Johansson Jenny SWESweden 1:05:01 6:32
3
Jukkola Heli FINFinland 1:05:19 6:34
4
König Salmi Vroni SUISwitzerland 1:05:26 6:35
5
Svärd Gunilla SWESweden 1:05:32 6:35
6
Granstedt Anette SWESweden 1:05:59 6:38
7
Luder Simone SUISwitzerland 1:06:34 6:42
8
Monro Heather GBRGreat Britain 1:07:14 6:46
9
Mikkola Marika FINFinland 1:07:17 6:46
10
Mårsell Anna SWESweden 1:07:41 6:48
11
Kolkkala Reeta Mari FINFinland 1:07:52 6:50
12
Smith Katarina SWESweden 1:08:06 6:51
13
Engstrand Emma SWESweden 1:08:36 6:54
14
Haapakoski Paula FINFinland 1:09:04 6:57
15
Rantala Maria FINFinland 1:09:19 6:58
16
Andersen Marianne NORNorway 1:09:36 7:00
17
Husebye Nordahl Birgitte NORNorway 1:09:46 7:01
18
Arewång Karolina SWESweden 1:11:00 7:09
19
Romanens Marie Luce SUISwitzerland 1:11:31 7:12
20
Bäckström Lina SWESweden 1:11:39 7:12
21
Antonsen Linda NORNorway 1:12:22 7:17
22
Holmström Bodil FINFinland 1:12:54 7:20
23
Kauppi Minna FINFinland 1:12:58 7:20
24
Vesalainen Satu FINFinland 1:13:15 7:22
25
Andersen Ragnhild Bente NORNorway 1:13:33 7:24
26
Górnicka Antonowicz Anna POLPoland 1:13:56 7:26
27
Dahlstedt Elin SWESweden 1:14:08 7:27
28
Gunell Yvonne FINFinland 1:14:23 7:29
29
Wolf Brigitte SUISwitzerland 1:14:31 7:30
30
Rollins Sarah GBRGreat Britain 1:14:51 7:32
31
Olm Junegard Tina ESTEstonia 1:15:08 7:33
32
Gemperle Sara SUISwitzerland 1:15:14 7:34
33
Schmalfeld Karin GERGermany 1:15:59 7:39
33
Fauner Renate ITAItaly 1:15:59 7:39
35
Liljeström Heidi FINFinland 1:16:13 7:40
36
Grüniger Brigitte SUISwitzerland 1:16:38 7:43
37
Billstam Annika SWESweden 1:17:17 7:46
38
Macuchova Zuzana CZECzech Republic 1:17:19 7:47
39
Hausken Anne Margrethe NORNorway 1:17:24 7:47
40
Terova Bohdana CZECzech Republic 1:18:35 7:54
41
Fey Zsuzsa ROURomania 1:18:58 7:57
42
Stehnova Zuzana CZECzech Republic 1:19:00 7:57
43
Xylander Anke GERGermany 1:19:08 7:58
44
Bączek Barbara POLPoland 1:19:17 7:59
45
Navratilova Iva CZECzech Republic 1:19:26 7:59
46
Winskill Helen GBRGreat Britain 1:19:40 8:01
47
Kazlauskaitė Inga LTULithuania 1:20:22 8:05
48
Whitehead Jenny GBRGreat Britain 1:20:47 8:08
49
Voverienė Giedrė LTULithuania 1:20:55 8:08
50
Moe Lene Jorunn NORNorway 1:21:03 8:09
51
Hauge Karianne NORNorway 1:21:06 8:10
52
Jurenikova Eva CZECzech Republic 1:21:30 8:12
53
Kärger Luise GERGermany 1:21:50 8:14
54
Šterbova Marta CZECzech Republic 1:22:40 8:19
55
Alšauskaitė Dainora LTULithuania 1:22:42 8:19
56
Rebane Kirti ESTEstonia 1:23:07 8:22
57
Skrastiņa Aija LATLatvia 1:23:19 8:23
58
Wootton Hannah GBRGreat Britain 1:23:44 8:25
59
Slørdal Conradi Hilde NORNorway 1:24:04 8:27
60
Depta Monika POLPoland 1:24:40 8:31
61
Mattick Anja GERGermany 1:24:55 8:33
62
Jäger Meike GERGermany 1:27:56 8:51
63
Fei Natalia RUSRussia 1:30:37 9:07
64
Stevenson Jo GBRGreat Britain 1:31:11 9:10
65
Høyer Maria Modler DENDenmark 1:32:33 9:19
66
Pundure Mārīte LATLatvia 1:33:33 9:25
67
Dresen Elisa GERGermany 1:34:21 9:30
68
Hott Johansen Sandy CANCanada 1:36:24 9:42
69
Kinnami Yuka JPNJapan 1:43:39 10:26
70
Gathercole Christine AUTAustria 1:53:51 11:27
71
Iwaya Hiromi JPNJapan 2:10:25 13:08
72
Shimura Naoko JPNJapan 2:32:40 15:22
  Hejjas Agota AUTAustria dsq  
  Olesen Anne Konring DENDenmark dsq  
  Annus Anu ESTEstonia dsq  
  Vosyliūtė Diana LTULithuania dsq  
  Ito Kyoko JPNJapan dsq  
  Florkowska Marta POLPoland dsq  
  Fjordside Yvonne DENDenmark dsq