login
JWOC EYOC relay → Tulemused

RUS, St. Petersburg, 2003-02-22

Klass M20

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Russia RUS 1:36:32
1Bortnik Alexei32:03 (  1)32:03 (  1)
2Ibragimov Denis31:42 (  1)1:03:45 (  1)
3Kozhemiakin Alexei32:47 (  3)1:36:32 (  1)
2Finland FIN 1:39:23
1Turkka Tuukka32:05 (  3)32:05 (  3)
2Torniainen Ilkka36:17 (  6)1:08:22 (  3)
3Lehto Jonne31:01 (  1)1:39:23 (  2)
 Russia RUS 1:39:39
1Moskalenko Nikolay32:04 (  2)32:04 (  2)
2Mayorov Sergey35:53 (  5)1:07:57 (  2)
3Utkin Pavel31:42 (  2)1:39:39 (  3)
3Sweden SWE 1:42:15
1Häggström Pär33:35 (  4)33:35 (  4)
2Hammarberg Martin35:14 (  4)1:08:49 (  4)
3Rost Erik33:26 (  5)1:42:15 (  4)
 Finland FIN 1:43:47
1Fröjdö Simon34:38 (  6)34:38 (  6)
2Karstunen Juha34:25 (  2)1:09:03 (  5)
3Liuha Jouko34:44 (  7)1:43:47 (  5)
 NOR-RUS-RUS ___ 1:44:32
1Rommen Syvertsen Anders34:35 (  5)34:35 (  5)
2Moiseev Oleg36:54 (  7)1:11:29 (  7)
3Kirilov Alexandr33:03 (  4)1:44:32 (  6)
4Norway NOR 1:45:21
1Watterdal Eirik Lien36:52 (  8)36:52 (  8)
2Lund Øyvind34:35 (  3)1:11:27 (  6)
3Svingheim Magnus33:54 (  6)1:45:21 (  7)
5Czech Republic CZE 1:52:41
1Šedivy Jan36:16 (  7)36:16 (  7)
2Votocek Filip41:02 (11)1:17:18 (  8)
3Bouchal Jiri35:23 (  8)1:52:41 (  8)
6Switzerland SUI 2:01:06
1Schnyder Gion41:17 (11)41:17 (11)
2Spörry Christian40:14 (  9)1:21:31 (  9)
3Ruegg Florian39:35 (  9)2:01:06 (  9)
7Latvia LAT 2:07:26
1Lejiņš Lauris41:15 (10)41:15 (10)
2Lejiņš Aivis43:14 (12)1:24:29 (10)
3Peilāns Edgars42:57 (12)2:07:26 (10)
8Bulgaria BUL 2:08:28
1Belomazhev Stanimir42:15 (13)42:15 (13)
2Taralov Zdravko46:12 (15)1:28:27 (13)
3Todorov Ilian40:01 (10)2:08:28 (11)
 Latvia LAT 2:09:15
1Bernāns Edgars45:22 (16)45:22 (16)
2Bertuks Edgars40:33 (10)1:25:55 (11)
3Lebedoks Ēriks43:20 (13)2:09:15 (12)
 CZE-SUI-SVK ___ 2:11:47
1Stejskal Matej42:17 (14)42:17 (14)
2Käser Jérome47:19 (16)1:29:36 (14)
3Krajčik Michal42:11 (11)2:11:47 (13)
 Switzerland SUI 2:23:19
1Eyer Michael47:26 (18)47:26 (18)
2Vullioud Antoine49:40 (17)1:37:06 (17)
3Staheli Roland46:13 (14)2:23:19 (14)
9Ukraine UKR 2:23:41
1Ufimtsev Oleksii40:53 (  9)40:53 (  9)
2Stryzhak Artem51:02 (18)1:31:55 (15)
3Plashkin Nikolay51:46 (15)2:23:41 (15)
10Romania ROU 2:38:32
1Grama Petru44:58 (15)44:58 (15)
2Urdea Radu54:57 (19)1:39:55 (18)
3Patras Ionut58:37 (16)2:38:32 (16)
 UKR-BLR-BLR ___ 2:43:11
1Marych Kostiantyn47:13 (17)47:13 (17)
2Shakhmetau Konstantin45:48 (14)1:33:01 (16)
3Danilin Dmitry1:10:10 (17)2:43:11 (17)
 Italy ITA dsq
1Negrello Manuel42:08 (12)42:08 (12)
2Pradel Nicola45:20 (13)1:27:28 (12)
3Zanoner Thomasdsqdsq
 Sweden SWE dsq
1Nilsson Erikdsqdsq
2Hall Gustav37:17 (  8)dsq