login
JWOC EYOC relay → Tulemused

RUS, St. Petersburg, 2003-02-22

Klass W20

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Russia RUS 1:23:15
1Lebedeva Valentina29:07 (  1)29:07 (  1)
2Novikova Olga27:34 (  2)56:41 (  1)
3Ozerskaia Anna26:34 (  2)1:23:15 (  1)
2Finland FIN 1:24:58
1Salmi Laura29:54 (  2)29:54 (  2)
2Satri Pinja27:13 (  1)57:07 (  2)
3Joensuu Marttiina27:51 (  4)1:24:58 (  2)
 Russia RUS 1:28:08
1Gorshkova Maria33:44 (  7)33:44 (  7)
2Kozlova Tatiana28:09 (  3)1:01:53 (  3)
3Grand Elena26:15 (  1)1:28:08 (  3)
 ITA-RUS-RUS ___ 1:31:32
1Pradel Sara34:06 (  8)34:06 (  8)
2Borina Zlata29:23 (  6)1:03:29 (  6)
3Bronnikova Yulia28:03 (  5)1:31:32 (  4)
3Sweden SWE 1:32:47
1Arnesson Ida31:29 (  3)31:29 (  3)
2Edin Johanna32:49 (11)1:04:18 (  8)
3Eklof Emelie28:29 (  7)1:32:47 (  5)
4Czech Republic CZE 1:33:08
1Hruškova Lenka32:59 (  6)32:59 (  6)
2Zlesakova Daniela31:43 (  8)1:04:42 (  9)
3Böhmova Eva28:26 (  6)1:33:08 (  6)
 Sweden SWE 1:33:09
1Gustavsson Lina34:09 (10)34:09 (10)
2Lindberg Lina29:03 (  4)1:03:12 (  4)
3Engström Josefine29:57 (  9)1:33:09 (  7)
 Finland FIN 1:33:29
1Tunis Pernilla34:08 (  9)34:08 (  9)
2Turkka Saara29:04 (  5)1:03:12 (  4)
3Suomalainen Sari30:17 (10)1:33:29 (  8)
5Norway NOR 1:36:10
1Janson Una Glende31:35 (  4)31:35 (  4)
2Kaarby Maren32:22 (  9)1:03:57 (  7)
3Solberg Svenne Ida32:13 (11)1:36:10 (  9)
6Bulgaria BUL 1:38:10
1Shandurkova Iliana36:23 (11)36:23 (11)
2Grigorova Antoniya32:36 (10)1:08:59 (10)
3Malcheva Teodora29:11 (  8)1:38:10 (10)
 CZE-SUI-SVK ___ 1:53:20
1Horynova Martina32:18 (  5)32:18 (  5)
2Eggspühler Mirjam40:37 (12)1:12:55 (11)
3Hlavačikova Erika40:25 (12)1:53:20 (11)
7Ukraine UKR 2:23:03
1Skalyga Liudmila46:29 (12)46:29 (12)
2Volynskaia Nadezhda44:40 (13)1:31:09 (12)
3Parkhomenko Oleksandra51:54 (13)2:23:03 (12)
 Norway NOR dsq
1Rommen Syvertsen Karidsqdsq
2Tømta Ingvild30:47 (  7)dsq
3Weber Øveroyen Anne26:51 (  3)dsq
 Ukraine UKR dsq
1Makodzeba Maria52:48 (13)52:48 (13)
2Mikhalchuk Tatiana54:43 (14)1:47:31 (13)