EOC short + sprint + classic
ITA, Seiser Alm, 2003-01-13

Tulemused

Klass M

Raja 15.0 km 12 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Olsen Tommy NORNorway 49:32.3 3:18
2
Khrennikov Eduard RUSRussia 50:02.9 3:20
3
Lilja Arto FINFinland 50:23.9 3:21
4
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 51:18.1 3:25
5
Lanki Jukka FINFinland 51:31.7 3:26
6
Löfgren Tomas SWESweden 51:39.7 3:26
7
Nordqvist Bertil SWESweden 51:54.7 3:27
8
Arnesson Peter SWESweden 51:54.9 3:27
9
Urpalainen Jarkko FINFinland 51:59.5 3:27
10
Tonna Eivind Luhr NORNorway 51:59.9 3:27
11
Mosimann Peter SUISwitzerland 52:03.8 3:28
12
Lauerman Jan CZECzech Republic 52:20.9 3:29
13
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 52:30.0 3:30
14
Bondar Nikolai RUSRussia 52:30.2 3:30
15
Köngäs Teemu FINFinland 53:20.4 3:33
16
Zhuravel Arsen UKRUkraine 53:23.0 3:33
17
Hauge Anders NORNorway 53:30.9 3:34
18
Glukharev Vasili RUSRussia 53:40.0 3:34
19
Osipov Sergei RUSRussia 53:44.8 3:34
20
Sagberg Torbjørn NORNorway 53:54.1 3:35
21
Pesu Raino FINFinland 54:00.8 3:36
22
Ruutiainen Tomi FINFinland 54:05.1 3:36
23
Sorokin Egor RUSRussia 54:11.5 3:36
24
Hallik Margus ESTEstonia 54:13.0 3:36
25
Granath Johan SWESweden 54:13.5 3:36
26
Lindmark Magnus SWESweden 54:41.0 3:38
27
Bettega Flavio ITAItaly 55:03.5 3:40
28
Ødegård Geir NORNorway 55:03.7 3:40
29
Gritsan Ruslan RUSRussia 55:04.7 3:40
30
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 55:34.2 3:42
31
Åslund Tobias SWESweden 56:09.3 3:44
32
Kugler Johann AUTAustria 57:39.2 3:50
33
Messikommer Pascal SUISwitzerland 58:02.4 3:52
34
Buchtele Markus AUTAustria 58:21.2 3:53
35
Kolin Jan CZECzech Republic 58:33.4 3:54
36
Mikula Dieter AUTAustria 1:00:13.1 4:00
37
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 1:00:17.3 4:01
38
Simoni Mauro ITAItaly 1:00:22.7 4:01
39
Ojandu Ander ESTEstonia 1:00:31.0 4:02
39
Dechavanne Franck FRAFrance 1:00:31.0 4:02
41
Varga Stephan AUTAustria 1:00:35.6 4:02
42
Giacomuzzi Cristian ITAItaly 1:00:50.6 4:03
43
Gouy Rudy FRAFrance 1:01:30.2 4:06
44
Bernard Pierre FRAFrance 1:01:37.1 4:06
45
Pradel Nicola ITAItaly 1:01:47.2 4:07
46
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 1:02:02.8 4:08
47
Antoniol Matteo ITAItaly 1:02:06.1 4:08
48
Contraire Helian FRAFrance 1:02:08.5 4:08
49
Hanßke Bengt GERGermany 1:02:17.1 4:09
50
Kohlschmidt Bernd GERGermany 1:02:22.6 4:09
51
Boguška Dalius LTULithuania 1:03:47.7 4:15
52
Schüpbach Simon SUISwitzerland 1:04:15.8 4:17
53
Kazimieraitis Romualdas LTULithuania 1:04:35.2 4:18
54
Sonnenberg Sergej GERGermany 1:05:49.4 4:23
55
Sonnenberg Andrej GERGermany 1:06:30.4 4:26
56
Arlauskas Remigijus LTULithuania 1:10:21.1 4:41
57
Marosffy Daniel HUNHungary 1:22:26.0 5:29
58
Kiacz Bence HUNHungary 1:25:09.5 5:40
59
Déry Attila HUNHungary 1:38:14.7 6:32
60
Morrish Rory IRLIreland 1:40:20.1 6:41
  Malacarne Jonni ITAItaly dsq  
  Drazdauskas Laimis LTULithuania dsq