Jaunučių jaunimo žaidynės estafetė
LTU, Vilkija, 2003-08-31

Tulemused

Klass V20

Raja 7.0 km 18 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Plungės r. LTU2:13:27 1Sabaliauskas Giedrius44:39 (  1)44:39 (  1)
2Laurinaitis Raimondas47:00 (  6)1:31:39 (  2)
3Kudriavcevas Paulius41:48 (  2)2:13:27 (  1)
2
Kaunas 2 LTU2:14:43 1Lekaveckas Mindaugas47:07 (  4)47:07 (  4)
2Romančikas Gediminas44:41 (  4)1:31:48 (  4)
3Uska Tomas42:55 (  5)2:14:43 (  2)
3
Vilnius LTU2:16:28 1Poberžinas Rokas52:42 (16)52:42 (16)
2Jackevičius Rokas41:39 (  1)1:34:21 (  5)
3Pogorelovas Ruslanas42:07 (  3)2:16:28 (  3)
4
Kaunas LTU2:16:59 1Jemeljanenko Andrejus47:13 (  6)47:13 (  6)
2Aukštuolis Algirdas43:57 (  2)1:31:10 (  1)
3Juozulevičius Mantas45:49 (  8)2:16:59 (  4)
5
Alytus LTU2:18:35 1Vitkauskas Vytautas48:12 (  9)48:12 (  9)
2Leliašius Egidijus48:43 (  7)1:36:55 (  6)
3Stulgys Donatas41:40 (  1)2:18:35 (  5)
6
Šiauliai LTU2:25:44 1Mickus Donatas47:10 (  5)47:10 (  5)
2Šumskas Gytis54:18 (10)1:41:28 (  9)
3Girčys Egidijus44:16 (  7)2:25:44 (  6)
7
Klaipėda 2 LTU2:25:45 1Vingis Egidijus47:27 (  8)47:27 (  8)
2Gedminas Algirdas50:04 (  9)1:37:31 (  7)
3Trimakas Gediminas48:14 (10)2:25:45 (  7)
8
Panevėžys LTU2:27:08 1Manaika Justinas48:13 (10)48:13 (10)
2Banys Robertas49:50 (  8)1:38:03 (  8)
3Sereika Darius49:05 (11)2:27:08 (  8)
9
Telšių r. LTU2:36:12 1Stupelis Romualdas46:26 (  3)46:26 (  3)
2Platakis Audrius59:55 (13)1:46:21 (10)
3Petrulis Vitalijus49:51 (12)2:36:12 (  9)
10
Šilalės r. LTU2:40:21 1Valaitis Audrius52:34 (14)52:34 (14)
2Sakalauskas Valdas55:24 (11)1:47:58 (11)
3Digaitis Ramūnas52:23 (14)2:40:21 (10)
11
Vilnius 2 LTU2:41:17 1Liubinskas Justinas49:48 (12)49:48 (12)
2Voveris Eiminas1:08:41 (16)1:58:29 (13)
3Sakalauskas Simonas42:48 (  4)2:41:17 (11)
12
Marijampolės sav. LTU2:41:45 1Jusas Mantas49:55 (13)49:55 (13)
2Čėsna Mantas1:00:59 (14)1:50:54 (12)
3Valiukevičius Tomas50:51 (13)2:41:45 (12)
13
Prienų r. LTU2:45:31 1Marcinkevičius Robertas1:14:54 (20)1:14:54 (20)
2Beliūnas Vytautas46:40 (  5)2:01:34 (15)
3Kamarūnas Vytautas43:57 (  6)2:45:31 (13)
14
Klaipėda LTU2:49:46 1Gerber Robertas47:26 (  7)47:26 (  7)
2Andrašiūnas Petras44:17 (  3)1:31:43 (  3)
3Vaišvilas Linas1:18:03 (16)2:49:46 (14)
15
Jurbarko r. LTU2:57:53 1Mačinskas Donatas1:02:59 (18)1:02:59 (18)
2Jokūbaitis Giedrius1:07:13 (15)2:10:12 (16)
3Genys Daivaras47:41 (  9)2:57:53 (15)
16
Panevėžys 2 LTU3:21:13 1Ambraška Mantas1:04:04 (19)1:04:04 (19)
2Bedrė Arnas55:56 (12)2:00:00 (14)
3Kundelis Algirdas1:21:13 (17)3:21:13 (16)
17
Šiauliai 2 LTU3:22:24 1Paplauskas Donatas52:40 (15)52:40 (15)
2Tamaševičius Audrius1:20:00 (18)2:12:40 (17)
3Mačiulis Pranas1:09:44 (15)3:22:24 (17)
18
Neringa LTU3:41:28 1Pareigis Laurynas1:00:50 (17)1:00:50 (17)
2Pareigis Martynas1:16:11 (17)2:17:01 (18)
3Gordeičikas Valdas1:24:27 (18)3:41:28 (18)
  Jonavos r. LTUdsq 1Pajaujis Svajūnas46:00 (  2)46:00 (  2)
2Žlioba Tomasdnf 
3Visockis Audriusdnf 
  Zarasų r. LTUdsq 1Bikulč Artūras48:32 (11)48:32 (11)
2Novičenko Eduarddnf 
3Michailovas Andriusdnf 
  Panevėžio r. LTUdsq 1Juška Ovidijus1:15:53 (21)1:15:53 (21)
2Žygas Tomasdnf 
3Česevičius Ernestasdnf