Jaunių žaidynės estafetė
LTU, Kalnėnai, 2004-08-20

Tulemused

Klass M

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Kaunas LTU1:50:14 1Rybakovaitė Kristina36:16 (  1)36:16 (  1)
2Vasyliūtė Ugnė37:30 (  1)1:13:46 (  1)
3Sidaravičiūtė Skaistė36:28 (  2)1:50:14 (  1)
2
Vilnius LTU1:53:11 1Adulčikaitė Živilė36:20 (  2)36:20 (  2)
2Akstinaitė Gytautė38:06 (  2)1:14:26 (  2)
3Zacharenko Viktorija38:45 (  3)1:53:11 (  2)
3
Kaunas 2, Kaunas LTU1:55:20 1Ražaitytė Gabija41:00 (  5)41:00 (  5)
2Mikaitytė Rasa40:30 (  3)1:21:30 (  3)
3Grigonytė Ugnė33:50 (  1)1:55:20 (  3)
4
Vilnius 2, Vilnius LTU2:14:19 1Maldžiūtė Lina37:45 (  4)37:45 (  4)
2Zacharenko Julija44:33 (  5)1:22:18 (  4)
3Račkauskaitė Indrė52:01 (  8)2:14:19 (  4)
5
Zarasų r. LTU2:15:20 1Beniauskaitė Alina42:34 (  7)42:34 (  7)
2Apčelauskaitė Gintarė50:10 (  9)1:32:44 (  6)
3Sklizmantaitė Rasa42:36 (  4)2:15:20 (  5)
6
Šilalės r. LTU2:19:35 1Mikšytė Aušra36:22 (  3)36:22 (  3)
2Beržinytė Ernesta59:49 (13)1:36:11 (10)
3Stasytytė Violeta43:24 (  5)2:19:35 (  6)
7
Alytus LTU2:22:23 1Paukštytė Edita54:23 (12)54:23 (12)
2Pupkaitė Erika42:58 (  4)1:37:21 (11)
3Safronova Toma45:02 (  6)2:22:23 (  7)
8
Panevėžys LTU2:28:16 1Sipavičiūtė Jovita48:14 (11)48:14 (11)
2Fedorenkaitė Agnė46:02 (  7)1:34:16 (  8)
3Šalkauskaitė Toma54:00 (  9)2:28:16 (  8)
9
Šiauliai LTU2:31:09 1Baškytė Monika44:16 (10)44:16 (10)
2Laurinavičiūtė Roberta48:57 (  8)1:33:13 (  7)
3Vičiūnaitė Giedrė57:56 (10)2:31:09 (  9)
10
Plungės r. LTU2:48:27 1Sabaliauskaitė Lina44:07 (  8)44:07 (  8)
2Trakumaitė Asta45:15 (  6)1:29:22 (  5)
3Mikalauskaitė Jolanta1:19:05 (13)2:48:27 (10)
11
Panevėžys LTU2:57:17 1Ambraškaitė Vaiva55:30 (13)55:30 (13)
2Velykytė Eglė59:38 (12)1:55:08 (13)
3Petraitytė Laura1:02:09 (11)2:57:17 (11)
12
Klaipėda LTU2:57:19 1Busilaitė Sandra42:32 (  6)42:32 (  6)
2Skeivytė Milda55:02 (11)1:37:34 (12)
3Griškonytė Kristina1:19:45 (14)2:57:19 (12)
13
Telšių r. LTU3:05:10 1Skruckytė Inga44:11 (  9)44:11 (  9)
2Linkevičiūtė Viktorija51:49 (10)1:36:00 (  9)
3Kontautaitė Rūta1:29:10 (15)3:05:10 (13)
14
Prienų r. LTU4:24:35 1Kemežytė Jurgita58:22 (14)58:22 (14)
2Koščejevaitė Eda1:30:08 (15)2:28:30 (15)
3Ruseckaitė Simona1:56:05 (16)4:24:35 (15)
15
Ignalinos r. LTU4:16:49 1Navikaitė Gintarė1:36:10 (17)1:36:10 (17)
2Baušytė Sigita1:32:06 (16)3:08:16 (16)
3Petrikaitė Jurgita1:08:33 (12)4:16:49 (14)
16
Jurbarko r. LTU4:43:16 1Juknevičiūtė Inga58:30 (15)58:30 (15)
2Lizikevičiūtė Justė2:56:11 (17)3:54:41 (17)
3Šiaulytė Irma48:35 (  7)4:43:16 (16)
  Panevėžio r. LTUdsq 1Kazlaitė Raimonda1:00:34 (16)1:00:34 (16)
2Vžezniauskaitė Eglė1:01:35 (14)2:02:09 (14)
  Utenos r. LTUdsq 1Dervinytė Auksėdsqdsq
2Stumbrytė Ingadsqdsq