EOC long final
DEN, Klinteskoven, 2004-07-16

Tulemused

Klass M

Raja 14.5 km 29 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg Kvalifikatsioon min/km
1
Dalin Kalle SWESweden 1:23:40 M21:05:14 (  8) 5:46
2
Haldin Mats FINFinland 1:23:58 M21:02:00 (  1) 5:47
3
Wingstedt Emil SWESweden 1:24:41 M31:03:36 (  5) 5:50
4
Banach Robert POLPoland 1:25:20 M31:05:37 (  8) 5:53
5
Khramov Andrey RUSRussia 1:25:37 M11:04:55 (  8) 5:54
6
Horaček Michal CZECzech Republic 1:25:50 M21:02:04 (  2) 5:55
7
Hott Johansen Holger NORNorway 1:25:59 M31:03:06 (  4) 5:55
8
Stevenson Jamie GBRGreat Britain 1:26:11 M11:00:44 (  1) 5:56
9
Rokkjær René DENDenmark 1:26:46 M21:04:26 (  5) 5:59
10
Troeng Mats SWESweden 1:27:08 M11:05:08 (10) 6:00
11
Huovila Jarkko FINFinland 1:27:31 M31:07:33 (16) 6:02
12
Jørgensen Carsten DENDenmark 1:27:43 M11:04:45 (  7) 6:02
13
Gueorgiou Thierry FRAFrance 1:27:54 M31:00:40 (  1) 6:03
14
Lakanen Jani FINFinland 1:28:10 M11:02:36 (  2) 6:04
15
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 1:28:16 M11:06:37 (12) 6:05
16
Pasquasy Fabien BELBelgium 1:28:48 M21:04:53 (  6) 6:07
17
Modig Johan SWESweden 1:28:50 M11:04:24 (  5) 6:07
18
Shcherbakov Alexandr RUSRussia 1:29:07 M31:05:47 (11) 6:08
19
Lund Mikkel DENDenmark 1:29:10 M31:06:03 (13) 6:08
20
Lakanen Jonne FINFinland 1:29:20 M11:04:13 (  4) 6:09
21
Marston Daniel GBRGreat Britain 1:29:49 M21:05:23 (  9) 6:11
22
Quayle Tom AUSAustralia 1:30:12 M31:02:41 (  3) 6:13
22
Voveris Edgaras LTULithuania 1:30:12 M11:03:06 (  3) 6:13
24
Jonasson Niclas SWESweden 1:30:13 M21:05:47 (13) 6:13
25
Nielsen Troels DENDenmark 1:30:32 M21:07:06 (16) 6:14
26
Pilblad Jonas SWESweden 1:31:10 M31:05:42 (10) 6:17
27
Bjørnsgaard Bernt NORNorway 1:31:14 M21:03:51 (  4) 6:17
28
Harju Antti FINFinland 1:31:17 M21:05:28 (11) 6:17
29
Efimov Roman RUSRussia 1:32:22 M21:07:44 (17) 6:22
30
Ikonen Pasi FINFinland 1:32:43 M31:01:52 (  2) 6:23
31
Ott Christian SUISwitzerland 1:32:44 M11:08:29 (17) 6:23
32
Lauenstein Marc SUISwitzerland 1:32:48 M31:05:28 (  7) 6:24
33
Eriksen Bjørn NORNorway 1:33:09 M31:07:11 (14) 6:25
34
Čech Radovan CZECzech Republic 1:33:12 M11:07:30 (16) 6:25
35
Tavernaro Michele ITAItaly 1:33:20 M21:05:26 (10) 6:26
36
Gavrilov Evgeni RUSRussia 1:33:42 M11:06:41 (13) 6:27
37
Schuler Benno SUISwitzerland 1:34:35 M11:05:13 (11) 6:31
38
Fischer Axel GERGermany 1:34:38 M31:07:48 (17) 6:31
39
Detkov Sergei RUSRussia 1:34:42 M21:04:58 (  7) 6:31
40
Bortnik Alexei RUSRussia 1:35:01 M31:04:59 (  6) 6:33
41
Schneider David SUISwitzerland 1:35:04 M21:06:42 (14) 6:33
42
Losman Petr CZECzech Republic 1:36:38 M31:06:00 (12) 6:39
43
Negrello Manuel ITAItaly 1:36:43 M31:07:15 (15) 6:40
44
Lučan Vladimir CZECzech Republic 1:36:59 M11:04:58 (  9) 6:41
45
Bentz Felix SUISwitzerland 1:38:07 M21:02:48 (  3) 6:46
46
Švihovsky Jaromir CZECzech Republic 1:39:16 M21:06:48 (15) 6:50
47
Shepherd David AUSAustralia 1:39:35 M11:04:43 (  6) 6:52
48
Krejci Thomas AUTAustria 1:40:45 M31:05:37 (  8) 6:56
49
Bourrin Jean Baptiste FRAFrance 1:41:27 M11:06:51 (14) 6:59
50
Sillien Nicolas BELBelgium 1:41:44 M11:07:17 (15) 7:00
  Valstad Bjørnar NORNorway dsq M21:05:43 (12)