Baltic junior cup relay
LTU, Ratnyčia, 2004-10-02

Tulemused

Klass X

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Latvia 1 LAT2:25:35 1Tarasovs Anatolijs32:20 (  9)32:20 (  9)
2Turka Janeta36:27 (10)36:27 (  9)
3Mihailova Krista28:30 (  5)1:00:50 (  4)
4Mihailovs Kalvis27:25 (  1)1:03:52 (  3)
5Bērziņa Una41:49 (  3)1:45:41 (  2)
6Jaudzems Kristaps39:54 (  2)2:25:35 (  1)
2
Lithuania 1 LTU2:26:17 1Aleliūnas Vilius32:16 (  6)32:16 (  6)
2Sidaravičiūtė Skaistė34:31 (  4)34:31 (  3)
3Mikšytė Aušra26:43 (  1)58:59 (  1)
4Gvildys Jonas Vytautas29:20 (  5)1:03:51 (  2)
5Martusevičiūtė Edita45:38 (14)1:49:29 (  5)
6Krėpšta Simonas36:48 (  1)2:26:17 (  2)
3
Lithuania 2 LTU2:26:21 1Stupelis Romualdas33:29 (13)33:29 (13)
2Ptašekaitė Rasa34:42 (  5)34:42 (  4)
3Vasyliūtė Ugnė29:34 (  8)1:03:03 (  7)
4Vidzikauskas Giedrius29:58 (  6)1:04:40 (  5)
5Rybakovaitė Kristina40:34 (  2)1:45:14 (  1)
6Pogorelovas Ruslanas41:07 (  5)2:26:21 (  3)
4
Latvia 5 LAT2:30:12 1Caics Gatis34:21 (17)34:21 (17)
2Priedīte Inga34:51 (  6)34:51 (  5)
3Lūsa Vieda31:41 (12)1:06:02 (11)
4Jubelis Andris32:13 (13)1:07:04 (  9)
5Brālīte Elīna42:37 (  7)1:49:41 (  6)
6Bertuks Edgars40:31 (  3)2:30:12 (  4)
5
Lithuania 4 LTU2:30:38 1Gerasimov Andrej36:57 (21)36:57 (21)
2Sklizmantaitė Rasa35:22 (  9)35:22 (  8)
3Ražaitytė Gabija29:49 (  9)1:06:46 (13)
4Vilkauskas Tomas28:34 (  2)1:03:56 (  4)
5Žemaitytė Neringa43:07 (  9)1:49:53 (  7)
6Jemeljanenko Andrejus40:45 (  4)2:30:38 (  5)
6
Lithuania 3 LTU2:31:37 1Uska Tomas32:42 (10)32:42 (10)
2Adulčikaitė Živilė34:25 (  3)34:25 (  2)
3Grigonytė Ugnė26:52 (  2)59:34 (  2)
4Mikšys Julius31:41 (12)1:06:06 (  7)
5Rūkaitė Jūratė40:18 (  1)1:46:24 (  4)
6Girčys Egidijus45:13 (13)2:31:37 (  6)
7
Denmark 2 DEN2:31:39 1Djurhuus Rasmus32:48 (12)32:48 (12)
2Søderlund Line34:51 (  6)34:51 (  5)
3Spangsberg Pernille33:18 (17)1:06:06 (12)
4Kragh Rasmus Kiilerich30:07 (  9)1:04:58 (  6)
5Gadsbølle Anne Louise43:56 (11)1:50:02 (  8)
6Borch Petersen Jeppe41:37 (  6)2:31:39 (  7)
8
Lithuania 5 LTU2:40:38 1Beliūnas Vytautas33:34 (14)33:34 (14)
2Zacharenko Viktorija35:01 (  8)35:01 (  7)
3Mikaitytė Rasa29:07 (  6)1:02:41 (  6)
4Pranckaitis Vytautas33:59 (18)1:09:00 (10)
5Fedorenkaitė Agnė44:31 (12)1:53:31 (  9)
6Juozulevičius Mantas47:07 (20)2:40:38 (  8)
9
Denmark 3 DEN2:41:42 1Bobach Christian32:17 (  7)32:17 (  7)
2Hjerrild Mette37:58 (12)37:58 (11)
3Bergmann Camilla29:27 (  7)1:01:44 (  5)
4Fjellerup Kasper32:26 (15)1:10:24 (11)
5Baun Henriette47:55 (20)1:58:19 (13)
6Andersen Ole Raunshoj43:23 (10)2:41:42 (  9)
10
Skåne Blekinge 3 SWE2:42:06 1Svensson Markus32:46 (11)32:46 (11)
2Lagerqvist Malin41:08 (18)41:08 (17)
3Ek Erica31:12 (11)1:03:58 (  8)
4Bohman Linus30:05 (  8)1:11:13 (12)
5Nilsson Emilia45:05 (13)1:56:18 (10)
6Ljungdahl Emil45:48 (17)2:42:06 (10)
11
Poland 2 POL2:42:30 1Pancerowicz Tomasz34:20 (16)34:20 (16)
2Grzelak Agnieszka40:09 (14)40:09 (13)
3Drewniowska Lucyna37:16 (24)1:11:36 (18)
4Jasiński Maciej34:55 (24)1:15:04 (16)
5Koslacz Julia41:55 (  4)1:56:59 (11)
6Sokalski Dariusz45:31 (14)2:42:30 (11)
  Denmark 5 DEN2:46:36 1Jensen Sigge L32:11 (  3)32:11 (  3)
2Jensen Sigge Lundedal40:43 (16)40:43 (15)
3Sørensen Lærke32:37 (14)1:04:48 (  9)
4Nielsen Folino Rasmus31:36 (11)1:12:19 (13)
5Noname52:28 (23)2:04:47 (17)
6Andersen Kasper41:49 (  7)2:46:36 (12)
12
Poland 5 POL2:47:28 1Leszkowicz Jarosław34:21 (17)34:21 (17)
2Traum Marta38:54 (13)38:54 (12)
3Gwóźdź Ewa40:45 (25)1:15:06 (21)
4Morawski Jacek34:01 (19)1:12:55 (14)
5Ziółko Kinga41:58 (  6)1:57:04 (12)
6Tarasiuk Pawel50:24 (21)2:47:28 (13)
13
Latvia 3 LAT2:47:34 1Roze Renārs38:32 (23)38:32 (23)
2Puriņa Ieva36:33 (11)36:33 (10)
3Brālīte Anna33:32 (18)1:12:04 (19)
4Sparāns Edgars30:13 (10)1:06:46 (  8)
5Šinke Madara53:25 (24)2:05:29 (18)
6Jubelis Gintis42:05 (  8)2:47:34 (14)
14
Skåne Blekinge 4 SWE2:48:38 1Nyberg Ola32:05 (  1)32:05 (  1)
2Bengtsson Emelie43:48 (21)43:48 (20)
3Olsson Pernilla33:32 (18)1:05:37 (10)
4Hansson Dennis34:44 (22)1:18:32 (21)
5Killander Sofia47:09 (17)2:05:41 (19)
6Nyberg Jonas42:57 (  9)2:48:38 (15)
15
Skåne Blekinge 2 SWE2:50:18 1Strindhagen Gustav35:40 (19)35:40 (19)
2Sigbo Camilla43:44 (20)43:44 (19)
3Christoferson Emmie33:16 (16)1:08:56 (15)
4Lindeberg Patrik33:31 (17)1:17:15 (19)
5Nero Lina42:39 (  8)1:59:54 (14)
6Larsson Linus50:24 (21)2:50:18 (16)
16
Poland 4 POL2:50:33 1Wróblewski Grzegorz41:27 (24)41:27 (24)
2Ewiak Alicja40:16 (15)40:16 (14)
3Schmidt Angelika35:08 (21)1:16:35 (22)
4Mikielski Witold34:47 (23)1:15:03 (15)
5Karwatka Agata47:47 (19)2:04:22 (16)
6Marcinkiewicz Grzegorz46:11 (19)2:50:33 (17)
17
Latvia 2 LAT2:52:15 1Kepulis Artis35:40 (19)35:40 (19)
2Brakmane Daiga41:30 (19)41:30 (18)
3Brūna Rasa33:07 (15)1:08:47 (14)
4Pauliņš Artūrs34:06 (20)1:15:36 (18)
5Heinrihsone Marta50:41 (22)2:06:17 (21)
6Rešķis Atis45:58 (18)2:52:15 (18)
18
Skåne Blekinge 5 SWE2:57:01 1Erlandsson Daniel33:34 (14)33:34 (14)
2Thorsson Karna47:22 (23)47:22 (22)
3Deburg Susanne36:11 (22)1:09:45 (17)
4Nilsson Olof32:25 (14)1:19:47 (22)
5Gustafsson Maria45:55 (15)2:05:42 (20)
6Lundh Erik51:19 (23)2:57:01 (19)
19
Denmark 4 DEN3:00:49 1Lund Philip Giodesen32:08 (  2)32:08 (  2)
2Petersen Rikke Vide40:43 (16)40:43 (15)
3Mogensen Zenia Hejlskov36:56 (23)1:09:04 (16)
4Mathiasen Asbjørn36:34 (25)1:17:17 (20)
5Jørgensen Dorthe58:24 (25)2:15:41 (22)
6Knudsen Bjarne Skovgaard45:08 (12)3:00:49 (20)
  Denmark 1 DENdsq 1Nielsen Folino Emil32:18 (  8)32:18 (  8)
2Linde Ane33:21 (  1)33:21 (  1)
3Alm Maja Møller27:19 (  3)59:37 (  3)
4Bobach Søren28:51 (  3)1:02:12 (  1)
5Thomsen Sarah Naomi43:50 (10)1:46:02 (  3)
6Lassen Tue Agner Hjortdsqdsq
  Poland 1 POLdsq 1Mazurek Filipdsqdsq
2Wicha Iwona33:36 (  2)dsq
3Najman Natalia27:51 (  4)dsq
4Kulpa Piotr34:11 (21)dsq
5Kosińska Dorota41:56 (  5)dsq
6Kowalczyk Jacek43:35 (11)dsq
  Skåne Blekinge 1 SWEdsq 1Kristensson Mikael32:12 (  4)32:12 (  4)
2Olsson Linndsqdsq
3Olsson Ida32:28 (13)dsq
4Ljungdahl Sebastian29:59 (  7)dsq
5Edenbrandt Anna47:10 (18)dsq
6Lööf Jakob45:31 (14)dsq
  Poland 3 POLdsq 1Włodarczyk Kamil32:13 (  5)32:13 (  5)
2Machowska Weronikadsqdsq
3Leśniak Magdalena30:53 (10)dsq
4Myszkowski Karol32:29 (16)dsq
5Kosińska Maria45:58 (16)dsq
6Weber Michał45:45 (16)dsq
  Latvia 4 LATdsq 1Kietis Marģers37:02 (22)37:02 (22)
2Jaunsproģe Māra46:23 (22)46:23 (21)
3Kirmuška Madara35:02 (20)1:12:04 (19)
4Ozoliņš Kristaps29:11 (  4)1:15:34 (17)
5Purviņa Ineta48:40 (21)2:04:14 (15)
6Stūris Agrisdsqdsq