WOC long + middle + sprint
SWE, Åsarna Östersund, 2004-02-11

Tulemused

Klass M

Raja 23.2 km 28 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:52:40 4:51
2
Löfgren Tomas SWESweden 1:54:39 4:56
3
Olsen Tommy NORNorway 1:54:45 4:56
4
Gritsan Ruslan RUSRussia 1:56:41 5:01
5
Urpalainen Jarkko FINFinland 1:57:19 5:03
6
Köngäs Teemu FINFinland 1:57:34 5:04
7
Nordqvist Bertil SWESweden 1:57:47 5:04
8
Andersson David SWESweden 1:58:53 5:07
9
Lilja Arto FINFinland 1:59:05 5:08
10
Åslund Tobias SWESweden 1:59:45 5:09
11
Hauge Anders NORNorway 1:59:55 5:10
12
Gruzdev Andrey RUSRussia 2:00:49 5:12
13
Veselov Kirill RUSRussia 2:01:13 5:13
14
Lanki Jukka FINFinland 2:01:39 5:14
15
Keskinarkaus Matti FINFinland 2:02:12 5:16
16
Hohl Christian SUISwitzerland 2:06:50 5:28
17
Lauerman Jan CZECzech Republic 2:07:13 5:29
18
Fischer Boris SUISwitzerland 2:07:55 5:30
19
Zhuravel Arsen UKRUkraine 2:08:02 5:31
20
Mosimann Peter SUISwitzerland 2:08:17 5:31
21
Hallik Margus ESTEstonia 2:08:29 5:32
22
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 2:11:06 5:39
23
Šulčys Nerijus LTULithuania 2:12:08 5:41
24
Watterdal Eirik Lien NORNorway 2:12:35 5:42
25
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 2:12:40 5:43
26
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 2:13:32 5:45
27
Kugler Johann AUTAustria 2:17:52 5:56
28
Bettega Flavio ITAItaly 2:20:37 6:03
29
Ruegg Florian SUISwitzerland 2:22:05 6:07
30
Simoni Mauro ITAItaly 2:25:04 6:15
31
Varga Stephan AUTAustria 2:26:43 6:19
32
Redlich Tomaš CZECzech Republic 2:27:10 6:20
33
Zvontsov Igor BLRBelarus 2:27:13 6:20
34
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 2:27:37 6:21
35
Erm Tõnis ESTEstonia 2:31:07 6:30
36
Borys Andrii UKRUkraine 2:31:37 6:32
37
Nurm Taavi ESTEstonia 2:33:18 6:36
38
Petrulis Vitalijus LTULithuania 2:35:32 6:42
39
Giacomuzzi Cristian ITAItaly 2:37:51 6:48
40
Kalenichenko Oleksii UKRUkraine 2:40:21 6:54
41
Ļeščovs Viktors LATLatvia 2:41:09 6:56
42
Malacarne Jonni ITAItaly 2:41:13 6:56
43
Kohlschmidt Bernd GERGermany 2:42:41 7:00
44
Žilinskas Tautvydas LTULithuania 2:44:08 7:04
45
Csucs Klaus ROURomania 2:46:11 7:09
46
Sonnenberg Sergej GERGermany 2:48:06 7:14
47
Bruns Eike GERGermany 2:49:37 7:18
48
Hulgaard Tore DENDenmark 2:51:14 7:22
49
Maruyama Tetsushi JPNJapan 2:53:30 7:28
50
Motoki Satoru JPNJapan 3:06:21 8:01
51
Lapekin Maksim BLRBelarus 3:09:27 8:09
52
Csucs Andras ROURomania 3:18:38 8:33
53
Marosffy Daniel HUNHungary 3:19:11 8:34
54
Morrish Rory IRLIreland 3:41:08 9:31
55
Yamada Atsushi JPNJapan 3:58:00 10:15
56
Miura Yuji JPNJapan 4:05:11 10:33
  Grīnbergs Artūrs LATLatvia dsq  
  Žagars Ivars LATLatvia dsq  
  Veits Toms LATLatvia dsq  
  Ufimtsev Oleksii UKRUkraine dsq  
  Coney Aims USAUnited States dsq  
  Veres Mihai USAUnited States dsq  
  George Mike USAUnited States dsq