JWOC EYOC relay
FIN, Vuokatti, 2004-01-24

Tulemused

Klass M20

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Finland FIN1:11:04 1Liuha Jouko23:16 (  2)23:16 (  2)
2Simula Jussi25:15 (  7)48:31 (  3)
3Lehto Jonne22:33 (  1)1:11:04 (  1)
2
Sweden SWE1:11:25 1Häggström Pär24:49 (  8)24:49 (  8)
2Rost Erik23:42 (  1)48:31 (  3)
3Johansson Martin22:54 (  2)1:11:25 (  2)
3
Russia RUS1:11:35 1Kozhemiakin Alexei23:38 (  3)23:38 (  3)
2Utkin Pavel24:02 (  2)47:40 (  1)
3Lamov Andrey23:55 (  3)1:11:35 (  3)
  Sweden 2 SWE1:13:22 1Hall Gustav24:46 (  7)24:46 (  7)
2Söderhjelm Erik24:16 (  3)49:02 (  6)
3Sjölander Joel24:20 (  4)1:13:22 (  4)
  Finland 2 FIN1:13:29 1Torniainen Ilkka23:45 (  4)23:45 (  4)
2Taivainen Juho Matti25:07 (  6)48:52 (  5)
3Myllärinen Antti24:37 (  5)1:13:29 (  5)
  Russia 2 RUS1:13:42 1Panov Sergei23:55 (  6)23:55 (  6)
2Maximov Ivan24:35 (  4)48:30 (  2)
3Barkhatov Sergei25:12 (  8)1:13:42 (  6)
4
Czech Republic CZE1:15:00 1Šedivy Jan23:52 (  5)23:52 (  5)
2Votocek Filip26:11 (  8)50:03 (  7)
3Bouchal Jiri24:57 (  7)1:15:00 (  7)
5
Norway NOR1:18:18 1Watterdal Øyvind Lien28:48 (  9)28:48 (  9)
2Watterdal Eirik Lien24:50 (  5)53:38 (  8)
3Svingheim Magnus24:40 (  6)1:18:18 (  8)
6
Switzerland SUI1:25:49 1Schnyder Gion29:40 (14)29:40 (14)
2Vullioud Antoine28:01 (  9)57:41 (  9)
3Spörry Christian28:08 (10)1:25:49 (  9)
7
Latvia LAT1:26:35 1Peilāns Jānis29:24 (12)29:24 (12)
2Lebedoks Ēriks29:10 (10)58:34 (10)
3Lejiņš Lauris28:01 (  9)1:26:35 (10)
  Czech Republic 2 CZE1:32:16 1Rajnošek Zdenek29:35 (13)29:35 (13)
2Vesaly Vojtech33:37 (14)1:03:12 (13)
3Kodeda Štepan29:04 (11)1:32:16 (11)
8
Italy ITA1:36:14 1Pradel Nicola29:18 (11)29:18 (11)
2Giovanelli Nicola30:01 (11)59:19 (11)
3Zanoner Thomas36:55 (15)1:36:14 (12)
9
Bulgaria BUL1:36:21 1Tonchev Ilian29:48 (17)29:48 (17)
2Todorov Ilian34:17 (16)1:04:05 (15)
3Veselinov Hristo32:16 (13)1:36:21 (13)
10
Belarus BLR1:38:39 1Vaskovich Pavel29:44 (16)29:44 (16)
2Danilin Dmitry33:35 (13)1:03:19 (14)
3Prakofiev Ruslan35:20 (14)1:38:39 (14)
  Latvia 2 LAT1:44:21 1Sparāns Edgars29:42 (15)29:42 (15)
2Grigorjevs Aleksandrs30:16 (12)59:58 (12)
3Cimers Gints44:23 (17)1:44:21 (15)
11
Ukraine UKR1:49:46 1Marych Kostiantyn35:17 (18)35:17 (18)
2Stryzhak Artem33:52 (15)1:09:09 (16)
3Lemeshev Hryhoriy40:37 (16)1:49:46 (16)
  Ukraine 2 UKRdsq 1Sukhanov Denys36:42 (19)36:42 (19)
2Borodin Andriy36:06 (17)1:12:48 (17)
  RUS-RUS-SWE ___dsq 1Mayorov Sergeidnfdsq
2Prokhorov Andrey50:17 (18)dsq
3Grape Carl Johan31:03 (12)dsq
  Slovakia SVKdsq 1Krajčik Michal23:05 (  1)23:05 (  1)
  Norway 2 NORdsq 1Janson Even Glende28:56 (10)28:56 (10)