Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafetės
LTU, Vilkamušio miškas, Pabradė, 2004-06-06

Tulemused

Klass V16

Raja 4.3 km 12 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
SM Gaja, Kaunas LTU1:32:36 1Kamarevcevas Eduardas33:25 (  5)33:25 (  5)
2Vidzikauskas Giedrius33:10 (  2)1:06:35 (  1)
3Gvildys Jonas Vytautas26:01 (  1)1:32:36 (  1)
2
SM Gaja 2, Kaunas LTU1:50:22 1Raubickas Vytenis32:41 (  4)32:41 (  4)
2Pikturna Kostas43:42 (  6)1:16:23 (  5)
3Rutkauskas Algirdas33:59 (  2)1:50:22 (  2)
3
Viesulo SC, Klaipėda LTU1:51:02 1Mikšys Julius32:04 (  2)32:04 (  2)
2Vaišvilas Marius37:46 (  4)1:09:50 (  2)
3Totilas Mantas41:12 (  7)1:51:02 (  3)
4
LJTC, Vilnius LTU1:51:12 1Aranskis Artūras32:31 (  3)32:31 (  3)
2Untanas Artūras44:19 (  7)1:16:50 (  6)
3Pečiūra Justinas34:22 (  3)1:51:12 (  4)
5
Šilalės SM, Šilalė LTU1:51:36 1Mikšytė Aušra43:20 (10)43:20 (10)
2Laurinavičius Marius31:58 (  1)1:15:18 (  4)
3Mockus Vaidas36:18 (  4)1:51:36 (  5)
6
Panevėžio r. UVS, Krekenava LTU1:53:20 1Valantinas Giedrius31:49 (  1)31:49 (  1)
2Juknevičius Mantas40:37 (  5)1:12:26 (  3)
3Pranckaitis Vytautas40:54 (  6)1:53:20 (  6)
7
Sietyno SM, Vilnius LTU1:57:21 1Stankevič Robertas42:37 (  9)42:37 (  9)
2Kantautas Marius36:01 (  3)1:18:38 (  7)
3Keina Linas38:43 (  5)1:57:21 (  7)
8
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU2:18:43 1Baškys Egidijus52:34 (13)52:34 (13)
2Nakvosas Mindaugas44:41 (  8)1:37:15 (11)
3Vilkauskas Tomas41:28 (  8)2:18:43 (  8)
9
Jurbarko KKSC, Jurbarkas LTU2:19:05 1Eigertas Tomas46:10 (11)46:10 (11)
2Matelis Arūnas47:14 (10)1:33:24 (10)
3Narušis Šarūnas45:41 (  9)2:19:05 (  9)
10
Panevėžio r. UVS 2, Krekenava LTU2:25:40 1Navikas Žygimantas40:22 (  6)40:22 (  6)
2Kasinskas Laisvūnas48:15 (11)1:28:37 (  9)
3Švilponis Aivaras57:03 (10)2:25:40 (10)
11
Plungės SM, Plungė LTU2:26:00 1Ramonas Martynas41:09 (  8)41:09 (  8)
2Mockūnas Leonas46:59 (  9)1:28:08 (  8)
3Kusas Kęstutis57:52 (11)2:26:00 (11)
12
LJTC 2, Vilnius LTU3:02:28 1Jakštys Motiejus1:02:19 (15)1:02:19 (15)
2Jakštys Vytautas52:35 (13)1:54:54 (13)
3Padervinskas Šarūnas1:07:34 (12)3:02:28 (12)
13
Telšių SM, Telšiai LTU3:05:34 1Stasiulis Valentas59:01 (14)59:01 (14)
2Malūkas Arūnas51:54 (12)1:50:55 (12)
3Jonikavičius Audrius1:14:39 (14)3:05:34 (13)
14
Alytaus SM, Alytus LTU3:16:33 1Mikailionis Edmundas1:12:41 (17)1:12:41 (17)
2Jieznys Oskaras55:32 (14)2:08:13 (14)
3Peleckas Tadas1:08:20 (13)3:16:33 (14)
  Jurbarko KKSC 2, Jurbarkas LTUdsq 1Šiaulytė Irma46:14 (12)46:14 (12)
2Lekavičius Marius1:51:10 (15)2:37:24 (15)
3Kudrešovaitė Vaidadnfdsq
  Olimpo SM, Panevėžys LTUdsq 1Mačionis Justas41:06 (  7)41:06 (  7)
2Vilkelis Simasdsqdsq
3Žukas Justasdsqdsq
  Sietyno SM 2, Vilnius LTUdsq 1Verkauskas Dominykas1:04:32 (16)1:04:32 (16)
2Stančikas Raimondasdsqdsq
3Libar Andriusdnfdsq