JWOC sprint + long + middle
SUI, Culs + Chapella + Flin, S-chanf, 2005-01-24

Tulemused

Klass W20

Raja 2.8 km 11 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Kozlova Tatiana RUSRussia 14:55 5:19
2
Kravchenko Anastasia RUSRussia 15:24 5:30
3
Trapeznikova Alena RUSRussia 15:35 5:33
4
Olofsson Emma SWESweden 16:38 5:56
5
Rommen Syvertsen Kari NORNorway 16:40 5:57
6
Holmgren Anna SWESweden 16:55 6:02
7
Tømta Ingvild NORNorway 17:03 6:05
8
Söderlund Helene SWESweden 17:15 6:09
9
Malchikova Polina RUSRussia 17:17 6:10
10
Häggström Stina SWESweden 17:23 6:12
11
Kläsi Theres SUISwitzerland 17:26 6:13
12
Lund Monika SWESweden 17:46 6:20
13
Leloup Marine FRAFrance 17:49 6:21
14
Augustinova Barbora CZECzech Republic 17:56 6:24
15
Svensson Eva SWESweden 17:59 6:25
16
Larsen Marianne Mellbye NORNorway 18:02 6:26
17
Viita Anna Kaisa FINFinland 18:09 6:28
18
Wyder Judith SUISwitzerland 18:14 6:30
19
Tunis Pernilla FINFinland 18:16 6:31
  Munina Ekaterina RUSRussia 18:17 6:31
  Hančikova Hana CZECzech Republic 18:22 6:33
20
Annila Riikka FINFinland 18:27 6:35
21
Hruškova Lenka CZECzech Republic 18:31 6:36
  Oleinichenkova Nina RUSRussia 18:31 6:36
22
Korpi Maarit FINFinland 18:34 6:37
23
Dlouha Marie CZECzech Republic 18:45 6:41
23
Borina Zlata RUSRussia 18:45 6:41
  Mendel Tatiana RUSRussia 18:48 6:42
25
Würmli Sara SUISwitzerland 19:00 6:47
26
Solberg Svenne Ida NORNorway 19:22 6:55
27
Laininen Tiina FINFinland 19:27 6:56
28
Hlavačikova Erika SVKSlovakia 19:31 6:58
29
Klaas Fabienne SUISwitzerland 19:50 7:05
30
Pradel Sara ITAItaly 19:52 7:05
31
Lechner Ladina SUISwitzerland 19:54 7:06
32
Bochenkova Ivana CZECzech Republic 19:56 7:07
  Nordebo Kristina SWESweden 20:08 7:11
  Ivanova Maria RUSRussia 20:12 7:12
33
Karochova Simona CZECzech Republic 20:17 7:14
  Volkova Tatiana RUSRussia 20:36 7:21
34
Quidort Sybille SUISwitzerland 20:45 7:24
35
Freyova Andrea CZECzech Republic 20:52 7:27
36
Nagy Melinda ROURomania 20:55 7:28
  Sahlin Therese SWESweden 21:02 7:30
37
Gromova Aļona LATLatvia 21:14 7:35
  Pilcova Barbora CZECzech Republic 21:22 7:37
38
Iso Markku Paula FINFinland 21:36 7:42
39
Gratien Aurore FRAFrance 21:55 7:49
  Åkerdahl Helena SWESweden 22:00 7:51
40
Mihalova Daša SVKSlovakia 22:54 8:10
41
Gaidele Inta LATLatvia 22:55 8:11
42
Bombalova Evelina BULBulgaria 23:56 8:32
43
Basirova Margarita BLRBelarus 24:14 8:39
44
Habenicht Sara AUTAustria 24:43 8:49
45
Polzer Ursula AUTAustria 25:00 8:55
46
Abel Celie Anne FRAFrance 25:04 8:57
47
Gratien Magalie FRAFrance 25:18 9:02
48
Kushnir Alena BLRBelarus 25:47 9:12
49
Genuzio Francesca ITAItaly 26:15 9:22
  Vedin Elin SWESweden 26:45 9:33
50
Zah Ghit Ioana ROURomania 27:11 9:42
51
Purviņa Ineta LATLatvia 28:31 10:11
52
Szivak Ildikó HUNHungary 30:06 10:45
53
Rogovtsova Ekaterina BLRBelarus 30:24 10:51
54
Auer Monica ROURomania 34:09 12:11
55
Skraustiņa Anete LATLatvia 36:13 12:56
56
Motica Camelia Ancuta ROURomania 36:29 13:01
  Grigorova Antoniya BULBulgaria dsq  
  Novikova Olga RUSRussia dsq