Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD čemp.
LTU, Vilnius, 2007-05-11

Tulemused

Klass D18

Raja 1 d. 2.4 km 13 KP, 2 d. 7.7 km 14 KP, 3 d. 5.0 km 14 KP

Valige  summa  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa 1 päev 2 päev 3 päev
1
Mikšytė Aušra LTUŠilalės SM, Šilalė 1:53:4914:17 (  1)1:00:09 (  1)39:23 (  3)
2
Aniulytė Aida LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 1:58:5015:35 (  2)1:01:48 (  3)41:27 (  4)
3
Baškytė Monika LTUSakas OK, Šiauliai 1:59:2716:56 (  5)1:05:34 (  4)36:57 (  2)
4
Gvildytė Teklė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:00:0717:15 (  6)1:06:22 (  6)36:30 (  1)
5
Laurinavičiūtė Roberta LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:04:1017:25 (  7)1:01:46 (  2)44:59 (  9)
6
Aniulytė Ieva LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 2:04:2915:36 (  3)1:05:47 (  5)43:06 (  6)
7
Navickaitė Rūta LTUSM Gaja, Kaunas 2:10:0319:29 (13)1:08:13 (  7)42:21 (  5)
8
Bagdonaitė Eidvilė LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:13:1215:56 (  4)1:14:01 (10)43:15 (  7)
9
Žymančiūtė Augustina LTUŠilalės SM, Šilalė 2:18:3517:44 (  8)1:16:22 (13)44:29 (  8)
10
Macijauskaitė Simona LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:18:4219:01 (12)1:14:06 (11)45:35 (10)
11
Blėdaitė Laura LTUTakas OK, Kaunas 2:19:3422:10 (19)1:11:37 (  9)45:47 (11)
12
Kavaliauskaitė Aušra LTUSM Gaja, Kaunas 2:23:4117:49 (  9)1:16:24 (14)49:28 (13)
13
Kaunelytė Rasa LTUGestas KSK, LJTC, Vilnius 2:28:1118:42 (10)1:17:22 (15)52:07 (15)
14
Trakumaitė Asta LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 2:30:2620:24 (17)1:19:24 (17)50:38 (14)
15
Petraitytė Inga LTUOriens OK, Panevėžys 2:38:5018:44 (11)1:23:18 (19)56:48 (19)
16
Zabulionytė Ada LTUGestas KSK, LJTC, Vilnius 2:46:1320:22 (16)1:30:06 (22)55:45 (18)
17
Jonauskytė Ieva LTUVersmė OK, Plungės SM, Plungė 2:48:4625:54 (23)1:28:38 (21)54:14 (17)
18
Vaickutė Viktorija LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 2:49:1819:31 (14)1:30:52 (23)58:55 (20)
19
Kuzminova Olga LATStiga OK 2:54:0619:34 (15)1:41:46 (25)52:46 (16)
20
Beliūnaitė Sigita LTUŠilas OK, Prienai 3:03:5923:35 (21)1:37:04 (24)1:03:20 (21)
21
Krasnuhina Irena LATStiga OK 3:34:2222:12 (20)1:45:49 (27)1:26:21 (22)
22
Vasiljevaitė Justina LTUTakas OK, Kaunas 3:54:4742:40 (25)1:42:11 (26)1:29:56 (23)
23
Kļejmjonova Aļona LATStiga OK 4:43:1827:54 (24)2:26:02 (29)1:49:22 (24)
  Genytė Modesta LTUJurbarko KKSC, Jurbarkas 1:47:5821:35 (18)1:26:23 (20)dns
  Daukšaitė Lauryna LTUĄžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius 1:56:24dsq1:09:02 (  8)47:22 (12)
  Petraitytė Laura LTUOriens OK, Panevėžys 2:20:2224:44 (22)1:55:38 (28)dns
  Maciulevičiūtė Indrė LTUŠilas OK, Prienai 1:15:49dns1:15:49 (12)dns
  Černeckytė Milda LTUNeringos SM, Neringa 1:19:11dns1:19:11 (16)dns
  Vičiūnaitė Giedrė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:19:39dns1:19:39 (18)dns