login
JWOC relay → Tulemused

AUT, Salzburg, 2007-02-15

Klass M20

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Sweden SWE 1:09:13
1Nordebo Daniel23:06 (  1)23:06 (  1)
2Carlsson Thomas24:20 (  5)47:26 (  1)
3Edin Johan21:47 (  2)1:09:13 (  1)
2Norway NOR 1:09:28
1Sætra Ove23:43 (  2)23:43 (  2)
2Kvåle Hans Jørgen24:13 (  4)47:56 (  2)
3Watterdal Øyvind Lien21:32 (  1)1:09:28 (  2)
3Finland FIN 1:11:38
1Virtanen Vili24:50 (  9)24:50 (  9)
2Turunen Simo23:17 (  1)48:07 (  4)
3Taivainen Olli Markus23:31 (  7)1:11:38 (  3)
4Russia 2 RUS 1:11:40
1Ignatov Vladimir24:44 (  6)24:44 (  6)
2Vasilyev Egor23:17 (  1)48:01 (  3)
3Lebedev Ilya23:39 (  8)1:11:40 (  4)
 Russia RUS 1:12:38
1Gruzdov Andrey24:47 (  7)24:47 (  7)
2Bazhenov Andrey24:45 (  7)49:32 (  6)
3Kashchuk Taras23:06 (  5)1:12:38 (  5)
5Czech Republic CZE 1:12:45
1Kodeda Štepan25:47 (13)25:47 (13)
2Škoda Jakub24:05 (  3)49:52 (  7)
3Drobnik Michal22:53 (  4)1:12:45 (  6)
 Russia 3 RUS 1:12:53
1Kazakov Yuri24:40 (  5)24:40 (  5)
2Utkin Mikhail25:27 (  8)50:07 (  9)
3Pyzhov Nikolai22:46 (  3)1:12:53 (  7)
 Sweden 2 SWE 1:14:10
1Nordström Gustav23:43 (  2)23:43 (  2)
2Grape Carl Johan26:12 (10)49:55 (  8)
3Blomgren Erik24:15 (  9)1:14:10 (  8)
 Finland 2 FIN 1:14:57
1Keisanen Janne24:49 (  8)24:49 (  8)
2Pantsar Taneli24:42 (  6)49:31 (  5)
3Laakkonen Leo25:26 (12)1:14:57 (  9)
6Bulgaria BUL 1:18:59
1Tonchev Ilian24:27 (  4)24:27 (  4)
2Doganov Petar28:40 (19)53:07 (11)
3Belomazhev Stanimir25:52 (13)1:18:59 (10)
 Czech Republic 2 CZE 1:19:03
1Pospisek Marek25:15 (12)25:15 (12)
2Prochazka Pavel26:38 (12)51:53 (10)
3Havliček Lukaš27:10 (17)1:19:03 (11)
7Estonia EST 1:19:06
1Toomas Tiit29:46 (27)29:46 (27)
2Toomas Even25:52 (  9)55:38 (15)
3Oja Joonas23:28 (  6)1:19:06 (12)
 Sweden 3 SWE 1:19:25
1Lind Fredrik26:08 (15)26:08 (15)
2Allerhed Andreas27:03 (14)53:11 (12)
3Sonesson Johan26:14 (16)1:19:25 (13)
 Russia 4 RUS 1:22:24
1Lashkov Aleksandr24:57 (10)24:57 (10)
2Munina Ekaterina32:11 (28)57:08 (20)
3Sergeev Dmitry25:16 (11)1:22:24 (14)
8Italy ITA 1:22:26
1Orler Daniele26:14 (16)26:14 (16)
2Gaio Aaron30:11 (24)56:25 (18)
3Canella Gabriele26:01 (14)1:22:26 (15)
9Switzerland SUI 1:23:14
1Perret Daniel28:33 (24)28:33 (24)
2Bühl Michael28:36 (18)57:09 (21)
3Kleger Philipp26:05 (15)1:23:14 (16)
10Lithuania LTU 1:23:26
1Gerasimov Andrej28:24 (21)28:24 (21)
2Aleliūnas Vilius27:41 (15)56:05 (16)
3Stankevičius Vilius27:21 (18)1:23:26 (17)
11Latvia LAT 1:23:34
1Laveiķis Andis26:14 (16)26:14 (16)
2Sārs Mārtiņš28:55 (21)55:09 (13)
3Sparāns Edgars28:25 (22)1:23:34 (18)
 Norway 2 NOR 1:24:45
1Haverstad Sindre Jansson25:14 (11)25:14 (11)
2Åstebøl Kristin31:13 (26)56:27 (19)
3Hovind Anne Kamstrup28:18 (21)1:24:45 (19)
12France FRA 1:26:46
1Daille Etienne28:26 (22)28:26 (22)
2Fleurent Théo29:49 (23)58:15 (22)
3Basset Lucas28:31 (23)1:26:46 (20)
 Estonia 2 EST 1:27:04
1Roosimägi Ain28:13 (19)28:13 (19)
2Shved Aleksandr30:14 (25)58:27 (24)
3Tooming Taaniel28:37 (24)1:27:04 (21)
13Austria AUT 1:27:38
1Schuh Thomas31:07 (29)31:07 (29)
2Lang Thomas28:15 (16)59:22 (25)
3Mallweger Raphael28:16 (20)1:27:38 (22)
14Belarus BLR 1:27:41
1Vaskovich Pavel28:29 (23)28:29 (23)
2Savelyeu Yauhen31:37 (27)1:00:06 (27)
3Yazykov Yuri27:35 (19)1:27:41 (23)
 SUI-SUI-FRA ___ 1:29:27
1Lutz Tobias31:14 (30)31:14 (30)
2Schönenberger Nils28:20 (17)59:34 (26)
3Ringot Mathieu29:53 (25)1:29:27 (24)
15Germany GER 1:29:37
1Bergmann Florian28:33 (24)28:33 (24)
2Bergmann Sebastian26:50 (13)55:23 (14)
3Bruns Rieke34:14 (26)1:29:37 (25)
 CZE-CZE-ROU ___ 1:36:10
1Stransky Vojtech32:03 (31)32:03 (31)
2Valek Filip26:17 (11)58:20 (23)
3Hreniuc Vasile Mirel37:50 (31)1:36:10 (26)
 HUN-HUN-LTU ___ 1:39:10
1Gond Balazs28:19 (20)28:19 (20)
2Gond Gergely32:43 (29)1:01:02 (29)
3Apčelauskaitė Gintarė38:08 (32)1:39:10 (27)
16Ukraine UKR 1:39:20
1Galushko Denys30:41 (28)30:41 (28)
2Kozachinski Oleksandr34:22 (30)1:05:03 (30)
3Gaidai Oleksandr34:17 (27)1:39:20 (28)
 Italy 2 ITA 1:41:33
1Genuzio Marco28:44 (26)28:44 (26)
2Slanzi Erik38:32 (34)1:07:16 (31)
3Dapra Federico34:17 (27)1:41:33 (29)
 Ukraine 2 UKR 1:47:21
1Struhalova Olena34:34 (34)34:34 (34)
2Yaremenko Evgenia37:21 (33)1:11:55 (33)
3Kondrashov Vitalii35:26 (30)1:47:21 (30)
 Austria 2 AUT 1:51:03
1Gremmel Helmut32:35 (32)32:35 (32)
2Steurer Lukas43:21 (35)1:15:56 (34)
3Habenicht Tobias35:07 (29)1:51:03 (31)
 Latvia 2 LAT dsq
1Kivlenieks Raivodsqdsq
2Bričonoks Edgars29:02 (22)dsq
3Kivlenieks Andris25:13 (10)dsq
 Finland 3 FIN dsq
1Vainio Antti27:44 (18)27:44 (18)
2Martelius Jesse28:40 (19)56:24 (17)
 Romania ROU dsq
1Csucs Klaus26:07 (14)26:07 (14)
2Szep Zoltan34:28 (31)1:00:35 (28)
3Dopovecz Mirceadsqdsq
 Austria 3 AUT dsq
1Wartbichler Christian32:52 (33)32:52 (33)
2Merl Robert35:49 (32)1:08:41 (32)