Kauno čempionatas ir KASK taurė
LTU, Ringovės miškas, Vilkija, 2008-05-24

Tulemused

Klass VKAR

Raja 4.6 km 10 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Ambrazas Svajūnas LTUKASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys 23:09 5:01
2
Stulgys Donatas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 23:56 5:12
2
Krėpšta Simonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 23:56 5:12
4
Sadeckas Darius LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 24:15 5:16
5
Čaplikas Laimonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 24:37 5:21
6
Gerasimov Andrej LTULietuvos šaulių sąjunga 24:53 5:24
7
Kuzminskis Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga 25:05 5:27
8
Aleliūnas Vilius LTUKASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys 25:36 5:33
9
Čiapas Agnius LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 26:12 5:41
10
Vilkauskas Tomas LTULKA, Vilnius 26:23 5:44
11
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 26:54 5:50
12
Šimanskas Ramūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 27:01 5:52
13
Petrulis Vitalijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 27:40 6:00
14
Leliašius Egidijus LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 28:01 6:05
15
Červonka Povilas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 28:02 6:05
16
Paužaitė Sandra LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 28:03 6:05
17
Kamarūnas Vytautas LTUKaro Policija, Prienai 28:14 6:08
18
Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 28:51 6:16
19
Bogužinskas Tomas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 29:17 6:21
20
Černiavskis Miroslavas LTULietuvos šaulių sąjunga 29:40 6:26
21
Songinas Vytautas LTULietuvos šaulių sąjunga 30:05 6:32
22
Buožys Egidijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 30:36 6:39
23
Pajaujis Svajūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 31:18 6:48
24
Sventnickas Donatas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 34:30 7:30
25
Drazdauskas Laimis LTULietuvos šaulių sąjunga 34:42 7:32
26
Valaitė Indrė LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 34:59 7:36
27
Ambraška Mantas LTUKASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys 35:34 7:43
28
Grubinskas Irmantas LTUKASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys 36:12 7:52
29
Rudzenskaitė Vilma LTUKASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys 36:38 7:57
30
Vitkauskas Vytautas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 37:01 8:02
31
Čiupas Marius LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 41:03 8:55
32
Matukienė Nadežda LTULKA, Vilnius 42:54 9:19
33
Stonkus Romas LTULKA, Vilnius 44:22 9:38
34
Bačiulis Paulius LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 45:07 9:48
35
T Dalius LTUVytauto Didžiojo JB 47:05 10:14
36
Klimas Aivaras LTULKA, Vilnius 47:09 10:15
37
Liberis Povilas LTUAviacijos bazė 47:56 10:25
38
V Algimantas LTUVytauto Didžiojo JB 49:46 10:49
39
M Darius LTUVytauto Didžiojo JB 54:59 11:57
40
M Kęstutis LTUVytauto Didžiojo JB 1:08:57 14:59
41
Razmolovas Donatas LTULKA, Vilnius 1:29:34 19:28
  K Valentas LTUVytauto Didžiojo JB dsq  
  Kiaušinis Mantvydas LTUKaro policija dsq  

Vaheajad