JWOC WC sprint + long + middle
BUL, Dospat, 2008-02-14

Tulemused

Klass W20

Raja 3.1 km 6 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Hančikova Hana CZECzech Republic 16:57 5:28
2
Lövald Hellberg Christina SWESweden 17:54 5:46
3
Nordebo Kristina SWESweden 18:19 5:54
4
Oleinichenkova Nina RUSRussia 18:20 5:54
4
Karochova Simona CZECzech Republic 18:20 5:54
6
Mendel Tatiana RUSRussia 18:35 5:59
7
Wyder Judith SUISwitzerland 18:38 6:00
8
Chukareva Alena RUSRussia 18:41 6:01
9
Vanhalakka Katja FINFinland 18:54 6:05
10
Baklid Anette NORNorway 18:57 6:06
11
Ezhkova Galina RUSRussia 18:58 6:07
12
Scherbinina Daria RUSRussia 19:04 6:09
13
Papinsaari Heini FINFinland 19:24 6:15
14
Honkimaa Anni FINFinland 19:27 6:16
15
Freyova Andrea CZECzech Republic 19:50 6:23
16
Kvåle Barbro NORNorway 19:57 6:26
17
Habenicht Sara AUTAustria 20:02 6:27
18
Munina Ekaterina RUSRussia 20:10 6:30
19
Persson Maja SWESweden 20:20 6:33
19
Leppäsalmi Milka FINFinland 20:20 6:33
19
Kubatova Zuzana CZECzech Republic 20:20 6:33
22
Vedin Elin SWESweden 20:22 6:34
23
Turunen Marjut FINFinland 20:25 6:35
24
Tallila Tiia FINFinland 20:39 6:39
25
Nordström Maria SWESweden 20:45 6:41
26
Haverstad Maren Jansson NORNorway 20:56 6:45
27
Sahlin Therese SWESweden 21:00 6:46
28
Yaremenko Evgenia UKRUkraine 21:07 6:48
29
Rauba Mirjam ESTEstonia 21:13 6:50
30
Bochenkova Ivana CZECzech Republic 21:14 6:50
31
Lechner Ladina SUISwitzerland 21:18 6:52
32
Apčelauskaitė Gintarė LTULithuania 21:25 6:54
33
Feer Isabelle SUISwitzerland 21:42 7:00
34
Zanetel Claudia ITAItaly 21:55 7:04
35
Auer Monica ROURomania 21:57 7:04
36
Bruns Rieke GERGermany 22:50 7:21
37
Kudre Daisy ESTEstonia 22:59 7:24
38
Tammemäe Piibe ESTEstonia 23:28 7:34
39
Maresova Michaela CZECzech Republic 23:55 7:42
40
Mihalova Daša SVKSlovakia 25:08 8:06
40
Iordanova Snezhana BULBulgaria 25:08 8:06
42
Brozmanova Lucia SVKSlovakia 25:15 8:08
43
Stoianova Katia BULBulgaria 25:26 8:12
44
Habenicht Marlene AUTAustria 25:43 8:17
45
Pradel Meryl ITAItaly 25:52 8:20
46
Stancikova Ria SVKSlovakia 26:28 8:32
47
Danila Andreea ROURomania 26:50 8:39
48
Blumenstein Lucca GERGermany 26:57 8:41
49
Kugler Michaela AUTAustria 28:47 9:17
50
Motica Camelia Ancuta ROURomania 30:50 9:56
51
Bandrova Stanislava BULBulgaria 31:21 10:06
52
Nikolova Elina BULBulgaria 31:33 10:10
52
Varga Julia AUTAustria 31:33 10:10
54
Gyorfi Melinda ROURomania 32:08 10:21
55
Nikolova Yana BULBulgaria 32:33 10:30
56
Tiutiunarova Kristina BULBulgaria 33:14 10:43
57
Brezian Cristina ROURomania 36:22 11:43