login
EOC relay → Tulemused

SUI, Flin, 2008-01-19

Klass M

Raja 0.0 km

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Sweden SWE 1:37:31
1Arnesson Peter35:05 (  1)35:05 (  1)
2Rost Erik32:17 (  1)1:07:22 (  1)
3Löfgren Tomas30:09 (  3)1:37:31 (  1)
2Finland FIN 1:37:38
1Köngäs Teemu35:38 (  3)35:38 (  3)
2Keskinarkaus Matti32:18 (  2)1:07:56 (  2)
3Tunis Staffan29:42 (  1)1:37:38 (  2)
3Norway NOR 1:38:28
1Østerbø Øystein Kvaal35:24 (  2)35:24 (  2)
2Watterdal Øyvind Lien32:48 (  3)1:08:12 (  3)
3Tonna Eivind Luhr30:16 (  4)1:38:28 (  3)
4Russia RUS 1:40:59
1Grigoriev Andrey35:49 (  4)35:49 (  4)
2Gruzdev Andrey34:14 (  6)1:10:03 (  4)
3Lamov Andrey30:56 (  6)1:40:59 (  4)
 Russia 2 RUS 1:41:10
1Barchukov Vladimir35:53 (  5)35:53 (  5)
2Veselov Kirill34:50 (  8)1:10:43 (  6)
3Tolstopiatov Vadim30:27 (  5)1:41:10 (  5)
 Sweden 2 SWE 1:42:53
1Nordebo Daniel36:43 (  7)36:43 (  7)
2Hammarberg Martin33:42 (  5)1:10:25 (  5)
3Åslund Tobias32:28 (  9)1:42:53 (  6)
5Czech Republic CZE 1:43:53
1Bouchal Jiri38:59 (11)38:59 (11)
2Lauerman Jan34:46 (  7)1:13:45 (  9)
3Vodražka Ondrej30:08 (  2)1:43:53 (  7)
 Finland 2 FIN 1:43:54
1Kiiskinen Petri36:04 (  6)36:04 (  6)
2Urpalainen Jarkko36:10 (  9)1:12:14 (  7)
3Kiiskinen Pasi31:40 (  7)1:43:54 (  8)
6Switzerland SUI 1:46:27
1Hohl Christian37:32 (  9)37:32 (  9)
2Vullioud Antoine36:33 (10)1:14:05 (10)
3Spörry Christian32:22 (  8)1:46:27 (  9)
 Norway 2 NOR 1:46:39
1Lund Øyvind39:31 (14)39:31 (14)
2Moholdt Lars Hol33:23 (  4)1:12:54 (  8)
3Watterdal Eirik Lien33:45 (11)1:46:39 (10)
 mix. CZE 1:53:00
1Tomeček Lubomir39:06 (12)39:06 (12)
2Laciga Radek38:23 (12)1:17:29 (11)
3Venhoda Milan35:31 (15)1:53:00 (11)
7Ukraine UKR 1:53:02
1Borys Roman43:33 (19)43:33 (19)
2Borys Andrii36:48 (11)1:20:21 (13)
3Zhuravel Arsen32:41 (10)1:53:02 (12)
 Switzerland 2 SUI 1:55:08
1Kappenberger Andrin38:19 (10)38:19 (10)
2Bühl Michael41:26 (19)1:19:45 (12)
3Spörry Hans Heinrich35:23 (14)1:55:08 (13)
8Lithuania LTU 1:58:02
1Gerasimov Andrej42:55 (18)42:55 (18)
2Aleliūnas Vilius39:47 (14)1:22:42 (15)
3Petrulis Vitalijus35:20 (13)1:58:02 (14)
 EST-EST-LAT ___ 2:01:57
1Klaasimäe Tarvo40:02 (16)40:02 (16)
2Nurm Taavi40:36 (15)1:20:38 (14)
3Sārs Mārtiņš41:19 (19)2:01:57 (15)
9Austria AUT 2:05:27
1Mallweger Raphael47:23 (23)47:23 (23)
2Kugler Johann41:15 (18)1:28:38 (18)
3Varga Stephan36:49 (16)2:05:27 (16)
10Latvia LAT 2:06:02
1Sparāns Edgars44:32 (20)44:32 (20)
2Veits Toms40:52 (16)1:25:24 (16)
3Bernāns Edgars40:38 (18)2:06:02 (17)
11Germany GER 2:09:55
1Kohlschmidt Bernd40:12 (17)40:12 (17)
2Bruns Eike47:19 (22)1:27:31 (17)
3Bruns Henning42:24 (20)2:09:55 (18)
 Ukraine 2 UKR 2:16:07
1Kalinkin Oleksandr45:36 (22)45:36 (22)
2Stryzhak Artem44:06 (20)1:29:42 (19)
3Ufimtsev Oleksii46:25 (21)2:16:07 (19)
 SWE-USA-USA ___ 2:22:10
1Granath Johan39:12 (13)39:12 (13)
2Fey Carl53:47 (24)1:32:59 (21)
3Walker Gregory49:11 (23)2:22:10 (20)
12Japan JPN 2:28:59
1Horie Morihiro39:59 (15)39:59 (15)
2Kuroda Mikiro57:59 (25)1:37:58 (22)
3Shibata Tatsuma51:01 (24)2:28:59 (21)
 mix. AUT 2:50:14
1Krauland Niko53:17 (24)53:17 (24)
2Zinkl Sonja48:57 (23)1:42:14 (23)
3Gratzer Hans Georg1:08:00 (25)2:50:14 (22)
 Lithuania LTU dsq
1Kavaliauskas Regimantasdsqdsq
2Šulčys Nerijus39:00 (13)dsq
3Pilybas Egidijus34:55 (12)dsq
 Italy ITA dsq
1Zanoner Thomasdsqdsq
2Orler Daniele41:11 (17)dsq
3Canella Gabriele37:10 (17)dsq
 Bulgaria BUL dsq
1Belomazhev Stanimir37:24 (  8)37:24 (  8)
2Tonchev Iliandsqdsq
3Malcheva Teodora46:54 (22)dsq
 Romania ROU dsq
1Csucs Klaus45:17 (21)45:17 (21)
2Stupu Vasile Petru46:58 (21)1:32:15 (20)
3Dopovecz Mirceadsqdsq
 mix. ROU dsq
1Csucs Andras57:54 (25)57:54 (25)