EYOC long + sprint
SRB, Kopaonik, 2009-07-03

Tulemused

Klass M16

Raja 1.8 km 15 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Punkte Aeg min/km
1
Kozyrev Andrey RUSRussia 70 8:34 4:46
2
Polovinko Andrii UKRUkraine 63 9:33 5:18
2
Schneider Florian SUISwitzerland 63 9:33 5:18
4
Parfianowicz Piotr POLPoland 55 9:38 5:21
5
Crickmore Jonathan Peter GBRGreat Britain 53 9:40 5:22
6
Jasiński Witold POLPoland 51 9:55 5:31
7
Nørskov Thor DENDenmark 49 10:02 5:34
7
Chloupek Adam CZECzech Republic 49 10:02 5:34
9
Nagy Attila HUNHungary 47 10:11 5:39
10
Zagonel Giacomo ITAItaly 46 10:16 5:42
11
Horvath Marcell HUNHungary 45 10:27 5:48
12
Hadač Filip CZECzech Republic 44 10:29 5:49
13
Gillet Julien BELBelgium 43 10:34 5:52
14
Bettega Ivano ITAItaly 42 10:40 5:56
15
Makeichik Alexandr RUSRussia 41 10:47 5:59
16
Vamporov Slav BULBulgaria 40 10:48 6:00
17
Joly Philippe FRAFrance 39 10:49 6:01
18
Sanchez Fernando Ayelo ESPSpain 38 10:53 6:03
19
Edsen Jakob Ekhard DENDenmark 37 10:55 6:04
20
Kļaviņš Ivars LATLatvia 36 11:01 6:07
21
Franko David SVKSlovakia 35 11:02 6:08
22
Byshevets Oleksii UKRUkraine 34 11:04 6:09
23
Blumenstein Bojan GERGermany 33 11:09 6:12
24
Hubaček Michal CZECzech Republic 32 11:10 6:12
25
Morėnas Gediminas LTULithuania 31 11:15 6:15
25
Staišiūnas Viktoras LTULithuania 31 11:15 6:15
27
Habenicht Tobias AUTAustria 29 11:31 6:24
28
Curzio Samuele ITAItaly 28 11:33 6:25
28
Wenger Simon SUISwitzerland 28 11:33 6:25
30
Langan Finlay GBRGreat Britain 26 11:38 6:28
31
Gil Marcos Eduardo ESPSpain 25 11:42 6:30
32
Lebet Alexandre SUISwitzerland 24 11:43 6:31
32
Miguel Rafael PORPortugal 24 11:43 6:31
34
Sørensen Mikkel DENDenmark 22 11:44 6:31
34
Hägler Niklaus SUISwitzerland 22 11:44 6:31
36
Gorodetskiy Valentin RUSRussia 20 11:46 6:32
37
Ruiz Pedro Morales ESPSpain 19 11:48 6:33
38
Silva Pedro PORPortugal 18 11:50 6:34
39
Siemmeister Michael AUTAustria 17 11:51 6:35
40
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 16 11:55 6:37
41
Atanasov Apostol BULBulgaria 15 12:01 6:41
42
Hjerrild Lars DENDenmark 14 12:04 6:42
42
Paskalev Valentin BULBulgaria 14 12:04 6:42
44
Zērnis Rūdolfs LATLatvia 12 12:06 6:43
45
Kazal Marton HUNHungary 11 12:07 6:44
46
Berger Alexander AUTAustria 10 12:12 6:47
47
Lippross Yannic GERGermany 9 12:13 6:47
48
Khatsian Aliaksandr BLRBelarus 8 12:15 6:48
49
Bray Peter GBRGreat Britain 7 12:20 6:51
50
Sulyok Abel HUNHungary 6 12:29 6:56
51
Tamarri Emilio ITAItaly 5 12:33 6:58
52
Selezniov Volodymyr UKRUkraine 4 12:36 7:00
52
Elstner Laurenz AUTAustria 4 12:36 7:00
54
Silva Luis PORPortugal 2 12:44 7:04
55
Mercar Alex Dorin ROURomania 1 12:56 7:11
56
McCullough Eoin IRLIreland 1 13:00 7:13
57
Kirjanen Kristjan Martin ESTEstonia 1 13:07 7:17
58
Millar Jack IRLIreland 1 13:11 7:19
59
Avedikian Vincent FRAFrance 1 13:14 7:21
60
Benham Jack GBRGreat Britain 1 13:44 7:38
61
Quinn Laurence IRLIreland 1 13:51 7:42
62
Laugesaar Tõnis ESTEstonia 1 13:57 7:45
63
Mižur Šimon SVKSlovakia 1 14:00 7:47
64
Sanchez Serrano Luis ESPSpain 1 14:12 7:53
65
Zaharenka Dmitri BLRBelarus 1 14:40 8:09
66
Yakusevich Mikalai BLRBelarus 1 14:41 8:09
67
Lazic Sava SRBSerbia 1 14:42 8:10
68
Vlaskovski Aleksandar BULBulgaria 1 14:46 8:12
69
Panker Björn ESTEstonia 1 15:33 8:38
70
Niewiedziała Robert POLPoland 1 15:46 8:46
71
Corbett Cillin IRLIreland 1 16:07 8:57
72
Terzic Luka SRBSerbia 1 16:19 9:04
72
Pricop Constantin Paul ROURomania 1 16:19 9:04
74
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 1 16:27 9:08
75
Van Bouwel Kristof BELBelgium 1 16:54 9:23
76
Stevanovic Filip SRBSerbia 1 17:10 9:32
  Dišlers Dāvis LATLatvia   dsq  
  Ļubinskis Valters LATLatvia   dsq  
  Sokolskyy Mykyta UKRUkraine   dsq  
  Schuster Marek CZECzech Republic   dsq  
  Kolehmainen Valtteri GERGermany   dsq  
  Tantserev Maxim RUSRussia   dsq  
  Fron Iulian ROURomania   dsq  
  Godefroy Bruno FRAFrance   dsq  
  Cascalho Joao PORPortugal   dsq