EYOC classic
CZE, Pardubice, 2001-06-23

Tulemused

Klass M18

Raja 11.8 km 29 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Komanec Vaclav CZECzech republic 1 1:11:12 6:02
2
Erlebach Michal CZECzech republic 1 1:12:27 6:08
3
Kandybei Evgen UKRUkraine 1:13:23 6:13
4
Krawczyk Maciej POLPoland 1:13:31 6:13
5
Kovalenko Yuri RUSRussia 1:14:02 6:16
6
Bernaciak Aleksander POLPoland 1:14:10 6:17
7
Prochazka Jan CZECzech republic 2 1:14:34 6:19
8
Meyer Kirian FRAFrance 1:14:58 6:21
9
Jaudzems Kristaps LATLatvia 1:15:58 6:26
10
Bouchal Jiri CZECzech republic 1 1:16:01 6:26
11
Teich Christian GERGermany 1:16:02 6:26
12
Bartak Lukaš SVKSlovakia 1:16:18 6:27
13
Prašil Ondrej CZECzech republic 2 1:16:31 6:29
14
Pongratz Martin AUTAustria 1:17:06 6:32
15
Merz Matthias SUISwitzerland 1:17:08 6:32
16
Balabanov Pavel BLRBelarus 1:17:48 6:35
17
Krėpšta Simonas LTULithuania 1:18:01 6:36
18
Stulgys Donatas LTULithuania 1:18:17 6:38
19
Hartweger Christian AUTAustria 1:18:27 6:38
20
Mano Laurent FRAFrance 1:18:43 6:40
21
Gazdacko Jan CZECzech republic 2 1:19:15 6:42
22
Burgov Svetlin BULBulgaria 1:20:14 6:47
23
Pijak Martin SVKSlovakia 1:20:32 6:49
24
Sklave Anti ESTEstonia 1:21:19 6:53
25
Oswald Michael SUISwitzerland 1:21:26 6:54
26
Sproģis Jevgēņijs LATLatvia 1:21:32 6:54
27
Parak Peter SVKSlovakia 1:21:58 6:56
28
Lukashov Igor BLRBelarus 1:22:52 7:01
29
Gristwood Graham GBRGreat Britain 1:22:53 7:01
30
Wendler Torben GERGermany 1:23:26 7:04
31
Ekaterinin Dmitry RUSRussia 1:23:49 7:06
32
Pogorelovas Ruslanas LTULithuania 1:23:59 7:07
33
Bachmann Adrian SUISwitzerland 1:25:00 7:12
  Krasnoiarov Evgeni RUSRussia reserve 1:25:47 7:16
34
Szentei Tamas HUNHungary 1:26:05 7:17
35
Vaiksaar Tõnis ESTEstonia 1:26:30 7:19
36
Lang Markus AUTAustria 1:27:05 7:22
37
Meyer Jörg GERGermany 1:28:09 7:28
  Zwicky Lukas SUISwitzerland reserve 1:28:09 7:28
38
Socha Marek POLPoland 1:28:11 7:28
39
Lejiņš Lauris LATLatvia 1:30:06 7:38
40
Babich Sergiy UKRUkraine 1:30:25 7:39
41
Corona Emiliano ITAItaly 1:30:46 7:41
42
Pelyhe Daniel HUNHungary 1:31:34 7:45
43
Hodkinson David GBRGreat Britain 1:33:58 7:57
44
Anikin Andrei BLRBelarus 1:34:04 7:58
45
Tsvetkov Dmitry RUSRussia 1:34:24 7:59
46
Furness James GBRGreat Britain 1:35:24 8:05
47
Simon Olivier FRAFrance 1:35:50 8:07
48
Timmusk Taivo ESTEstonia 1:36:18 8:09
49
Mantovani Davide ITAItaly 1:41:58 8:38
50
Paunović Čedomir YUGYugoslavia 1:45:14 8:55
51
Samper Sanz Pablo Manuel ESPSpain 1:55:04 9:45
52
Radojcic Zlatko YUGYugoslavia 2:00:41 10:13
53
Stankovic Aleksandar YUGYugoslavia 2:12:05 11:11
  Dimov Kostadin BULBulgaria dsq  
  Iordanov Teodor BULBulgaria dsq  
  Ushkvarok Pavlo UKRUkraine dsq  
  Szucs Levente HUNHungary dsq  
  Sbetta Federico ITAItaly dsq