EYOC classic
CZE, Pardubice, 2001-06-23

Tulemused

Klass W18

Raja 7.5 km 20 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Plokhenko Viktoria UKRUkraine 52:22 6:58
2
Valaitė Indrė LTULithuania 53:39 7:09
3
Kaufmann Elisa GERGermany 53:56 7:11
4
Saue Eveli ESTEstonia 54:23 7:15
5
Klein Carole FRAFrance 56:01 7:28
6
Ovsiannikova Galina RUSRussia 56:30 7:32
7
Brožkova Radka CZECzech republic 1 56:58 7:35
8
Kovarova Kristyna CZECzech republic 1 57:27 7:39
9
Škodova Petra CZECzech republic 2 57:58 7:43
10
Shibanova Olga RUSRussia 58:16 7:46
11
Trojecka Marta POLPoland 59:05 7:52
12
Kosińska Dorota POLPoland 59:35 7:56
13
Müller Kirsten GERGermany 59:46 7:58
14
Kelemen Bernadett HUNHungary 1:00:04 8:00
  Sergeeva Olga RUSRussia reserve 1:00:13 8:01
15
Sbaraglia Maria Novella ITAItaly 1:00:48 8:06
16
Kristkova Veronika CZECzech republic 2 1:01:28 8:11
17
Rezvova Natalia RUSRussia 1:01:48 8:14
18
Mironova Natalia BLRBelarus 1:01:59 8:15
19
Brālīte Irēna LATLatvia 1:02:25 8:19
20
Piller Bernadette SUISwitzerland 1:03:17 8:26
21
Hostettler Anna SUISwitzerland 1:03:24 8:27
22
Uhnava Markéta CZECzech republic 2 1:03:30 8:28
23
Vykhor Kateryna UKRUkraine 1:03:38 8:29
24
Kretzschmar Anne GERGermany 1:05:31 8:44
25
Grigaitė Evelina LTULithuania 1:05:38 8:45
26
Ārniece Līga LATLatvia 1:05:47 8:46
27
Hrekava Anastasia BLRBelarus 1:05:49 8:46
28
Piranen Anna BLRBelarus 1:06:30 8:52
29
Fekete Anikó HUNHungary 1:06:35 8:52
30
Schgaguler Eva ITAItaly 1:07:16 8:58
31
Perutkova Zuzana CZECzech republic 1 1:08:42 9:09
32
Johanson Liis ESTEstonia 1:09:05 9:12
33
Bajtošova Hana SVKSlovakia 1:09:23 9:15
34
Merova Tatiana BULBulgaria 1:09:30 9:16
35
Shandurkova Iliana BULBulgaria 1:09:54 9:19
36
Kabzanova Denisa SVKSlovakia 1:11:16 9:30
37
Labašova Katarina SVKSlovakia 1:11:21 9:30
38
Baena Albert Alba ESPSpain 1:11:32 9:32
39
Richert Karolina POLPoland 1:11:35 9:32
40
Torggler Heike ITAItaly 1:11:51 9:34
41
Kuzmanova Radoslava BULBulgaria 1:11:56 9:35
42
Stalder Seline SUISwitzerland 1:13:01 9:44
43
Rihma Annika ESTEstonia 1:13:02 9:44
44
Gardner Heather GBRGreat Britain 1:16:13 10:09
  Thomas Alexandra SUISwitzerland reserve 1:16:27 10:11
45
Pustovoit Iryna UKRUkraine 1:17:20 10:18
46
Ansaberga Ieva LATLatvia 1:17:27 10:19
47
Widmann Kerstin AUTAustria 1:18:15 10:26
48
Schuh Jasmin AUTAustria 1:21:26 10:51
49
Kingdom Becky GBRGreat Britain 1:26:06 11:28
50
Robillard Celine FRAFrance 1:28:43 11:49
51
Gil Sanchez Eva ESPSpain 1:31:35 12:12
52
Zagorac Marta YUGYugoslavia 1:33:42 12:29
53
Jankovic Jelica YUGYugoslavia 1:41:46 13:34
  Csiszar Adrienn HUNHungary dsq  
  Daniel Laura GBRGreat Britain dsq