EC JWOC middle
DEN, Ganløse Ore, North Zealand, 2009-06-24

Tulemused

Klass M20

Raja 11.3 km 23 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg km/h
1
Pospisek Marek CZECzech Republic 42:05 16.1
2
Gromadka Maciej POLPoland 42:29 16
3
Kvåle Hans Jørgen NORNorway 43:07 15.7
4
Haselsberger Kevin AUTAustria 43:35 15.6
5
Stransky Vojtech CZECzech Republic 44:12 15.3
6
Bogar František CZECzech Republic 44:26 15.3
7
Wicky Jonas SUISwitzerland 44:33 15.2
8
Utkin Mikhail RUSRussia 45:18 15
9
Jutila Juuso FINFinland 45:29 14.9
10
Terekhov Alexei RUSRussia 45:32 14.9
11
Vainio Antti FINFinland 45:42 14.8
12
Chrappa Richard SVKSlovakia 46:04 14.7
13
Andreev Oleg RUSRussia 46:21 14.6
14
Niemi Pekka FINFinland 46:35 14.6
15
Konring Andreas DENDenmark 46:43 14.5
16
Pökälä Samuel FINFinland 46:54 14.5
17
Wik Toni FINFinland 47:14 14.4
18
Fajtl Jaroslav CZECzech Republic 47:28 14.3
19
Juura Elmeri FINFinland 47:35 14.2
20
Blomgren Erik SWESweden 48:01 14.1
21
Proschowsky Andreas DENDenmark 48:02 14.1
22
Guizzardi Marco ITAItaly 48:25 14
23
Medvedev Grigory RUSRussia 48:41 13.9
24
Søgaard Rasmus DENDenmark 49:17 13.8
25
Cibas Domantas LTULithuania 49:24 13.7
26
Magnusson Carl SWESweden 49:30 13.7
27
Marques Guilherme PORPortugal 49:32 13.7
28
Ferreira Joao PORPortugal 49:49 13.6
29
Karm Marek ESTEstonia 50:40 13.4
30
Brand Barker Chris GBRGreat Britain 50:41 13.4
31
Chmelar Lukaš CZECzech Republic 50:59 13.3
32
Maišelis Jonas LTULithuania 51:16 13.2
33
Wojtynek Sebastian POLPoland 52:00 13
34
Randman Priit ESTEstonia 52:03 13
35
Frost Per SWESweden 52:06 13
36
Kartvelishvili Andrei RUSRussia 53:04 12.8
37
Marsoner Fabio ITAItaly 53:06 12.8
38
Zagorodnov Maksim RUSRussia 53:11 12.7
39
Carballo Xan ESPSpain 53:31 12.7
40
Moser Martin AUTAustria 53:36 12.6
41
Bergmann Hansen Andreas DENDenmark 53:48 12.6
42
Rotter Nick GERGermany 54:18 12.5
43
Wallas Gert AUTAustria 54:36 12.4
44
Karlsson Adam SWESweden 55:22 12.2
45
Pedersen Christian DENDenmark 55:30 12.2
46
Szwancarz Grzegorz POLPoland 58:41 11.6
47
Johansen Henrik Konge DENDenmark 59:14 11.4
48
Leel Össy Attila HUNHungary 59:22 11.4
49
Frost Erik SWESweden 1:01:13 11.1
50
Janko Daniel HUNHungary 1:04:03 10.6
51
Martinez Jorge ESPSpain 1:05:50 10.3
52
Baran Konrad POLPoland 1:12:04 9.4
53
Palhinha Joao PORPortugal 1:22:52 8.2
  Tišnovsky Martin CZECzech Republic dsq  
  Thomaseth Martin ITAItaly dsq  
  Bričonoks Edgars LATLatvia dsq  
  Stankevičius Vilius LTULithuania dsq