EC JWOC middle
DEN, Ganløse Ore, North Zealand, 2009-06-24

Tulemused

Klass W

Raja 10.5 km 25 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg km/h
1
Kornvig Rikke DENDenmark 49:03 12.8
2
Stengård Ingrid FINFinland 49:07 12.8
3
Gigon Michaela AUTAustria 49:47 12.7
4
Zinkl Sonja AUTAustria 50:13 12.5
5
Chernykh Ksenia RUSRussia 50:36 12.5
6
Jäggi Ursina SUISwitzerland 50:42 12.4
7
Schaffner Christine SUISwitzerland 51:04 12.3
8
Bajtošova Hana SVKSlovakia 51:17 12.3
9
Tichovska Martina CZECzech Republic 51:33 12.2
10
Arlauskienė Ramunė LTULithuania 51:40 12.2
11
Doležalova Hana CZECzech Republic 52:11 12.1
12
Mikriukova Nadia RUSRussia 52:30 12
13
Mickevičiūtė Karolina LTULithuania 52:34 12
14
Pauličkova Renata CZECzech Republic 53:05 11.9
15
La Carbonara Hana CZECzech Republic 53:10 11.8
16
Kamińska Anna POLPoland 54:06 11.6
17
Pirkonen Kaisa FINFinland 54:27 11.6
18
Dannowski Anke GERGermany 54:37 11.5
19
Füzy Anna HUNHungary 54:38 11.5
20
Vaher Maret ESTEstonia 54:39 11.5
21
Lacigova Michaela CZECzech Republic 55:11 11.4
21
Hara Marika FINFinland 55:11 11.4
23
Hoffmann Nina DENDenmark 55:14 11.4
24
Cipriani Milena ITAItaly 55:32 11.3
25
Hrdinova Marie CZECzech Republic 55:38 11.3
26
Scaravonati Laura ITAItaly 55:40 11.3
27
Fajtova Stanislava SVKSlovakia 55:49 11.3
28
Nørregaard Anne Mette DENDenmark 55:53 11.3
29
Telyakevych Anna UKRUkraine 55:57 11.3
30
Brunstedt Pernille DENDenmark 56:21 11.2
31
Sharaevskaia Marina RUSRussia 56:31 11.1
32
Rothweiler Maja SUISwitzerland 56:38 11.1
33
Šimkonienė Asta LTULithuania 57:11 11
34
Korhonen Kirsi FINFinland 57:20 11
35
Reinartaitė Vaida LTULithuania 57:43 10.9
36
Kononova Ekaterina RUSRussia 57:56 10.9
37
Kalugina Tatiana RUSRussia 58:01 10.9
38
Włodarczyk Anna Maria POLPoland 58:12 10.8
39
Treschow Maria DENDenmark 59:50 10.5
40
Cseh Veronika HUNHungary 1:00:12 10.5
41
Pontes Susana PORPortugal 1:01:32 10.2
42
Durčova Alena SVKSlovakia 1:03:25 9.9
43
Somers Cocks Charlotte GBRGreat Britain 1:03:29 9.9
44
Nemchenko Elena RUSRussia 1:05:16 9.7
45
Amador Maria PORPortugal 1:05:30 9.6
46
Laneva Irina RUSRussia 1:05:44 9.6
47
Bayliss Sarah GBRGreat Britain 1:06:17 9.5
48
Marosffy Orsolya HUNHungary 1:06:50 9.4
49
Sanjuan Isabel ESPSpain 1:07:25 9.3
50
Béthaz Stéphanie ITAItaly 1:08:03 9.3
51
Simon Alexandra GERGermany 1:10:01 9
52
Varotti Stella ITAItaly 1:15:27 8.3
53
Yaremenko Evgenia UKRUkraine 1:27:38 7.2
  Pedersen Line DENDenmark dsq  
  Vesanto Tarja FINFinland dsq  
  Reenaas Marte NORNorway dsq