EOC middle final
BUL, Pismenovo, 2010-06-04

Tulemused

Klass M

Raja 6.4 km 22 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Novikov Valentin RUSRussia 34:09 5:20
2
Merz Matthias SUISwitzerland 35:30 5:32
3
Hubmann Daniel SUISwitzerland 35:36 5:33
4
Wingstedt Emil SWESweden 35:47 5:35
5
Bortnik Alexei RUSRussia 36:17 5:40
6
Föhr Tero FINFinland 36:21 5:40
7
Öberg Peter SWESweden 36:22 5:40
8
Kaas Carl Waaler NORNorway 36:27 5:41
9
Nikolov Kiril BULBulgaria 36:28 5:41
10
Müller Matthias SUISwitzerland 36:31 5:42
11
Gueorgiou Thierry FRAFrance 36:38 5:43
12
Mihalkin Dmitri BLRBelarus 36:40 5:43
13
Andersson David SWESweden 36:52 5:45
13
Lassen Tue Agner Hjort DENDenmark 36:52 5:45
15
Skjeset Lars NORNorway 37:04 5:47
16
Hertner Fabian SUISwitzerland 37:07 5:47
17
Bertuks Edgars LATLatvia 37:21 5:50
18
Holmberg Anders SWESweden 37:22 5:50
18
Gristwood Graham GBRGreat Britain 37:22 5:50
20
Adamski Philippe FRAFrance 37:26 5:50
21
Davidik Marian SVKSlovakia 37:32 5:51
21
Wickholm Jörgen FINFinland 37:32 5:51
23
Lund Mikkel DENDenmark 37:36 5:52
24
Rollier Baptiste SUISwitzerland 37:37 5:52
25
Tsvetkov Dmitry RUSRussia 37:53 5:55
26
Johnson Oli GBRGreat Britain 38:00 5:56
27
Anjala Topi FINFinland 38:16 5:58
28
Omdal Hans Gunnar NORNorway 38:26 6:00
29
Sirmais Mārtiņš LATLatvia 38:34 6:01
30
Mamleev Mikhail ITAItaly 38:53 6:04
31
Aleliūnas Vilius LTULithuania 39:03 6:06
32
Kyburz Andreas SUISwitzerland 39:08 6:06
33
Hott Holger NORNorway 39:12 6:07
34
Chromy Adam CZECzech Republic 39:14 6:07
35
Airila Hannu FINFinland 39:18 6:08
36
Myhren Jonn Are NEDNetherlands 39:28 6:10
37
Haldin Mats FINFinland 39:40 6:11
38
Prochazka Jan CZECzech Republic 39:45 6:12
39
Christensen Christian DENDenmark 40:10 6:16
40
Mrazek Jan CZECzech Republic 40:39 6:21
41
Zinca Ionut Alin ROURomania 40:51 6:22
42
Kodeda Štepan CZECzech Republic 40:53 6:23
43
Fraser Scott GBRGreat Britain 41:18 6:27
44
Schgaguler Klaus ITAItaly 41:30 6:29
45
Bobach Søren DENDenmark 41:38 6:30
46
Bobach Christian DENDenmark 42:03 6:34
47
Kerschbaumer Gernot AUTAustria 42:23 6:37
48
Wartbichler Christian AUTAustria 42:32 6:38
49
Djurhuus Rasmus DENDenmark 42:33 6:38
  Novikov Leonid RUSRussia dsq  
  Tiltnes Anders Arnesen NORNorway dsq